• bluepower86
    700
    1200 mjesta je kapacitet sjevera+ sektor pored kaveza ako navala bude velika lako se tamo smjesti ljude.Bit ce karata za sve.Svi u Osijek!
  • blue heart 72
    1.3k
    Bolje ne može. Znači 200 u ZG-u, a svi ostali na dan tekme u OS. Ne znam što bi ljudi više htjeli, kao što je "baranjac" napisao to je puno bolja opcija od one gdje se sve ulaznice prodaju u ZG-u
  • BlueVelvet
    336
    Bolja je opcija makar su trebali vise karata ostaviti za prodaju u Zagrebu, barem duplo.
  • Papastrumf
    9.3k

    Isto kao sto su trebali traziti vise karata za Poljud…
    O kakvoj god odluci da se radi, dio ljudi ce naci zamjerku, bilo to opravdano ili ne.
  • bluepower86
    700
    U cem je razlika hoces kupit kartu u Zg ili u Os prije tekme,svakako moras izdvojit vrijeme da ju uzmes.Karata ima prakticki neograniceno tako da ko zeli moze slobodno se zaputit za Os.
  • NORTE
    8.9k
    Po meni najbolja moguća opcija..oni su većinom ili slali sve za Zg ili prodavali u Os s tim da prodaje na dan utakmice nije bilo..BBBaranja
    Slažem se. Dođeš pred Gradski vrt, kupiš ulaznicu i uđeš na tekmu.
    Ne tako davno smo svi išli na gostovanja bez ulaznica i kupovali ih tamo pred stadionom.
    Konkretno za gostovanje u Osijeku ovo je najbolja moguća opcija.
  • SAS1987
    13.2k
    Ja bi licenciranje klubova uvjetovao online prodajom ulaznica. I za domače tekme i gostovanja jer koja je svrha da ljudi u redu čakaju na karte?
  • Infinity
    15.2k


    Slazem se. Jos neki stave prodaju svega jedan dan, pa ih se mora moliti da stave dva. Ciganluk teski. Online prodaja je u interesu lige i nadam se da ce uskoro biti obavezna, kao i da ce biti lijepo precizirana, da nam se neki ne bi sjetili prodavati pet karata online i ostale fizicki.
  • DrawTube
    2.8k
    khm khm Lokomotova khm khm

    Varaždin isto u 50im godinama
  • Mrvica
    3.1k
    Sve bolje i bolje :rofl: :rofl: :rofl:
  • DrawTube
    2.8k
    Sviđa mi se kako se klub otvara prema navijačima, vidim jučer Rijeka o cijeloj tekmi uključujući najavu i rođendan Armade samo 4 objave

    Neka je još ovakvih objava
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ostalo je jos oko 1800 karata za istok i zapad
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.