• Patak
    2.2k
    A 200 milijuna eura za "dekarbonizaciju" po naputku valjda klaus švaba i to još na kredit. Upropastiti će nas skroz.
  • Armagedon13
    958
    Stadion u Kranjčevićevoj cijena 23M u 2024 predviđeno
    3M,znači karina
  • NitkoBitan
    12.3k
    Taman za bagere pred izbore.
  • austrijanac
    2.7k
    d6954e33-4775-4b2a-b005-79b51dc009ea-cover.png
    nemres belivit
  • Patak
    2.2k
    Taman za jedan dobar render za svoje pajdaše, i koje drvo za posaditi po 509 Eura po komadu oko stadiona.
  • jedan u nizu
    6.1k

    odakle info da je predvideno samo 3m?
  • jedan u nizu
    6.1k

    dok ne vidim nesto sluzbeno, ovo mi je totalno nepouzdano. I tu se ne govori da li ce se poceti gradnja pa placati naknadno, da li ce ici dio iz nekih fondova, i opcenito, ne samo za kranjcu.

    O kvaliteti teksta i novinarstvu, te ocitoj pristranosti autora/jutarnjeg, dovoljno govori ovo:

    'animljivo je da se za 126,6 milijuna eura planiraju veći prihodi od poreza na dohodak, iako je Grad cijelo vrijeme govorio kako će zbog Vladine porezne reforme ostati bez značajnih sredstava i da zbog toga moraju ići na zakonom dopuštene najviše stope poreza na dohodak nakon ukidanja prireza.'

    Insinuiraju kao da su lagali i da ce zapravo zgrnuti pare na racun povecanja poreza na dohodak, a ne pisu da je planirani i gubitak od xy mil eura zbog ukidanja prireza.

    Mogu oni pisati i da se sprema cijelih 23mil iz proracuna za slj godinu, ni u to necu vjerovati dok ne izade sluzbeni proracun i dok nije jasno definiran nacin placanja i financiranja izgradnje kranjce.

    Ja i dalje ostajem optimistican i dosta suzdrzan, a vas pesimiste, ko j.be :joke:
  • jedan u nizu
    6.1k

    hmm zanimljivo, i tuzno dakako.
    Zato sam i pitao da li postoji izvor, ili su novinari.

    Ocekujem ocitovanje gradske uprave oko ovoga. Vjerovatno ce reci da proces traje dugo i da rijesavanje pravnih odnosa i dokumentacija traje dugo i da radovi pocinju krajem godine i da ce glavnina gradnje biti u 2025 i da ce tada to pisati u proracunu. Sto je zapravo i realno, ali onda nek prestanu srat.

    Ako stvarno krenu u izradu dokumentaciju i ako barem papire rijese i dokumentaciju, to ce mi i dalje biti znak za optimizam. I dalje vise nego sto smo ikad imali i u Maksimiru, i u Kranjci.

    p.s. mislim da bi najveci poguranac za novi stadion u maksimiru bilo da repka ode na euro i da tamo uzme medalju. e onda bi nakon 3 medalje zaredom stvarno bilo hitno napraviti stadion, bilo kakav :D
    stoga, naprijed Hrvatska!! :sweat:
  • flexXy
    1.9k
    Mislim da je Nađi već objavio da se sve ove projekte, što pompozno najavljuju, planiraju tek za period 2027. Znači bit će prije izbora priča: sve je spremno, samo nam dajte glas. Populist isti kao Bandić.
  • Dinaminjo
    512
    Glavno da ima 10m za kino Europa i 9 milijuna za kulturu i "neovisne" projekte
  • deda
    28k
    S obzirom da izgradnja i ne može krenuti prije ljeta sljedeće godine 3 milje je sasvim dosta. Uvijek postoji i mogućnost rebalansa proračuna.
  • mali M
    3.5k
    hmm zanimljivo, i tuzno dakako.
    Zato sam i pitao da li postoji izvo
    jedan u nizu

    Ne nisi pitao nego se prvo išao izrugivati sa ljudima koji su rekli da su to političke igrice i to na ružan način bi dodao. Kad su ti se dali i službeni podaci onda ti je "hmmm zanimljivo..."
  • Mali Zeus
    9.7k
    S obzirom da izgradnja i ne može krenuti prije ljeta sljedeće godine 3 milje je sasvim dosta. Uvijek postoji i mogućnost rebalansa proračuna.deda

    Glas razuma koji će se utopiti u hot take postovima jesam vam rekao itd.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.