• Boysica
    441
    Petko od prve minute, e sad koliko je u formi to ce mo vidjet a opet nemozemo ni ocekivat cuda nakon toliko ne treniranja
  • NitkoBitan
    11.7k
    A da smo izveli par juniora ispalo bi da popustamo Osijeku :lol: Nikad nemres sve zadovoljit.
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni samo ljubo na beku bode oci, da je bockaj toliko van forme sumnjam
  • IstinaZaDinamo
    1.2k
    Ristovski opet stoper, Ljubo na beku. Zanimljivo.
    Nadam se minutazi za mlade koji su otisli u Osijek kao i Perkovicu i Bockaju.
  • maddaddam
    2.9k
    Bočkaj je premoreni dragulj.
  • San Lorenzo
    11k
    Jel Perković ozljeđen, kartoniran?
    Nema mi nikakvog smisla ovo s Ljubičićem na beku, a igra nam je u pravilu spora kad su Mišić i Bulat u paru...opet Špikić na krilu...neznam, razočaran sam postavom.
  • xyz
    840

Ma ne zanima me uopće što bi ispalo nego ovo nema nikakvog smisla. Pola godine vučemo po 5-6 juniora na klupi, a svi zajedno nemaju 90 minuta u polusezoni. Sada imamo idealnu situaciju za dati im priliku da igraju i onda Bišćan sam sebi skače u usta s ovakvom postavom. Ovo je isto ziheraštvo koje je pokazivao u mladoj reprezentaciji kad je zamalo najtalentiraniju generaciju ostavio bez EP zbog nekih svojih dekadentnih ideja. Umjesto da igraju oni koji imaju želju za dokazivanjem, opet će napraviti 3 zamjene u utakmici i jednom junioru dati 10 minuta pri kraju utakmice.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Jel moguce da veliki broj forumasa zna samo pljuvati po necemu i javlja se samo kad treba nesto popljuvati. Osigurali smo prvestvo,oporavljamo Petkovica,Biscan hoce vidit sto Ljubo pod njim moze na beku i hoce se osobno uvjerit da li ce ga ponekad tu koristiti,Moharammi igra. Za prvih 11 sasvim zadovoljavajuce i ide se sa veoma jakom i ozbiljnom postavom a mladi ce imati nesto minuta danas,a ima i jos utakmica do kraja gdje ce dobiti svoje minute.
  • Boysica
    441
    Ja mislim da Biscan ne zeli dozvolit da izgubimo bez obzira na osvojeno prvenstvo zato je takva postava .
    Sve je standard jedino vratio se petko
    Petko je bio ozljeden mislim da ne igra tri ili cetri tj
    11k
    Biscan hoce vidit sto Ljubo pod njim moze na beku i hoce se osobno uvjerit da li ce ga ponekad tu koristiti,BBB Mataa998

Nema šta gledati što Ljubičić može na beku jer smo 8 mjeseci gledali taj horor...imamo prijelazni rok pred sobom, ako nemožemo dovesti beka onda nek ide sve u krasni qurac.
    1.2k

a dobro eto ti znas sto on treba radit a ono koji ga gleda svaki dan na treningu sigurno ne zna. Horor smo igrali obranu pod Cacicem pa evo sada u 4 utakmice 1 gol primili
  • The Undertaker
    3.9k
    Jedva čekam 8.mjesec i opravdanja da se igrači nisu mogli odmoriti. Još bih razumio da držimo reprezentativce u formi ali Ljubičić na beku, Risto na stoperu, Mišić sa najviše odigranih utakmica u sezoni...
    11k
    Upravo Ljubičić na beku je nešto što se Čačiću najviše zamjeralo, POGOTOVO nakon dolaska Bišćana jer se vidjelo koliko ovaj radi u veznom redu...sad ići s dvostrukim standardima i tražit opravdanja za takav potez mi nije baš nešto.
  • Captain America
    13.2k
    Čemu Livi danas kraj Nevistića koji strpljivo čeka priliku cijelu sezonu? Ako Livi odlazi gotovo sigurno, nema ga smisla držati unutra osim zadnje s Goricom kad će se oprostit s nama. Ljubo na beku? Kad će Gurlica dobiti priliku ako ne ove 4 utakmice? Zašto Rukavina danas nije dobio priliku? Kvragu, mogao je i Brkljači dat priliku kad jučer nije nastupio za Dubravu. Topić je u boljoj formi od Špikića.
  • Infinity
    15.2k
    Cak i da Livakovic ne odlazi, Nevisticu bi trebalo dati neke minute. Sutra ce Livakovic dobiti karton ili ne daj Boze biti ozlijedjen, pa bi bilo dobro da imamo rezervu koja brani s vremena na vrijeme.