• Mr Anderson
    5.4k
    Zašto je malo ljudi došlo jučer? Jebi ga, zato jer bulje u mobitele i ak se u aplikaciji pokaže jedna kap kiše evo alibija da se ne ode na utakmicu. Lakše filozofirat po forumima i izvalit se na trosjed pa gledat na TV. Ili ona izreka: "kaj bum išao gledat Rudeš". Jebi ga, tako je kako je i teško da će se bitno promijeniti u skorije vrijeme.
  • deda
    28k
    Gledatelja je bilo sigurno više nego što je službeno napisano jer Boysa je bilo minimalno tisuću ako ne i više, a zapad je bio bar pola pun. Procijenio bih da je bilo nekih 3.000

    Brojači naravno nisu radili tako da je službeni broj bubnut napamet.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pa valjda je brojka prema tome koliko je prodano ulaznica.
  • DrawTube
    3k
    Malo sam priželjkivao da igrači pozdrave tribinu nakon kaj im je otišla nadstrešnica , baš je bilo simpa navijanje dinamo-dinamo kad je zapad skužio da je otišla


    Inače ne mislim da je brojka nerealna, bilo je osjetno manje ljudi, kužilo se na ulici, pri dolasku na tekmu a bome i na tribini i na poluvremenu
  • jedan u nizu
    6.1k
    Jel moze Vidovic odbit Bayern kaj se tice povratka tamo? :lol:

    Takozvana rupa u ugovoru/zakonu.
    NitkoBitan

    ne mora biti nikakva rupa u zakonu, igrac moze odbiti bilo koju ponudu. Klub je duzan tu ponudu prihvatiti, a igrac je taj koji odlucuje jel hoce ili nece.
    To samo u NBAu valjda trejdaju igrace bez njihove volje ili znanja, gdje nerijetko igraci tijekom utakmice saznaju da su razmjenjeni u drugi klub :D
  • Paggini
    7.1k
    Nije došlo toliko ljudi jučer, kao što ne dolazi ni na Maksimir (uz par iznimki) jer je jedina istina da većinu Zagrepčana boli ona stvar za Dinamo i za Zagreb. Inače sam iz slavonije, ovdje sam 12 godina, pa mogu dati neku outsider perspektivu i kako ju ja vidim.

    Smiješna mi je činjenica da dinamo sigurno ima više navijača u hrvatskoj od hajduka, ali se čini po njihovoj posjećenosti, članstvima, pičkama materinama ko da 3 994 000 ljudi u ovoj zemlji navija za hajduk, a ovih 6000 koji dolaze na stadion za dinamo.

    Nije to kriv ni bjegunac, nije to kriv ni stadion, nije to kriva ni dominacija dinama zadnjih 18 godina. Jedini krivac je mentalitet Zagrepčana koji jednostavno nisu povezani s ovim gradom. Posjeta je na Maksimiru zadnjih par godina čak i dosta dobra u odnosu na kako je bilo, ali daleko je to od onog što ovaj klub zaslužuje. Oni rade dobar PR, jeben PR čak - uvukli su se u svaku poru Splita i Dalmacije, dok Dinamo boli dupe za to.

    Više je djece u dinamovim dresovima nego prije, to da - ali koliko je to zaslužna jedna od najvećih generacija dinama a koliko zapravo ljubav prema dinamu?
  • jedan u nizu
    6.1k
    Više je djece u dinamovim dresovima nego prije, to da - ali koliko je to zaslužna jedna od najvećih generacija dinama a koliko zapravo ljubav prema dinamu?Paggini

    a kako se rada ta velika ljubav nego tako, od klinaca.
    Naravno da su zasluzni rezultati u europi zadnjih godina, i to je pozitivno, neka bude toga sve vise.
    Posjeecenost necemo dobiti naglo, odjednom u jednoj sezoni, trebat ce nam godine i dobri rezultati, i demokratizacija, i bolji stadion i svasta nesto da bi mogli imati vise od 50-60% svaku tekmu.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Više je djece u dinamovim dresovima nego prije, to da - ali koliko je to zaslužna jedna od najvećih generacija dinama a koliko zapravo ljubav prema dinamu?Paggini

    Pa jedno ne isključuje drugo.
  • peša
    74
    Baš malo ljudi, nij3 mi jasno da postoje ljudi koji su u Zgu i zive tu i ne dodu na tekme, a masa ljudi iz slavonije, hercegovine, bosne dolazi.
  • Paggini
    7.1k




    Ma jasno, jasno i slažem se - ali sutra će ti isti klinci nositi Haalanda, Mbappea ili tko god je bitan u tom trenutku. Da bi se iskoristio taj val, besplatne ulaznice za djecu od 13 i ispod godina su, po meni, najbolja stvar koju klub može napraviti za stvaranje ikakve baze za budućnost, jer sumnjam da klinci gledaju na TV-u Dinamo Rudeš ili nešto, a i s besplatnim ulaznicama, najebali bi se valjda i matorci da idu na tekme.
  • bluepower86
    822
    Nije bilo malo ljudi nego jednostavno brojaci nisu radili.Bilo je cirka 3000-3500.Istok odlicno popunjen,vizualno jedno od boljih izdanja barem meni osobno.Zapad se probudio u 2pol i navijao.S boljim uvjetima bit ce i bolja gledanost,vrlo jednostavno.Hajduku se brojka smanjila za x3 u losim uvjetima,kak je tek na nasem stadionu.
  • Antisha
    647
    Pretpostavljam da dosta nas doseljenika u Zagreb drukčije doživljava odlazak na stadion i utakmice jer zbog udaljenosti nismo imali te prilike prije.
  • scooniepenn
    1.9k

    I ja sam s ekipom bio odmah iza naše klupe, podosta smiješna situacija. :lol: Iskreno sam se začudio tom udaru vjetra jer mi se na tribini nije činilo da tako jako puše. Stvar je tu vrlo jednostavna, Istok ima svega par redova tako da je stadion skroz otvoren za udare Sjeverca, ali i bilo kakvih drugih vjetrova. Da stadion ima Sjevernu tribinu visine Zapada ovo se nikada ne bi moglo desiti. No, koliko god je sve bolje od Maksimira i Kranjčino vrijeme u ovom ruhu je prošlo ne jučer, nego prekjučer.
  • mali M
    3.5k
    iskreno, mislio sam da se tako nešto nemože dogoditi na stadionu.. jedino pozitivno je da sad gradu možemo reć, evo raspada se i Kranjča pa daj više poduzmite nešto..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.