• MolonLabe
    393
    Zdrijeb cisto ok. Kada se sjetim onih Lyona, Reala i slicnih samaranja, gdje smo mi sada od toga i koga smo sve mi nasamarali posebno na Maksimiru..

    Pretkola su uvijek zajebana prica puna stresa ali ocekujem skrivljen penal od strane Vide u 95 minuti nakon kojega ce namignuti prema kameri.

    I onda Petko panenkom rijesava prolaz.

    Salu na stranu, Europo Purgeri ti dolaze na turneju. Ponovno!
  • xavier
    11.1k
    Ako se ne varam, Ljubičić je igrao u vezi kad je Bišćan tek došao i bio je dobar?

    Nisam 100% siguran pa ako netko zna neka potvrdi
    LeonianWrynn

    Ovo si napisao kao da je to bila davna prošlost i pitanje sjeća li se netko točno, a kad ono, govoriš o događajima od prije par mjeseci :sweat:
  • Zagi
    5.2k
    Bišćan:
    "Plan je da dosta igrača koji do sada nisu dobili nekakvu preveliku minutažu nastupi u Puli."
  • Šteco
    530
    AEK je prolazan. Dapače, za Ligu prvaka takve treba proć u ovoj fazi natjecanja. No prvo da riješimo Astanu.

    PS Ako se ne varam, na njihovom stadionu se igra finale Konferencijske lige. To sam negdje pročitao. Bilo bi to dobro gostovanje da sam u mogućnosti ići.
  • superhik
    10.4k
    Opreza nikad dosta, ali ipak smo mi klub koji je prije manje od godinu dana srušio doma jedan Chelsea, prije toga hit sezone Bodo, i gdje nas je kasnije za prolazak skupine dijelila jedna mrtva Drmićeva prilika koju nije uspio realizirati...
  • Dinamosaur
    986
    uff nemoj, sjedaju na pamet i druge. Ajmo optimisticno
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Bišćan:
    "Plan je da dosta igrača koji do sada nisu dobili nekakvu preveliku minutažu nastupi u Puli."
    Zagi

    Sad sam pogledao pressicu i stvarno je rekao da će dosta igrača koji dosad nisu dobili minutažu igrati u Puli. Je li Bišćan uistinu toliko samouvjeren i siguran da ovaj Dinamo može odmarati igrače u HNL-u? Dinamo zadnje dvije utakmice u Puli nije zabio gol, ima jedan poraz i jedan remi. Sjetimo se i kako su pobjede znale biti teško izborene i koliko je teško gostovanje u Puli...

    Ići u Pulu sa kombiniranim sastavom u ovakvoj situaciji i riskirati da Hajduk ode na +5 ili +6 je ili hrabrost ili ludost. Meni djeluje da Bišćan cijelo vrijeme podcjenjuje HNL i da tretira ligaške utakmice kao pripremne za Europu. Nije ovo HNL iz 2010. kada je Beli igrao pa da možemo sa pola gasa odrađivati posao. Ne bježi se više po 30 bodova konkurenciji. Hajduk je zadnje dvije sezone bio unutar 10 bodova i bio je u igri za naslov do proljeća i kratkih hlača. Ove sezone su još jači i opasniji, imaju već +3 a mi još čekamo da nam odu 2 od 4 a možda i 3 od 4 nositelja igre. Možete reći da bespotrebno dramim ali treba ozbiljnije shvaćati ligu jer će ove godine očito biti još jača borba oko titule.
  • The Undertaker
    4.1k
    Znači "rezerve" su dovoljno dobre za Istru ali nedovoljno dobre za zadnjih 10 minuta protiv Hajduka. Jebe lud zbunjenog. Očekujem Perkovića na lijevom beku.
  • marcio amoroso
    32.5k

    A gle, ne može 13 istih igrača igrati stalno. Sumnjam da će mijenjati 9 ili 10 igrača, ali 3 ili 4 sigurno može.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Slazem se sa marciom, neka rotira
  • Captain America
    14k
    Perković, Šutalo, Perić, Sučić, Menalo, Bočkaj. Ta šestorica s klupe protiv hajduka sigurno imaju mjesta u rotaciji.
  • Gelipter
    3.5k
    Prvo se ovdje govori kako Biščan nedovoljno mijenja, rotira i daje prilike svim igračima, a onda kad najavi da će neke ubaciti protiv Istre (ne kompletno "drugi sastav") onda opet podcjenjuje HNL. Najbolje da ovdje radimo prije svake utakmice anketu tko treba igrati i tko dobije najviše glasova može igrati na određenoj poziciji. Ionako znamo da nas čitaju iz kluba pa nek samo prepišu.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Sad sam pogledao pressicu i stvarno je rekao da će dosta igrača koji dosad nisu dobili minutažu igrati u Puli. Je li Bišćan uistinu toliko samouvjeren i siguran da ovaj Dinamo može odmarati igrače u HNL-u?Maksim Maksimirski

    Ti si primoran u Puli 4-5 igraca izrotirat htio ne htio,da je ne znam tko trener,jedino ako ce sutra Astanu iznijet Drmic,Perkovic,Bernauer,Sucic,Menalo.
  • Nino Bule
    11.6k
    Ne znam, dva vezana kiksa u hnlu bi bila kataklizma, ocekujem prvu postavu +/- dva igraca, sucic umjesto bulata i menalo/emreli umjesto spikica, mozda moha umjesto rileta i to je to
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Livakovic-Moha, Bernauer, Perkovic, Miha-Bulat, Sucic-Emreli, Marin, Menalo-Drmic

    Ova ekipa je jaca od svake osim haj, rij i osi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.