• Ludovic IX
    5.1k
    ja se nadam da to što ne testira nevistića, znači da se razgovara o produljenju ugovora i povećanju klauzule pa da postotak vjerojatnosti ostajanja Livija poraste na 60+%..

    jer ako se ide u smjeru da odlazi, onda naravno da je pametnije uigravat njegovu prirodnu zamjenu. nije biščan lud pa vjerujem da je ono gore razlog..

    drugo, juniro imaju juniorske utakmice da dokažu da su spremni za prvu močad tj tamo moraju dominirati nad svojim vršnjacima a to vidimo samo u tragovima. ako su toliko dobri a neda im se igrat u juniorima jer su to prerasli, onda ih stvarno treba prodat prvom prilikom jer karakterra nemaju.

    da sam ja na biscanovom mjestu, rekao bih tim juniorima - pokazite iduću subotu u splitu od čega ste satkani, razbite viceprvake europe u njihovom dvorištu i 4 najbolja igraju u prvom sastavu vikend poslije
  • marcio amoroso
    31.9k
    I još nešto. Bišćan je u svojih 6 utakmica na klupi afirmirao jednog juniora i uvjeren sam da će Topić imati svoje mjesto u kadru sljedeću sezonu. Koliko točno juniora je afirmirao njegov prethodnik u 42 utakmice prije Bišćana? Ne možemo očekivati da čovjek u 6 utakmica proba sve juniore i da igramo lepršavo kao Barca. Nismo realni, jednostavno nismo.
  • Crusades1986
    9.5k
    Da je stavio 3 juniora i dobio 3 komada već bi ga se tjeralo s klupe.
  • Mrvica
    3.1k
    Upravo to, da je ušao sa viškom juniora i rezervi bilo bi drvlje i kamenje. Kad uđe sa najjačom postavom zašto nije koristio rezerve i juniore. Nije baš da nam je lako ugodit.
  • marcio amoroso
    31.9k
    da sam ja na biscanovom mjestu, rekao bih tim juniorima - pokazite iduću subotu u splitu od čega ste satkani, razbite viceprvake europe u njihovom dvorištu i 4 najbolja igraju u prvom sastavu vikend poslijeLudovic IX

    Pošteno :up:
  • BBB Mataa998
    1.2k
    U obrani je razlika u tome što nam protivnici ne zabiju neki eurogol.xyz

    Čačiću sto se krijes iza ovog nicka?
    Kad mislis da si sve procitao o nogometu,”strucnjaci” pokazu da imaju uvijek nesto neocekivano
  • Patak
    2.2k
    30 dana je posve dovoljno da upoznaš tim od 25 ljudi, dovršiš veliki projekt koji nisi započeo, ali koji je pod prethodnim voditeljem počeo malo visiti, a onda već sljedeći tjedan pokažeš naznake poboljšanja radnih procesa i nove uloge za pojedine djelatnike. — Neki tip

    Na poslu imaš cijeli uvid u rad novog radnika/voditelja projekta ili čega već kroz cijeli dan svih 30 ili koliko dana. Piše možda i neka izvješća, vidiš kako se ponaša na sastancima, kako piše dopise/ponude, kako obavlja radne zadatke, kasni li na posao, kako razgovara s drugim ljudima, itd...Kod trenera vidimo samo rezultate na utakmicama, što je mali dio njegovog radnog vremena. To je meni nedovoljno da bi kritizirao nekoga, pa kako sam i rekao nikad ne kritiziran trenere pa ni igrače, ali sam za to da se odmah ne skače na forumaša koji nešto kritiziraju. Nogometni je forum, nije modna revija.
  • Neki tip
    19k


    Osobno ni na koga ni nisam "skočio", ali mislim da kritiziranje Bišćana u ovom trenutku jest promašeno pa i nepotrebno. Naravno da tko želi, nek izvoli, samo što je mjesec dana jednostavno smiješno premalo za ocjenu bilo čijeg rada pa i Bišćanovog.

    Kao što si sam gore napisao, u mjesec dana vidiš određene pokazatelje relevatne za radno mjesto, a i mi tako vidimo da ne primamo golove, da je naslov osvojen, da je jedan junior promoviran i da je praktički debitirao tekmom na Poljudu pred 30 000 ljudi u utakmici za potvrdu naslova.

    Koga i što točno zazivamo? Jel netko pogleda popis igrača na klupi prije nego što zaziva "promjene" i "zamjene"?

    Za Menala znamo što (ne) može. Bulat je igrao otpočetka. Topića smo vidjeli, a 10ak minuta je ponovno dobio. Bočkaj i sam kaže da je van forme, a osim toga mislim da i za njega znamo kako stoji. Rukavina? Osobno mu minute ne bih dao do kraja ove sezone nakon onog što sam vidio na terenu od njega. Ima da trava ne raste gdje prođeš, a ne da mi se šetkaš kao na modnoj reviji.. kad si je već spomenuo.

    Bit će pozvan na pripreme pa nek pokaže kakvu to priliku zaslužuje.

    I da ne duljim sad, ajde nek je i trebao još kojeg juniora ubaciti, ali ljudi.. Bulatom smo nezadovoljni, Ljubičićem na beku smo nezadovoljni, Bočkajem bilo gdje smo nezadovoljni, Menalom smo nezadovoljni, Špikićem smo nezadovoljni, Petković se tek vratio, a govorimo dakle sve o igračima iz prvih 11 ili na rubu prvih 11. I sad bi u takvu ekipu trebalo ubaciti valjda 3 juniora.

    Kaj bi da ih je ubacio pa da smo izgubili 3-0 od Osijeka? Nemojte mi da je nebitan rezultat.. kmečalo bi se da Dinamo rasprodaje ugled i da dovodi u pitanje regularnost prvenstva i da je smiješno kako nije vidio na treningu da ti juniori nisu još za seniorski nogomet i da ih je bezveze potrošio i bacio u vatru.

    Pa dajte malo povjerenje jebemu.. Prošao je, čini mi se, malo više od nas u nogometu, ima neke rezultate iz sebe, valjda zna kaj radi.

    Velim, nemam stvarno ništa protiv komentiranja pojedinih poteza koji su mogli biti ovakvi i onakvi (mene je stvarno iznenadilo da Nevistić nije bio na golu (nadam se da je Ludovicova pretpostavka točna)), ali komentiranje igre i automatizama, mehanizama i ostalih izama mi ne drži vodu.

    Znamo da nemamo više od 5 igrača u formi kojima smo k tome zadovoljni, znamo da nemamo nikoga na klupi (osim juniora) ali očekujemo da u 30 dana od kojih je 22 proveo u osiguravanju naslova (što je i napravio najbrže moguće) igra bude okomita, učinkovita, lijepa za oko, efikasna i ne znam kakva sve ne.

    Po meni previše i za Real.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.