• Nolifer
    6.4k


    Dolazi iz Ghane...

    https://www.sofascore.com/hr/igrac/caleb-ekuban/309156

    Bio bi zanimljiv igrač... Igra iza napadača i desno krilo, a može i čistu špicu...

    Trenutno je u Genoi
  • Mali dioničar
    13.8k
    Bio bi zanimljiv igrač... Igra iza napadača i desno krilo, a može i čistu špicu...

    Trenutno je u Genoi
    bbbjura

    Ima ugovor do 2024. a potencijalna odšteta je najmanje 7 milijuna eura.

    Kak si zaključio da bi došao u obzir za Dinamo?
  • Nolifer
    6.4k


    Vidio sam cifru, to bi bil problem. a igrači ovakvog tipa i kalibra su samo želje i snovi...

    Pa igrao bi Ligu Prvaka, ako ne i Europsku, možda bi ga to privuklo da zaigra za naš klub :smile:
  • Kwedi
    3.8k
    Jel možeš koji put razmisliti prije nego nekaj napišeš?
  • Krizy
    34.8k
    Genoa ga kupila prije točno tjedan dana :rofl:
    Ako je i bilo prilike, bilo je tad za 1.8M € a neće ga odmah prodavati sigurno..
  • Nolifer
    6.4k


    Također. :smile:




    Da znam da su ga friško uzeli, samo sam htio ukazat da je postojala prilika za kupovinu za igrače takvog kalibra koji bi mogli igrat u Dinamu...

    Baš sam išao u detalje gledat lige i taj mi je zapeo za oko, bili su brži..
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Od naših bih htio Nikolu Katića, potentan i jak igrač, s iskustvom igranja tvrde Škotske lige.
    Plus je ljevak tako da je jako iskoristiv
  • miro
    3k
    Apsolutno, s Katićem bi se značajno pojačali. On je i velika opasnost u napadačkom skoku kod kornera i ostalih prekida.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    plus je ratnik, takve volim i takvi nam trebaju.
    Siguran sam da bi mu i zbog reprezentacije godio povratak u HNL, a Dinamo kao standardni u Ligi Prvaka i EL je sigurno mamac i za igrače većih klubova od Rangersa.
  • Mališan
    1.7k
    Više bi volio vidjeti Uremovića kod nas nego Katića, ali mislim da to baš i nije realno
  • blue heart 72
    1.3k
    Vidim da mladi Umaro Embalo najvjerojatnije napušta Benficu, nezadovoljan svojim statusom što ga nisu priključili prvoj momčadi. FCBasel se dogovara sa Benficom oko njegovog prelaska. Pošto smo na desnom krilu dosta tanki, možda ne bi loše da se i mi aktiviramo. Za relativno male novce, bi se mogao dobiti zanimljiv igrač
  • Neki tip
    18.8k
    bih59p6gpi4ws7lz.jpg
    hxn13rc8as2pvsfm.jpg

    6 asistencija i 2 gola u 9 utakmica ove sezone. 3 kreirane velike prilike, 2.7 ključnih dodavanja po utakmici.

    Toulouse ga iz De Graafschapa doveo prošlo ljeto za 350k eur...
  • Neki tip
    18.8k
    Slučajno na sofi skužim da Toulouse danas igra i pogledam i imam kaj vidjet.. "moj" Boomen :grin:

    60zha5jrjir8vz18.jpg
  • marcio amoroso
    31.8k
    Dobro si ga našao. Pošto je Toulouse drugoligaš vjerojatno bi se čak mogao i dovesti.
  • SAS1987
    13.2k
    Tjaš Begić je uz Šeškota (Salzburg) ponajvečji talent slovenskog nogometa. Ima 18 godina a u prvi ligi je za Goricu i Celje na poziciji centralog veznjaka / ljevo krilo odigrao 42 utakmica a sada ga navodno žele poveči broj kluba iz Njemačke pa i Rusije. Gledao sam ga nešto malo i dosta je dobar pa mogao bi napraviti karijeru poput Verbiča ili još bolju.

    Sa obzirom da je Dinamo natrpan mladim talentima je vjerovatno bolje da se ga ne kupi jer nikako nije bolji od recimo Baturine ali ipak je red da napišem komentar za igraća iz mog dvorišta :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.