• NitkoBitan
    12.3k
    Istok na Novoj Kranjči bu brutalna tribina.DrawTube

    Za BBB je nuzno da bude dosta veca i strmija. Tesko je kordinirat navijanje kad je tribina 100m dugacka, a danas je bilo "samo" 1000 ljudi.
  • DrawTube
    3k
    istina, čulo se tu i tamo kak je nestalo koordinacije ali za takvu dužinu je bilo dobro.

    Mislim da bu novi Istok imao 4200 mjesta, i ako sam dobro vidio na projektu 20 redova, budu se još zbili ljudi ,a i neće svaka tekma biti sellout
  • runtothehills
    382
    Zadnje četiri utakmice imamo 13 zabijenih golova (7 različita strijelca).
    Izrotirati sve moguće u kupu i podebljati score.
    JEDVA ČEKAM NEDJELJU!
  • OsamŠest
    2.6k
    Osim titule HNLa i Konferencijske lige, napokon želim Rabuzinovo natrag na Maksimiru!
  • zagr
    505
    koliko ljudi je danas bilo?
  • Majki2111
    2.6k
    Znači tripleta ove sezone?
  • Kepec
    4.8k
    Hattrick Drmića. Znam da sam dosadan s doktorom bobom, ali moderatori dajte molim vas provjerite jel nam čovjek živ.
  • Nolifer
    6.7k
    Ajme meni nijeee mi dobrooo!!!

    Screenshot-20230924-220224-Instagram.jpg
  • jp23
    2.2k
    "2420" ako sam dobro čuo, ali nisu im ni radili brojači ni na zapadu ni istoku, lik je doslovno trgao barkod sa karata kao znak da je iskorištena
  • Taćini Serhio
    300
    Mene zovu ljudi iz inostranstva i pitaju sta je ovo... Sramota!

    Ciao Stjepan ❤️
  • Mr Anderson
    5.4k
    Bernauera sam sreo jučer u dućanu sa ženom i djetetom. Simpatičan lik...i viši je nego što sam mislio. Ali...on nije igrač za prvih 11. Ima on kvaliteta, ali u ono, osnovnom za stopera, što se već primjećivalo u pripremama, tu je tanak. Loš u duelu i loš u procjenama na visoke lopte. Uopće me ne zanima greška kod gola, događa se, ali ovi njegovi nedostaci bi nas mogli koštati u jačim utakmicama.
  • sport
    2.3k
    Ako ili bolje kad u dvije zaostale utakmice uzmemo 6 bodova mi smo u prvoj četvrtini na 22 boda i imamo zavisno od rezultata utakmice Os-Ha 1,3 ili 4 boda više od njih.
  • Fićo1986
    973
    Dvije utakmice,10 golova u mreži oba protivnika,obje utakmice vrhunsko navijanje....al opet ima nekih kaj imaju nac dlaku u jajetu...nadam se da ce vam jutarnja kava prisjest...lp
  • mali M
    3.5k
    Ma koga briga za njurgavce koji nisu nikad zadovoljni... btw. Mika opet asist... vidjet ćemo na kraju sezone sa ovim zagovarateljima Ljubičića na beku kak stojimo sa statistikom... inače Ljubo je top odigrao tekmu. Nije šmeker s loptom nego trkač, ali je svejedno (novinarskim riječnikom) imao dvije "predasistencije"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.