• Bosna86
    11.5k
    U utakmici 23. kola očekuje nas utakmica sa Osijekom, kojeg predvodi naš bivši trener Nenad Bjelica. Osijek je 2. na ljestvici HNL-a, sa samo bodom manje od Dinama ali i s utakmicom više.

    Dosad smo sa Osijekom odigrali 97 utakmica u HNL-u te ostvarili 64 pobjede uz 23 neriješene i 10 poraza. Gol razlika je 200 - 72.
    U Gradskom vrtu smo pobijedili u 27 utakmica, 13 puta remizirali te 7 puta izgubili, uz gol razliku 86 - 40.

    Zadnju HNL utakmicu protiv Istre, Osijek je krenuo u sastavu:

    Ivušić - Miloš, Lončar, Cheberko, Jurčević - Bohar, Kleinheisler, Žaper, Fućak - Caktaš - Mierez

    Dinamo nema suspendiranih igrača a kod Osijeka će utakmicu zbog kartona propustiti Cheberko.

    Igrači s najviše nastupa u dvobojima Dinama i Osijeka:
    32 - Škorić
    25 - Mitu
    24 - Beširević

    Igrači s najviše golova u dvobojima Dinama i Osijeka:
    14 - Cvitanović
    10 - Šokota, Vlaović

    Koeficijenti su postavljeni na: 3.20 - 3.40 - 2.40
    1. Kakav rezultat ocekujete? (61 votes)
        Pobjeda Dinama
        82%
        x
        11%
        poraz Dinama
          7%
    2. Idete li na utakmicu (61 votes)
        DA
        31%
        NE
        69%
  • superhik
    10.2k
    Sve ulaznice za gostujuću tribinu sjever su rasprodane.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Vidimo se u Osijeku!
  • bbb medimurje
    2.9k
    Osijek - Dinamo

    Ovim putem obavještavamo navijače o tome da su za utakmicu 25. kola HT Prve lige Osijek – Dinamo na stadionu Gradski vrt rasprodane sve ulaznice za gostujući sektor za navijače Dinama.

    Klub je na raspolaganje dobio 445 ulaznica za gostujuću tribinu sjever. S obzirom na to da su sve ulaznice rasprodane prvog dana prodaje u Zagrebu, neće biti dodatne prodaje u Osijeku

    Lijepo je cuti i citati ovakve stvari u zadnje vrijeme pa makar to bilo i za 40% tribine jer ipak su karte otisle u sat vremena :clap:
  • Olmic
    2.7k
    Jako se veselim ovoj tekmi. Očekujem od nas da nastavimo u istom tonu. Ako nema oporavljenih ili novih ozlijeda poslao bi istih 11 uz iznimku Bočkaj /Štefulj i Bulat/Tolić

    Svakako očekujem minutažu za Špiku
  • Infinity
    15.2k
    Volio bih da Tolic i Spikic zaigraju od pocetka. Bili su dobri jucer, a Spikic i u nedjelju. Mislim da se zele dokazivati, a u nedjelju ce nam najbolje doci kvalitetan igrac zeljan dokazivanja.

    Orsa je uvijek kao navijen, Bulata bi se moglo uvesti da jos pojaca tempo, a ova trojica bi mogla od prve minute da pritisnu Osijeka. Ako je Andric ozdravio, rado bih ga vidio u prvom sastavu umjesto Petkovica, mada mi i Emreli djeluje jako dobro.

    Imam vjere da cemo ih od prve minute stisnuti i da ce pitanje pobjednika biti brzo rijeseno.
  • NitkoBitan
    11.6k
    Kvota na nas 2.8 :rofl:
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Jel ima tko kartu viska za Osijek? Za frenda!
  • De Oliveira
    860
    Livakovic - Ristovski, Teophile, Sutalo, Bockaj - Emreli, Misic, Gojak, Bulat, Orsic - Andric

    Znam da se nece igrati u ovom sustavu, ali ja bih se vratio na ovo.
  • Olmic
    2.7k


    Orša puno bolji kao špica nego kao krilo, on i Bočkaj jedan drugog bi gušili..

    352 je trenutno puno bolja opcija za nas
  • Praskaton
    1.8k
    Livi - Spikic,Teophile,Lauritsen,Franjic,Bockaj - Misic,Gojak,Tolic - Andric,Orsa

    Jedina mi je dvojba Andric/Petko/Emreli.S obzirom na roster priliku treba sigurno dobit i Bulat.Uzasni smo u hnl-u ove polusezone mislim da je doslo vrijeme za jednu pravu utakmicu.
  • superhik
    10.2k
    Pala nam tema na drugu stranicu.
    Ajmo plavi!
  • Salva
    2.3k
    Sretan put svima, vidimo se u Osijeku.
    Ajmo Dinamo !
  • deda
    27.4k
    Pozdrav ekipi koja kreće za Osijek! Žao mi je što nisam s vama, ali ovaj vikend sam posvetio obitelji.

    Pozdrav iz Pule!
  • Krizy
    35.1k
    Osijek pod Bjelicom kući u 1.HNL
    21-5-1 48-13

    Jedino ih je Dinamo dobio u 27 utakmica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.