• Debelko
    180
    ma sve pet, razumijem. Mislim ipak da je za francuz za prvih 11.

    Edit: Barem zasad.
  • Orc123
    5.1k
    Sad bi ga đomcad trebala podrzati jer kod 5:0 jbg... kad je Bosko pogrojesio na pocetku peotiv Osijeka svi su stali uz njega a to mu nije bila prva vec druga za redom pogreska...i Jakir bi ga trebao podrzati jer je odigrao odlicno danas bas kao i Mika.
    I Kule je pokazao zasto je 3. Napadac. Spor je ko magla...cak mislim da je sporiji i od polomljenog Drmica kojeg stiscu ozljede i godine ali je klasa!
  • Georginho
    60
    Neki koji su dobili prilike u zadnjem dijelu nisu grizli koliko sam očekivao. Sve ostalo za 5.
  • robinson
    54
    Šteta za gol, nonšarlantna greška Maxima, Vidović riječi su suvišne kapa dolje majstore... Ajmo sad u pohod na jug
  • Efes Pilsen
    6.9k
    a sve je to pitanje i psihe, ako s jednim krenes pa ga nakon jedne mijenjas odma nije dobro. Mislim, mali Perkovic je isto u Istri bio stoper za HNL, a jos ceka na pravu priliku. Sosu tek treba vidjet itd.
    Ne moze se ni Sutalo vratit bez povjerenja i minuta, e sad dal te minute trebaju bit protiv Sparte ili protiv Rudesa to je na Jakiru da odluci. Do sada je vukao jako dobre poteze, rotacija prava konacno postoji, puca se iz svih oruzja.
  • Mali Zeus
    9.7k
    ? Zaebavas se?Orc123

    Objasnit ću detaljno zašto to mislim za 5 min.
  • Droljo
    5.1k
    Vidović gol i dvije asistencije
    Emreli gol i jedna asistencija
    Drmić tri gola
    Napadačka linija odradila svoje tip top
  • runtothehills
    382
    Bernauer se na IG-u ispricava zbog gola.
    Gospodin, sa najvecim “G”, i skroman.
  • Antonio bbb
    245
    Super navijanje, djeca na zapadu su stalno navijala, a i na skandiranje Dinamo - Zagreb je sve grmilo. Idemo sad lagano natrpat Ponikve i onda usred Poljuda im objasnit neke stvari
  • Jurki
    8.7k
    Bravo decki. Danas svi odlicni i ozbiljan pristup od pocetka.
    Utakmica odrađena rutinski..Jakir izrotiral celu momcad..
    Vidovic klasetina.
    Konacno nema bezveznog i beskorisnog pimplanja..
    i kaj je najvaznije nitko se nije ozljedil.
  • DrawTube
    3k
    Baš mi je drago za Drmu, skoro ga bio otpisao kad ono moguće I tekma sezone za njega

    Istok na Novoj Kranjči bu brutalna tribina. Ostaje mi samo žao kaj je Zapad bio malo inertan, protiv Lokse je čitav Zapad grmio

    Kranjča je nažalost već sad luksuz za Maksimir, bojim se zamisliti kakva bu renovirana i proširena, tribine do terena su poseban doživljaj
  • SAS1987
    13.5k
    Istok na Novoj Kranjči bu brutalna tribinaDrawTube

    Tribina koja je jedna od najblizih terenu u hnl :smile:

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/193754
  • DrawTube
    3k
    nisam znao da je tako blizu, zbog staze velodroma sam mislio da je bar 15 metara. Odlično jer bi po projektu trebali dodati još par redova ispod promenada.
  • SAS1987
    13.5k
    nisam znao da je tako blizu, zbog staze velodroma sam mislio da je bar 15 metaraDrawTube

    Ak sam lagao prije godinu dana lažem i danas :lol:

    Edit, cca 10m do ograde, ne do prve stolice :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.