• BBB Sibenik
    4k
    Ma dajte te Grke da pokažemo da smo jaki ko kuga, kakav AEK, ipak smo mi Dinamo Zagreb
  • Facke
    2k
    Evo opet gluposti s strane SNa....koj mi na zivce ideju.
  • Captain America
    14k
    Ako želiš igrati natjecanje s najjačima, moraš izbacit ozbiljne ekipe. Vjerujem u Biščana, do tad će i kadar valjda biti popunjen, a i forma značajno bolja nego sada.
  • Droljo
    5.1k
    Bumo napokon videli kak zgledamo sa lijevim bekom koji možda i je bek. Zamislite da nam lijevi bek ima bekovske kretnje, centaršut iz trka idt :yum:
  • mali M
    3.5k
    Zamislite da nam lijevi bek ima bekovske kretnje, centaršut iz trkaDroljo

    nemoj mi to ni spominjat na glas!!! ako vidim 3 probijanja po ljevom boku i centrašut na tekmi srce će mi otkazat
  • Zagi
    5.2k
    Još zamisli da Petko u šesnaestercu napada tu loptu.
    Ok,ok to je ipak nerealno..
  • jp23
    2.2k
    Pričekajmo malo, nadam se da je dobar, ali gledao sam i Lecjaksa kako "probija" stranu i centrira 8 puta, od čega je jednom pogodio teren :rofl:

    Ali se zaista nadam da nakon ovog ide Ljubo u vezni red
  • Mr Anderson
    5.4k
    Najgore će biti ako ispadne da je Ljubo flop na veznom i da je bio bolji lijevi bek od Ukrajinca. Kaj onda? Beatifikacija Čačića?
  • Mali dioničar
    14.3k
    Najgore će biti ako ispadne da je Ljubo flop na veznom i da je bio bolji lijevi bek od Ukrajinca.Mr Anderson

    Onda treba dopeljati Camavingu.

    On može igrati i veznog i beka, a igra lijevom nogom.
  • LeonianWrynn
    162


    Ako se ne varam, Ljubičić je igrao u vezi kad je Bišćan tek došao i bio je dobar?

    Nisam 100% siguran pa ako netko zna neka potvrdi
  • Zagi
    5.2k
    Prvih 5 utakmica. Neke jako dobar, neke osrednji.
    Mauro je igrao na beku , a to nije baš sjajno izgledalo.

    Za momčad je u svakom slučaju bilo bolje
    Ljubičić LB , Bulat MC
    nego
    Mauro LB , Ljubičić MC
  • scooniepenn
    1.9k

    Već sam ranije pisao o Ljubi odnosno zašto je doveden i kako je igrao u Rapidu. On je držao Rapidovu veznu liniju i svojom motoričnošću, prodornošću i ubacivanjem iz drugog plana bio ključna figura njihove vezne linije. On je najbliže Ademiju u naponu snage što Dinamo ima u svom rosteru i s tim je karakteristikama i doveden. Koristio ga je Bišćan lani u par utakmica u vezi i s obzirom da je lani jako malo igrao na svojoj prirodnoj poziciji izgledao prilično dobro tada, sad ga očekujem na 8-ici i nadam se da će se tu nametnuti.
  • Laugreano
    1.3k
    Mislis reci na osmici?
  • scooniepenn
    1.9k

    Ispravljeno, zatipak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.