• ZGV
    3.1k
    Ostaviti sve cijene i uvjete kao i prošle sezone.
  • Tonyfontana
    1
    Godišnja/sezonska za Europu mora biti, bilo to kao dodatna skuplja opcija kak je bilo prije s Gold godišnjom ili ko prošle sezone, sve jedno ali mora biti. Godišnju uzimam da sam miran cijelu sezonu kaj se tiče karti, da ne moram čekati u redu po par sati i brinuti hoću li kupit kartu, em mi koji idemo na sve hnl utakmice bi trebali imati neke prednosti od navijača koji dinamo vole samo na europskim tekmama.
  • đole
    254
    Kao tata koji svog malog vodi na gotovo sve utakmice na koje možemo otići, frustrira “pogodnost” da je za klince besplatna ulaznica isključivo za tribinu Sjever Gore. Razumijem da je tome tako za derbije i europske tekme, ali protiv jednog Slaven Belupa, gdje Zapad zjapi poluprazan, je sramotno da djeca besplatno tekmu mogu gledati samo s tribine s koje igrače možeš raznati samo po stilu trčanja (doslovno) te na kojoj je propuh obavezan dio folklora.
  • blue heart 72
    1.4k
    za takve stvari bi jug bio idealan, ali....
  • NitkoBitan
    12k
    Nema mi smisla to "trpanje" djece sa roditeljima na jednu tribinu. Za sve mlade od 15-16 godina cijena karte bi trebala biti 50% jeftinija (pa nek ih roditelji furaju na tribinu koju oce), mislim da slican sistem imaju Osijek, Hajduk i Rijeka.
  • rob ljubavi
    772
    Slažem se, neka bude šareno.

    Ali zaboravio sam napisati u prvom postu.

    Napraviti kategorije:

    djeca do 12 uz pratnju roditelja 1 euro

    Učenici stariji od te dobi dakle do kraja srednje škole 50%

    Studenti 25% na pojedinačne ulaznice

    Dakle, nema besplatnih, a opet je taj 1 euro simboličan i broji se.
  • BBB Mataa998
    1.2k

    Kao sto sam vec napisao,obiteljski paket godisnjih za roditelje plus jedno dijete,svako sljedece dijete 50ak eura dodatno.
    frustrira “pogodnost” da je za klince besplatna ulaznica isključivo za tribinu Sjever Gore.đole

    Ne bi trebali uopce imati besplatne ulaznice.
  • xavier
    11.1k
    Kako stvari idu, dosta je izgledno da će godišnje biti samo za HNL uz pravo prvokupa ulaznica za europske utakmice iz razloga što puno ljudi kupi godišnje samo što je to i dalje najjeftiniji način za doći do europskih.

    Ja osobno ne bih napravio taj korak. Ako u klubu smatraju da su prejeftine, nek malo i dignu cijenu ako treba. Stvar je u tome da oni koji kupuju samo zbog Europe, onda jednostavno neće kupiti godišnje samo za HNL i opet će na HNL-u biti isto ljudi, samo će biti manje prodanih godišnjih.

    Isto tako, puno ljudi čeka zadnji tren za kupnju da vide je li LP izgledna ili nije. Ja bih to riješio na način da svakim pretkolom koje prođemo cijena ide malo gore. Znači da ih je najpovoljnije uzeti odmah na početku, a oni koji čekaju zadnje pretkolo i kalkuliraju, ti će ih platili malo više.

    I govorilo se dosta o navijačkom ID-u. Uveo bih sustav gdje bih nagrađivao one koji dolaze na utakmice na način da u budućim sezonama imaju pravo na veći popust na cijenu godišnje uparvo oni koji su u prethodnoj sezoni bili na više utakmica.
  • seljak86
    2.3k
    Ako će već biti tako, neka stave onda prvokup online. Šteta da će zajebat praktičnost posjedovanja godišnje karte za sve tekme na Maksimiru...
  • xavier
    11.1k
    Ako će već biti tako, neka stave onda prvokup online.seljak86

    Ako bude tako, prvokup će vjerojatno biti online. Tako bar izgleda u ovom trenutku.
  • The Undertaker
    4k
    Koliko je Dinamo imao prodanih godišnjih prošle sezone? 7000?
  • Nino Bule
    11.4k

    Mislim nesto manje od 5500
  • deda
    27.8k
    Nije javno objavljeno zato dedina nagrada još uvijek nije dodijeljena. :lol:
  • The Undertaker
    4k
    Ako je brojka točna to je oko 30% raspoloživog kapaciteta. Po tome ispada da je cijena godišnje prevelika.
    Zadnja utakmica je pokazatelj da su i cijene ulaznica za HNL prevelike.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.