• Krizy
    33.6k
    U utakmici 33. kola očekuje nas utakmica sa Osijekom, koji je pod novim trenerom Tomasom upisao dvije pobjede, nakon serije od 12 utakmica bez pobjede. Osijek je četvrti na ljestvici HNL-a, sa dva boda manje od Rijeke a četiri više od Istre.

    Dosad smo sa Osijekom odigrali 102 utakmice u HNL-u te ostvarili 66 pobjeda uz 24 neriješene i 12 poraza. Gol razlika je 209 - 77.
    U Gradskom vrtu smo pobijedili u 27 utakmica, 13 puta remizirali te 9 puta izgubili, uz gol razliku 86 - 42.
    U zadnjih osam utakmica na Gradskom vrtu imamo jednu pobjedu, 2 neriješene i čak 5 poraza.

    Zadnju HNL utakmicu protiv Varaždina, Osijek je krenuo u sastavu:

    Malenica - Omerović, Barišić, Cheberko, Leovac - Žaper, Jugović - Bukvić, Caktaš, Lovrić - Mierez

    Zbog kartona će utakmicu propustiti Cheberko kod Osijeka.
    U slučaju žutog kartona utakmicu protiv Šibenika će propustiti Baturina, Bočkaj, Ljubičić, Mišić i Perić.

    Koeficijenti su postavljeni na: 5.00 - 3.60 - 1.70
    1. Kakav rezultat očekujete? (71 votes)
        Pobjeda Dinama
        72%
        Neriješeno
        21%
        Pobjeda Osijeka
          7%
    2. Idete li na utakmicu? (71 votes)
        Da
        25%
        Ne
        75%
  • DrawTube
    2.2k
    Osijek će ginuti tu utakmicu, sada im je svaki bod potreban a mi relaksirano, očekujem neku minimalnu pobjedu Os uz Delirij i gol El Tora uz njihov antinogomet
  • San Lorenzo
    10.1k
    Priželjkujem Topića na desnom krilu i minute za Vrbančića i Rukavinu...i Peru je beku, Maura na stoperu...i pobjedu.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Nevistić- Rile, Šutalo, Perković, Bočkaj- Mišić, Vrbančić, Baturina- Topić, Petko, Ivanušec

    Ovo priželjkujem.
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Očekivan da će ipak igrati Livi, da će Bulat umjesto Vrbe i možda bi mogao Rukavina umjesto Ive
  • Rex Ramae
    2.3k
    Daj da vidimo i Rukavinu malo više na terenu pa da vidimo ima li potencijala za Dinamo o kojem se toliko pisalo ili je za neku "Olimpiju".

    Također, kao što je marcio napisao, volio bih vidjeti i Nevistića.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Kaj se tice brojnosti ne smijemo upast u letargiju zbog tutto finito prvenstva. U Osijeku smo znali imat bas jbna izdanja, a ne vidim razlog da se to ne ponovi u nedjelju (zadnja nasa utakmica na Gradskom vrtu).
    6ufijii8qb3j5hcj.jpg
  • SAS1987
    13k
    broj ljudi će biti veči od broja pixela stavljene fotografije :lol:
  • NitkoBitan
    10.6k
    To sam ja namjerno da se ne vide lica :lol:
  • 27042023
    0
    Kad ce se pustit ulaznice za osijek,i oce biti online ulaznica?
  • blubac
    46
    UTAKMICA OSIJEK - DINAMO: ULAZNICE ZA NAVIJAČE DINAMA

    U nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama za utakmicu 33. kola SuperSport HNL-a NK Osijek - GNK Dinamo.

    Susret je na rasporedu u nedjelju 07. svibnja u 17:00 sati na stadionu Gradski vrt.

    Dinamo je za prodaju u Zagrebu dobio kontigent od 200 ulaznica za gostujuću tribinu sjever, dok će se ostatak ulaznica prodavati u Osijeku.

    Cijena ulaznice iznosi 5 eura.

    Prodaja ulaznica bit će u četvrtak od 11 do 19 i u petak od 11 do 19 sati na Ticket pointu u Zagrebu.

    Na dan utakmice ulaznice će se prodavati na stadionu Gradski vrt u Osijeku (blagajna sjever) od 15 do 18 sati.

    Klub će putem web stranice obavijestiti navijače o tijeku prodaje, odnosno ukoliko sve ulaznice budu rasprodane.
  • Tundra
    509
    Dinamo je za prodaju u Zagrebu dobio kontigent od 200 ulaznica za gostujuću tribinu sjever, dok će se ostatak ulaznica prodavati u Osijeku.blubac

    Koje su to debilne kombinacije.
  • BBBaranja
    1.7k
    Po meni najbolja moguća opcija..oni su većinom ili slali sve za Zg ili prodavali u Os s tim da prodaje na dan utakmice nije bilo..
  • Tundra
    509
    Pod tim uvjetima moraju osigurat ulaznice za sve koji dođu tamo. Nemrem shvatit da u 2023. nema online prodaje karata.
  • Infinity
    14.9k
    Ne vidim nigdje da imaju ogranicenje po pitanju mjesta stanovanja. Stadion se sigurno nece rasprodati. Gostujuci sektor je vezan za zapad, a cijena ulaznica za zapad je 11€. Ne znam samo kakva je mogucnost po pitanju stajanja do gostujuceg sektora, tj. da li ce raditi tampon zonu ili nesto slicno. Mislim da u svakom slucaju nitko nece ostati bez ulaznice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.