• Ludovic IX
    5.5k
    samo jedno pitanje za patke i druge kljunaše...

    kranjceviceva će biti u poptunosti pod kontrolom grada..oni ga plačaju.

    koji je interes dinamu da igra u budućnosti na stadionu koji nije naš, tj nemamo nikakvu kontrolu, ne možemo nikakve sadržaje raditi na njemu.

    tko plača maksimir novi? grad sigurno ne.

    1000 se puta ponovi da se neće maksimiri izgraditi ako se izgradi kranjceviceva. ne može biti veća glupost od toga.. još mi je najbolje kad se stavi rujevica/kantrida a jedno s drugim veze nema. jedina sličnost je stosu to sve stadioni.
  • NORTE
    9.3k
    druga je firma koja je radila pampas,immerwieder
    Ako je to firma Eurokamen oni su Osijek umalo koštali nedovršenja stadiona pa su ih Mađari potjerali i doveli Strabag.
  • kibic
    1k
    Gradnja stadiona godinu dana :rofl: Samo za pristupne ceste i okolinu kao taj parking uredit trebalo bu više od godine dana. A kaj je z građevinskim dozvolama? Kolko znam predloženi stadion u Sesvetama je imal, a ovo su lepe priče za malu decu.
  • immerwieder
    1.2k

    ne, tema je samo projektiranje, nema niti govora još o natječaju za izvedbu
  • nemapredaje
    2k


    Evo ja sam drugi kljunaš. Koje je jamstvo da će Maksimir biti izgrađen, ako se izgradi Kranjčevićeva?

    Rujevica se poteže jedino zbog simbolike, kužiš. Jer je trebala biti zamjenski stadion, dok se ne izgradi Kantrida.
  • Ludovic IX
    5.5k
    kranjceviceva neće bit dinamov stadion..rujevica je rijekina.. na 50 godina
  • nemapredaje
    2k


    Kao da je problem da nakon par godina grad Zagreb iznajmi Kranjčevićevu Dinamu na 50 godina i kaže budite sretni kaj ste i to dobili. Pa s Maksimirom se igralo ping-pong desetljećima.

    Nisi mi odgovorio na pitanje. Koje je jamstvo da će Maksimir biti napravljen?
  • Jaro
    5.6k
    pa nema jamstva za maksimir, nit je ikad bilo. OK, osim Bandicevih "Majke mi" i "Pljuni mi u facu ako ne bude."
    Nitko nigdje nije rekao "Napravit cu/cemo Maksimir" bilo Kranjce ili ne...
    Grad je rekao da xe rijesiti zemljiste i predati ga Dinamu, drzava je obecala pomoc (kaj god to znacilo), Crkva je rekla odreci se zemljista u zamjenu za 11 lokacija... izgradnja stadiona ostaje klubu nakon svega toga...
  • nemapredaje
    2k


    Previše je tu dogovora i uvjeta koje treba ispuniti, da bi došlo do izgradnje, a Kranjčevićeva je samo olakšavajuća okolnost koju političari mogu iskoristiti kako bi narodu prodali patku.

    Daj Bože da sam u krivu, ali dok jednog dana ne zakoračim na istok novog Maksimira neću vjerovati. Pa znate svi kakvi su naši "vladari" i da samo traže izlike kako projekte ne provesti do realizacije.
  • Ludovic IX
    5.5k
    kad se riješi zemljište, jedini ljudi koji će biti odgovorni za napravit stadion će sjediti u upravi dinama..imat ćeš svoje predstavnike preko kojih ćeš ih moć podsjetiti na stadion ako zaborave.. ali niti politika niti itko neće moći zaustavit stadion samo da se riješi zemljište.. jedini koji će bit odgovorni za stadion su ljudi u upravi dinama..
  • blue heart 72
    1.4k
    Za Kranjču mislim da bu se stvarno sklepalo neko jeftino rješenje, dok kaj se tiče novoga Maxa nisam baš neki optimist. Iskreno, ne vjerujem da bum za svojega života to dočekal.
  • Neki tip
    19.3k
    ne vjerujem da bum za svojega života to dočekal.blue heart 72

    Nadam se da si Barišićevih godina.. :grimace:
  • dumitrumitu
    560
    Ja vjerujem da će novu kranjču napraviti, ali će sigurno koštati više od 20mil. Što se tiče novog maksimira, nisam siguran da će biti nešto od toga.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Pitanje za Kranjcu. Ako je netko upoznat.
    Da li se rusi zapadna tribina, ili se samo preureduje i doraduje?

    Iskreno, mislim da se moze za 20mil napraviti stadion. Tribine su male, nisu spojene, prilicno su samostalne. Nema tu cudo poslovnih prostora i ne znam cega, nema tu nekakvih mega temelja i kopanja 30m. (jos pogotovo ako se zapad ne rusi).
    Pristupne ceste ne treba raditi vec doraditi, promijeniti rubnjake, staviti drugi asfalt,urediti okolis. Nije to nista strasno.
    Na puno nacina ovo je jednostavniji stadion od recimo Pampasa.
    Ako radi netko sposoban i ako nema standarnih 'hrvatskih' bolesti oko gradnje icega, taj stadion itekako moze kostati 20mil eura i biti izgraden kroz 18 mjeseci.

    Drzimo fige da nam je ova i sljedeca sezona zadnja na ovom Maksimiru.
    Sljedece godine kada krenu bageri na kranjci, bit ce pomama za godisnjim kartama, jer ce one biti garancija da ce se moci uzeti godisnja za kranjcu, koje bi u kolicinama trebale biti kao i sada. Mislim da necemo imati problem da nam prosjek gledanosti na kranjci bude 9000 od mogucih 12 000 !
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim da nije tako jednostavno. Ja nigdje nisam vidio hodogram aktivnosti koje treba napraviti za novi Maksimir i neke realne rokove za te aktivnosti.
    Ako netko ovdje ima takvo znanje, neka ga napravi (samo najbitnije stavke).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.