• Boysica
    447

    Cudim se da su uspjeli skupit se da naprave korteo ...
  • DrawTube
    2.9k
    Ako mogu Funcuti i Demoni, zašto ne bi mogla Armada?

    nepotrebno po meni, daleko je Armada od BBB i Torce ali je bez premca 3. najjača skupina u Hr, po meni je Kohorta ta koja je za smijeh. Armada je kao i BBB povećala brojke u zadnje vrijeme, zna ih biti i do 1000 na sjeveru.
  • BornaPŽ1986
    1k


    Da ali koliko sam skuzio oni racunaju sve ove pretplatnike kao da ce doci 100%, a nece. Ispravite me ako sam krivo napisao. Jer sam jucer kako sam procitao tu informaciju zakljucio da ce biti pun stadion.
  • DrawTube
    2.9k
    e to me zanima, koliki udio od tih 4200 pretplatnika dolazi na derbije. Zadnju tekmu protiv nas je bilo 7600, sada bi po većini parametara trebalo biti više.

    Do jučer otišlo 3 soma, nek od ovih 4200 s polugodišnjom 3 soma dođe , nešto ispod soma boysa i koliko se karata danas proda, moguće da se prebaci 8k
  • BornaPŽ1986
    1k
    29.10.2022. 7609
    27.2.2022. 6676

    Prije tog sezona 2021. upola manje. I mene zanima a posto je jedna od zadnjih utakmica na Gradskom vrtu mozda se i pojavi vecina pretplatnika.
  • luka modic
    608
    Rijeka je jedini grad u kojem Boysi ili Torca nemaju svoju utjecajnu ekipu,tkd s obzirom da im se tribina sastoji 99% od Riječana i nesto sitno otoka to je po meni itekako dobra brojka.
  • blackbully
    4.4k
    Rijeka je jedini grad u kojem Boysi ili Torca nemaju svoju utjecajnu ekipuluka modic

    I jedini nemaju prijateljski odnos s nijednom drugom navijačkom skupinom u Hrvatskoj ni Europi. Od tuda dolazi njihov slogan "Sami protiv svih". Odnosno, Armada se referira upravo na sebe, a ne kako svi drugi misle na klub kontra HNS-a i ostatka.
  • Boysica
    447
    Nis lose nisam mislila sa napisanim da nebi bilo ... Ja protiv Rijecana nemam nis sve 5 ...
  • DrawTube
    2.9k
    Inače se uvijek piše kako su neki igrači potencijal i dobro bi došli Dinamu, međutim u slučaju Osijeka ja stvarno ne vidim ni jednog igrača koji nešto odskače kvalitetom da bi i u Dinamu igrao

    Mierez jedini odskače i vraća se na staru formu, osim njega Bukvić nije loš ali ima još zganaca za jesti. Ne znam jeste li vi primjetili još nekog da odskače
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Vidim da su Vrbancic i Lukanic bili s juniorima danas, znaci za ocekivati je da Topic, Rukavina, Zivkovic i Gurlica dobiju neke minute. Pretpostavljam da ce jedan od stopera ce sigurno igrati osim ako ne stavi Perkovica na stopera, a Bockaja ili Ljubu na beka.
  • Nolifer
    6.6k


    Ko guske u magli :joke:
  • Krizy
    35.8k

    Livaković - Moharrami, Ristovski, Šutalo, Ljubičić - Mišić, Bulat - Špikić, Baturina, Ivanušec - Petković
  • xyz
    840
    Sada kada imamo priliku probati nešto novo i drugačije, opet sve ostaje isto. Gadljivo... Da je ovo Čačić napravio, svi bi se digli na zadnje noge, a ovako je sve u redu.
  • NitkoBitan
    12k
    Osim Bulata (i eventualno Moharamija) ne vidim neka nova lica u prvoj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.