• Mr Anderson
    5.4k
    Ta ekipa nikad nije igrala zajedno. Nadam se da neće ni protiv Istre.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ne kazem da hoce, ali cak i kad bi se odradilo 9 izmjena u prvih 11 to je i dalje jako dobra ekipa. Ali ocekujem 3-4 izmjene sigurno.
  • Zagi
    5.2k
    Maxim bi to mogao startati. Moha može. Bočkaj i Mauro? To bi trebale biti tekme za njih,a opet ne znam koliko je pametno igrati s potpuno novom zadnjom četvorkom.

    Prve minute za Kaneka i Bogdana, ne očekujem da ih se odmah baci u europske tekme ako su uopče registrirani.
    Tko zna , lako moguće da do tada budemo bogatiji za dva predstavljanja iz par kvartova do.

    Sučić i Bulat u veznoj liniji da se Mišić odmori? Riskantno je igrati bez Miška.

    Puno pitanja, malo odgovora.
    Treba igrače s klupe držati u natjecateljskom naboju i zadovoljne ali treba i donijeti sa sobom 3 boda.
    Baš me zanima Bišćanov pristup rotaciji igrača.
  • Dinamosaur
    986
    Sučić i Bulat u veznoj liniji da se Mišić odmori? Riskantno je igrati bez MiškaZagi

    Ako nema Misica onda je gadna situacija, a jedini kome bi trenutno prepustio takvu zadacu je Ljubo.
  • Zagi
    5.2k
    Uh ne znam baš. Meni Ljubičić previše griješi u predaji da bi bio 6ica.
    U Rapidu je igrao u sistemu duplih 6ica ali je pored sebe imao ozbiljnog defenzivnog veznog koji bi mu pokrivao leđa kad bi ovaj otišao u izlete.
    On i ovaj Alžirac bi potencijalno mogli biti dobar par.
  • Dinamosaur
    986
    i dalje nisi rekao tko bi bio taj kad nebi bilo Miska? Pucaj
    Bulat je sve bolji, mozda da mu se da jos koja tekma il si ga prekrizio?
  • Zagi
    5.2k
    Nitko, zato sam i napisao da je riskantno.
    Ali da ima kartone, trenutno jedino Bulat može koliko-toliko odrađivati tu rolu.
    Ljubu na 8icu.
  • Dinamosaur
    986
    jbg, nemres igrat bez 1 igraca u HNL, bubni nekog. Bulat bi "mozda" mogao jednog dana. Zamijeniti trenutno Miska?
  • Zagi
    5.2k
    Pa piše ti gore. Da Mišić ima kartone , stavio bi Bulata.
  • blue heart 72
    1.4k
    Polako imam osjećaj da više nemamo pravo nikome lijepiti naziv "kmečavac". Ovo kaj se čak i ovdje na ZD može pročitati od početka prijelaznog roka je stvarno nevjerojatno, o društvenim mrežama, raznim portalima koji ne zaslužuju da ih imenuje da ne govorim. Nama izgleda nitko živ ne može udovoljiti, nemamo niti malo strpljenja za nove ljude u klubu kojima se stalno podmeću neki klipovi, bilo iznutra bilo izvana. Kao prvo, u klubu je ostalo puno Glavinih igrača, plus još tkz. spavači i sa takvim se ljudima nije jednostavno držati za isti štap. Nadam(o) se da će nakon nove Skupštine situacija biti puno povoljnija. Ako smo ovakvi nakon jednog (istina bolnog) poraza protiv magaradi, ne želim si ni zamisliti kakvi bi bili da smo kao oni recimo dvadesetak godina bez titule. Od mene novi ljudi imaju podršku jer sam svjestan da su se suočili sa puno ogromnih problema i treba se sa tim svime uhvatiti u koštac. Vidim da se razmišlja rezonski. Nismo mi "bogci bistrički" , ali nismo ni vreća bez dna. Kaj se dosadašnjeg dijela prijelaznog roka tiče za mene vrlo solidna četvorka. Ono što je kod mene nezadovoljavajuće je komunikacija prema van, kao i ovo rješenje sa ulaznicama (i godišnje i pojedinačne). To se mora u novoj sezoni pametnije odigrati. I naravno da se može, čak i treba nešto kritizirati, ali neka to bude bar ovdje argumentirano, a ne ako se nakon raznih natpisa par piskarala poput Mede i Lesija odmah negativa širi i ovdje i onda se samo nadovezuju jedan upis za drugim u sličnom tonu. Sorry ekipa kaj sam dobro odužio, ali ovo je jednostavno moralo iz mene
  • LeonianWrynn
    162


    Moja pretpostavka je da mnogo ljudi na portalima glumi da navija za Dinamo, a samo kritiziraju ono što Dinamo radi

    Nemam nikakav dokaz za ovo, ali u mojem životu većina Dinamovaca ima razumijevanja i strpljenja za novu upravu, pa nekako mislim da je tako i kod drugih, samo što eto, malo stišće sad taj hajduk
  • blue heart 72
    1.4k
    po meni je glavni izvor toga da je Glavina ruka bila veoma široka i hranila je puno usta. I sada se javljaju ti paraziti po zadatku i stvaraju tu negativu oko kluba. A mi kao ljudi nismo u stanju upotrijebiti vlastiti mozak, nego nam je puno lakše složiti neku sliku koju nam serviraju naši dragi mediji
  • LeonianWrynn
    162

    Slažem se.

    Odličan primjer toga je prijelazni rok - do sada su svi kritizirali upravu jer nije bilo nikakvih dolazaka osim benrauera

    Sad kad smo kupili 2 igrača u 2 dana, i još nekoliko njih čekamo, sad odjednom su to sve loši igrači iz slabih liga, a nitko od tih ljudi nije gledao te igrače kako igraju, nego stvaraju negativu samo da bi ju stvorili
  • mali M
    3.5k
    da je Glavina ruka bila veoma široka i hranila je puno ustablue heart 72

    ja jednostavno ovo ne vidim. znam toliko ljudi kroz svoj život koji navijaju za Dinamo i provjereno nitko nije bio hranjen od glave, a sada cmizdre i nariču kao najveće babe.. glava nije hranio nikoga od koga nije imao koristi, sada misliti da je hranio tisuće ljudi koji plaću za njim nema smisla. jednostavno su takvi cmizdravci koji su do sada (kao i mi) imali mjesta za kritiku, a sada kada se mjenja mi smo strpljivi i veselimo se promjeni, a oni i dalje cmizdre.. jer su baš to, cmizdravci i nikad nisu ni bili pravi navijači dinama nego vole nogomet kao takav..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.