• Tradicija bunta
    5.5k
    Na regularnim tzv "malim" tekmama u HNL-u cijena pojedinačne ulaznice je 5 eura, zapad koliko 7/10?

    Proda se nekih tisuću takvih, možda dvije... znači li to da su preskupe?

    U usporedbi s drugim ligašima te cijene su iste, a često i jeftinije nego na drugim stadionima.

    Šta da je cijena godišnje 30 eura i proda ih se 15 tisuća, a prosjek posjete 5 tisuća? Jel bi to imalo više smisla? Kome onda pogoduje klub s takvim cijenama?
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Uopće ne bi trebalo biti važno koliko je prodano godišnjih već:

    a) koliko je klub na kraju balade zaradio kad se i jedne i druge karte uzmu u obzir (godišnje i sezonske)
    b) kolika je posjeta

    kombinacija te dvije stvari bi trebala davati model prodaje i cijenu i pojedinačne i godišnje karte.

    A ne da se stalno ide na ruku ljudima koji nemaju kulturu redovnog dolaska na utakmice. Neka i njih naravno. Al zašto bi klub išao na svoju štetu radi takvih?
  • The Undertaker
    4k
    Šta da je cijena godišnje 30 eura i proda ih se 15 tisuća, a prosjek posjete 5 tisuća? Jel bi to imalo više smisla? Kome onda pogoduje klub s takvim cijenamaTradicija bunta

    Smisao godišnje ulaznice je da klub ponudi jeftiniji ulaz na utakmicu u zamjenu za avansno plaćanje. Ujedno je to i količinski popust jer kupac kupuje ulaznice za sve utakmice po diskontnoj cijeni. Za klub je to idealno jer novac dobije odmah za sve utakmice i zna sa kojim prihodom raspolaže. Ako ljudi koriste godišnju samo za europske utakmice, to znači da plaćaju i HNL utakmice na koje ne bi došli. Još jedan benefit za klub.
  • The Undertaker
    4k
    A ne da se stalno ide na ruku ljudima koji nemaju kulturu redovnog dolaska na utakmice. Neka i njih naravno. Al zašto bi klub išao na svoju štetu radi takvihTradicija bunta

    Pa naravno da klub treba raditi u svom interesu. Klub samostalno formira cijene godišnjih. Samo ne vidim gdje je tu interes kluba da ukine godišnje za sve utakmice.
  • deda
    27.8k
    Nitko na svijetu valjda osim Dinama nema na svijetu godišnje ulaznice za sve utakmice. Ajmo od toga krenut. Zašto jedino Dinamo?
  • Crusades1986
    9.7k
    Zato što se među rijetkima "mučimo" s privlačenjem ljudi na stadion
  • NitkoBitan
    12.1k
    Cekaj. Kako tocno mislis privuc ljude na stadion? Tako da im das jeftinu godisnju za sve tekme i to ih osim europskih privuce na 2 derbija i jednu/dve manje tekme? Pa to bi odradili i mimo kupnje godisnjih.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Ne znam ja koji je interes da ukine niti hoće li,samo komentiram da nema neke razlike hoće li one bez grupne faze bit jeftinije ili će s grupnom fazom biti skuplje. Nekome ko je redovan doći će na isto. Nekome ko nije, jebiga, neće. A mene zanimaju redovni, za europu svi znamo da neće biti problem s posjetom.

    Nisam još naišao na klub koji prodaje godišnje na način na koji to Dinamo radi, da su uključene i utakmice u grupama, a rijetkost je da vrijede i za pretkola.
    Valjda postoji neka logika u tome da klub kapitalizira te euro utakmice na način da zaradi na euro navijačima...
  • Zvonimir80
    1
    Pozdrav
    Evo da kazem tj napisem svoje misljenje vezano za temu....godisnja karta MORA sadržavati ulaz za sve tekme Dinama koje se igraju na Maksimiru.....
    Protiv sam ovog da budemo kao drugi klubovi pa imamo samo HNL,kup i mozda prva tekma Europe....
    Neznam dali je netko od vas pisao sastrane koliko su dosle prosle godine karte za tekme ....
    Onaj koji je isao redovito na tekme ustedio je duplo nego sto je platio godisnju .....
    Znam da ne mogu svi na sve utakmice i tako ali meni osobno puno znaci sto ne moram cekati u redu vec idem direkt na stadion .....

    Mi kod naših navijača imamo po meni jedan drugi problem a to je kasna kupnja pojedinacnih karata za utakmice.....
    Dolazi se pola sata prije i zeljelo bi se odmah kupiti karta i onda negoduju jer se ceka i kasni.....
    Postoji online kupnja koja je jednostavna ili oni koji su u ZG dodi prije podne i kupi ulaznice ili barem 1,5 sat prije tekme i nema guzve....

    DINAMO
  • Zvonimir80
    1
    jako lijepo napisano i neki jako dobri prijedlozi......
    Mislim da tu klub kaska jer im puno toga ne funkcionira....bilo je prije tko dode na 90% domacih tekmi bude pozvan mislim na neko druzenje ali to je samo odjednom nestalo a i nije se dalo registrirati vec su te kao imas godisnju pa samo pustili.....( istok vise puta prije nazalost zatvaranja )......
  • Neki tip
    19.2k
    .godisnja karta MORA sadržavati ulaz za sve tekme Dinama koje se igraju na Maksimiru.....
    Protiv sam ovog da budemo kao drugi klubovi pa imamo samo HNL,kup i mozda prva tekma Europe..
    Zvonimir80

    Ajde, srećom pa je izumljen vremeplov, tako da je ovaj tvoj prijedlog pročitan i usvojen prije tjedan, dva koliko traje prodaja sezonskih ulaznica (koje uključuju sve domaće utakmice). :wink:

    Lijepo je da si konstruktivan, ali ima tu i par stranica već ispisanih, pročitaj molim te prije "prijedloga". :smile:
  • Zvonimir80
    1
    oprostite sto sam se priključio i dao svoje misljenje bez toga da sam procitao svaki post.......
  • Gradinamo
    29
    Znači li snižavanje cijena za sjever za prvo kolo na 5 eura da prodaja ne ide baš najbolje za superkup?
  • Papastrumf
    9.6k

    Ne znači. Bar ne sto se tice sjevera dolje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.