• Jurki
    8.7k
    ne znam cemu se moze najti dlaka u jajetu i prigovarati.
    Od rezultata me jos vise veseli pristup koji je ozbiljan.
    Znali smo kaj hocemo, dosli smo po to i uzeli.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Ako izuzmemo onu korona sezona jer tad nije bilo gledatelja i nismo dostojno mogli proslaviti naslov i kup, finale nismo igrali od 2018 protiv Tovara iz titograda. Mislim da je vrijeme da se i to prekine.Btw, Jel zna neko hoce ovi iz Hns-a stvarno opet vratit finale kupa na dvije tekme kao sto se i spominjalo u 6 mjesecu ili i dalje klasicno na jednu tekmu, pretpostavljam da bi u tom slucaju bio Osijek posto je Opus arena idealno za finale kupa.
  • Orc123
    5.1k
    Sad se vidi sta Ljubo donosi u sredini...top 8ica....a Mika je odlican bek samo treba kontinuitet bas kao i Max...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Sto se mene tice odlicno, prvu protiv Tovara na poljudu da ih razvalimo i druga na Maksimiru da bude festa na stadionu i proslava kupa :joke: , samo je problem taj da oni finala nece vidjet i nekako mi se cini da ce to opet bit protiv Rijeke.
  • zagr
    505
    boysi opet na nivou, zapad iskreno sramotno popunjen, nije bilo nikakve kiše uz to imaju krov tu i tamo je na kratko zapuhao malo jači vjetar, moralo je danas sve bit puno al jbg nemres ljude iz domova vadit.
  • marcio amoroso
    32.5k
    I ova momčad koja je danas nastupila bi osvojila HNL. Problem je nažalost što to ne bi bilo zato što smo mi dobri ili imamo širinu nego zato što su klubovi u HNL-u jadni.

    Nadam se da će ove dvije visoke pobjede i nadam se još jedna bar ovako visoka u srijedu donijeti dovoljno samopouzdanja da u Splitu izađemo šampionski i spustimo stoku na zemlju.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Treba reći, top partija Sučića i jako mi je drago radi toga :clap:

    1 asistencija
    8 dodavanja u zadnju trećinu
    4 duge lopte
    11 osvojenih posjeda
  • bbzg
    38


    Off topic ali kad si vec spomenuo finale kupa - ako igramo protiv tovara ili Rijeke onda je prva u Zagrebu.

    Ako igramo protiv bilo koga drugoga onda je uzvrat na Maksimiru.

    Jer klub s nizim koeficijentom igra prvu finalnu doma a u kupu smo trenutno treci po koeficijentu, iza Rijeke i Hajduka.
  • Mali Zeus
    9.7k
    U Baturini i Vidoviću sad imamo 2 španera sa sličnim kvalitetama, odličan dribling i prodor, gotovo nemoguće im uzeti loptu, dobar udarac. Kad još tome dodaš Petkovića onda imamo recept ja jebenu igru. Na lijevom krilu Vidović koji je više AMF nego čisto krilo, na drugom Špikić koji je eto takav je kakav je, ali krilo koje probija stranu. Iza Mišić i Bulat ili Ljubičić i Sučić. Onda još imaš Drmića na klupi kad Petković ne može koji hladno može zabiti par golova i i dalje je as.
  • reziser
    6.4k
    Meni će uvijek ostati misterij slabe posjećenosti na kranjči.
    Centar grada,dobro povezan..ima krov.. koji je sad razlog nedolaska??? (Mislim na zapad)
  • deda
    28k
    Uvijek se nađe nešto. :cool:
  • SAS1987
    13.5k
    koji je sad razlog nedolaska??? (Mislim na zapad)reziser

    Jednostavno ljudi ne žele riskirati da im krov kućice za pričuvne igraće okonča život :lol:
  • deda
    28k
    Mi smo bili baš iza naše klupe, bome je to dobrano tresnulo. Reakcija tribine i klupe je bila odlična, počelo je odjekivati "Dinamo, Dinamo", a igrači su zapljeskali. :clap:
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ono je samo luda sreća da nitko nije bio iza klupe. Mogla se dogoditi tragedija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.