• xavier
    11.1k
    tolika mi je želja da više Dinamo ima dostojan stadion, i to ne mora megalomanski, samo da je normalan lijep, natkriven, da mi je svejedno tko će ga napraviti..mali M

    Toliko sam spustio kriterije da mogu suziti na samo "želja mi je da Dinamo ima stadion"...izbacit ću i "dostojan" iz priče :sweat:
  • mali M
    3.5k
    tolika mi je želja da više Dinamo ima dostojan stadion, i to ne mora megalomanski, samo da je normalan lijep, natkriven, da mi je svejedno tko će ga napraviti..
    — mali M

    Toliko sam spustio kriterije da mogu suziti na samo "želja mi je da Dinamo ima stadion"...izbacit ću i "dostojan" iz priče :sweat:
    xavier
    :rofl:

    toliko sam spustio kriterije da mogu suziti na samo "ima stadion"...
  • Armagedon13
    958
    TT predstavio proračun jedan od strateških ciljeva Stadio u Kranjčevićevoj
  • Droljo
    5.1k
    Ak to doživim da odvedem ženu i kćer na istok, pod krovom, a nisam kilometar i pol od aut linije.... I to gađam belupo ili varteks... Implodirat ću
  • Droljo
    5.1k
    Tam treba umjetnu travu stavit koliko će klubova igrat na tom terenu ako ikad izgrade išta.
  • jedan u nizu
    6.1k


    BaNdiToS je NapRAvIo ViŠe, Ovo sU SaMO pReDiZbOrNi TrIkOvI
  • DrawTube
    3k
    Ne znam što će nam sad Kranjča ak već imamo Plavi vulkan i još jedan stadion od 20k u Sesvetama
  • Dinaminjo
    512
    Nek se krece, ali 55 m za 7 projekata u 2024 je vrlo mrsavo.

    Tram su ukzpno 50, paromlin 66, stadion 20, dom sportova 20, podbrezje tek 3 od 50m predvidenih.

    Treba vodjeti detaljno jel samo par milijuna za prvu lopatu ili ozbiljno
  • Jaro
    5.6k
    ovaj nacrt je politicki pamflet obicni. Hrpa najavljenih projekata od kojih za svaki imaju desetinu u proracunu. Racunamo da su tramvaji potpisani te ce oni uzeti svoj dio proracuna, ostali ce se pojaviti u obliku nacrta, rendera i slicno, otici ce lova za natjecaje i izrade kojekakvih rjesenja i eto nam izbora gdje cirkus moze poceti ispocetka s istim ili drugim akterima...
  • Neki tip
    19.3k
    Koliko je predviđeno za Kranjču u 2024.?
  • badjibadara
    1.7k
    Ukupne investicije u sport 2024. iznose 16,2 milijuna, dok su u ‘23. iznosile 5,4. Vjerojatno ova razlika.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Možete slobodno rezervirati svoje mjesto na zapadu i sjeveru Maksimira za sljedećih 10 godina.
  • SAS1987
    13.5k
    Možete slobodno rezervirati svoje mjesto na zapadu i sjeveru Maksimira za sljedećih 10 godina.Maksim Maksimirski

    Neće zapad dolje preživjeti 10 godina :lol:
  • sport
    2.3k
    Investicije za sport služe za financiranje sportaša i sportskih klubova grada Zagreba prema kriterijima za dodjelu sredstava i to u iznosu 16,2 milijuna.a za sedam kapitalnih projekata ide:Ukupno, u razdoblju do 2025. za strateške projekte i projekte dekarbonizacije planira se uložiti 200 milijuna eura koje će pozajmiti od EIB-a, po povoljnijim uvjetima od tržišnih, a samo 2024. godine oko 80 milijuna eura.

    Novac europske banke ići će za sufinanciranje kapitalnih projekata koji će dobiti novac iz europskih fondova te u energetske investicije.

    “Nakon dvije i pol godine odgovornog upravljanja, koje je rezultiralo stabilizacijom financija, a koje su potvrdile i svjetske kreditne agencije (...), proračun možemo usmjeriti na izgradnju i obnovu čak 7 strateških projekata”, istaknuo je Tomašević u izjavi za medije.
  • Dinaminjo
    512
    Znamo da je 7 projekata:
    - stadion 14m
    - 2 tramvaja 50 m
    - paromlin kroz do kraja 2025g 66 m
    - dom sportova s obzirom da je obnova vjer najbrze gotovo 20m
    - bazen spansko 20m kroz 18 mj od proljeca 2024
    - kino europa 6.5m
    Ukupno 176.5m.
    Ovo bi trebalo biti bez EU fondova, navodno se za bazen moze povuc 15m.

    Ukupno je predstavljeno za 2024 55m. Sad vi racunajte na koji kolko..
    Sljedeci tj valjda objave detalnji proracun
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.