• The Undertaker
    4k
    Po meni, jedino ovo sa Bulatom ima smisla. Prva 3 nemaju smisla jer je to sve mogao viditi na snimkama prošlih utakmica, na puno većem uzorku. Odnosno, ima smisla ako on misli sljedeću sezonu igrati sa Ristovskim kao stoperom i Ljubičićem kao bekom a svi se nadamo da neće. Nakon postave protiv Hajduka koja je bila potpuno logična imamo postavu protiv Osijeka koja je, barem meni, prilično nelogična.
  • xyz
    840
    Bišćan je jučer probao 4 stvari koje su za njega nove:
    1. Ristovski stoper
    2. Moha desni bek
    3. Ljubičić lijevi nek
    4. Bulat kompletna minutaža.
    marcio amoroso

    Ristovski igrao stopera u Splita, Moha igrao u Splitu, Ljubičić odigrao 30+ utakmica ove sezone na beku, za Bulata je upitno što - da profesionalni nogometaš može izdržati 90 minuta?

    Bišćan je zasr... s ovom utakmicom i to je svima jasno pa čak i onima koji ga brane. I treba se kritizirati kad nešto nije dobro, a ne zatvarati oči i nadati se da će sve biti dobro. Ovdje se neki sprdaju s Lekom, ali ja kod njega vidim adaptaciju iz kola u kolo i napredak, davanje prilike mladim igračima, a to kod naših trenera ne vidim. Odigrane su tri utakmice na gospovanjima na kojima nismo stvorili priliku, a to su ekipe koje su barem za klasu lošije od onih kojima ćemo igrati za dva mjeseca u kvalifikacijama.

    Bišćan u odnosu na Čačića je doveo psihološko rasterećenje momčadi i to je to za sada. U napadu smo i dalje sterilni, bezidejni, s premalo igrača se dolazi u završnicu, nema okomitosti, igra bez lopte ne postoji... U obrani je razlika u tome što nam protivnici ne zabiju neki eurogol.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Usporedba Leke i Belog i da Leko napreduje i adaptira se.

    Sad sam sve vidio.
  • The Undertaker
    4k
    Bišćan je sam najavio da će ove 4 utakmice biti svojevrsno eksperimentiranje i testiranje za budućnost. Jasno je da onda ne treba očekivati rapsodiju od igre i bodovnu eksploziju. Većini je to sasvim razumljivo i opravdano. Međutim, jučer nismo dobili ništa (osim sa Bulatom). Već sam napisao, jedna izgubljena prilika za pripremu sljedeće sezone.
  • plavi67
    920
    juniore u igru!! fućkaš rezu, nek se pokaze ko zna ,ko ne zna na posudbu!
  • xyz
    840


    Dinamo: Hajduk 4:0 (trebalo je biti 10:0), Hajduk:Dinamo 0:0 (nismo stvorili šansu)
    Hajduk: Lokomotiva 2:4, Lokomotiva: hajduk 0:3 (trebalo je biti barem 5 komada, Lokomotiva nije šansu stvorila)

    Leko je došao s idejom da se igra s tri u obrani, kad je vidio da ne prolazi vratio se na četiri. On je imao pogrešnu sliku o HNL-u, ali sada mu ekipa već dobiva konture, a da mu ne uvjetuju stavljanje premorenih bisera u ekipu imao bi još bolje.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Što si ti sad napisao Bog zna, nabacao nekoliko tekmi da dokažeš što točno?

    Ekipa ima konture? Lik je od zime u klubu i sad kao ima konture (ako ima), a Bišćan je u Dinamu mjesec dana i ideš ih uspoređivati i igru. Vidjet ćemo Lekine konture sljedeće godine, ove godine je spušio prvenstvo za njih pa toliko o konturama...

    Nismo im stvorili šansu? Zato su oni imali brat bratu sedam šansi..
  • marcio amoroso
    32.1k
    Ubijate, ali baš ubijate sa tim juniorima. Jbt zazivaju se otkazi i totalni remont u omladinskoj, a istovremeno se plače za juniorima u prvoj momčadi. Jer logično je da ekipa koja ne može prismrditi Hajduku na svojoj razini pomogne momčadi na šest puta višoj razini.

    Ovo mi je kao da se zaziva zatvaranje tvornice Volkswagena jer su kurac od ovce, ali se istovremeno želi kupiti još 5 golfova i 4 passata.
  • xyz
    840


    Naveo sam činjenice koje dokazuju da se adaptira i da momčad napreduje. I podcjenjivanje Hajduka bi nam se moglo obiti o glavu sljedeće sezone ako ih ne shvatimo ozbiljno.
  • Neki tip
    19.1k
    Ja se samo nadam da su po onom ludom pljusku svi došli normalno kući. Baš je bilo gadno.marcio amoroso

    Mi izbjegli za valjda par minuta onu tuču, a prvo nismo ni skužili da je led svuda na cesti, nego smo mislili da se šljunak rasuo.. :eyes:

    Srećom da smo stigli u taj dio kad je već bilo gotovo, al bome ne zavidim onima koji su prošli malo prije nas.

    Kolona prije naplatnih - 35 km pa izvlačenje na Kloštar Ivanić i istraživanje zagrebačke okolice. :smile:

    Nego, da se vratim na temu.

    Ok mi je kritiziranje pojedinih poteza i odluka (tipa zašto nije probao Nevistića, najavljivao je to), ali čovjek je tu, ponavljam, mjesec dana i meni nije normalno da ga se odmah ocjenjuje kao trenera, a pogotovo mi nije racionalno kritizirati "igru" (meni to, istini za volju, i inače ide na živce jer volim rezultate) nakon 30 dana u kojima je prvo valjda trebalo osvojiti naslov, a ne implementirati neke ideje.

    Netko od igrača uoči Osijeka je rekao da se trener "zasad više prilagodio nama, nego mi njemu", ali to i jest jedino normalno u tako kratkom periodu.

    Uostalom, da Bišćan stvara pragmatičan nogomet smo znali, osobno mi je zato i drago da je došao.
  • San Lorenzo
    11.3k
    Očekivati okomitost u igri je iluzija sa ovakvim kadrom...vezni red jučer, Mišić, Bulat, Baturina, u napadu Petković, na krilu Ivanušec...Petković se spušta u vezni red i kao da to nije dovoljno, još se i Ivanušec zabija u sredinu, stranu koju on oslobodi tim potezom puni lijevi bek Ljubičić čiji prvi kvalitetan centaršut s te pozicije još uvijek nestrpljivo čekam...onda imaš i Špikića koji bi trebao napadati prostor koji svojim povlačenjem otvara Petković, ali ovaj je toliko mentalno potkapacitiran da više vjerojatno ni praznu mrežu nemože pogoditi.
    Kakav joga bonito u zadnjoj trećini vi očekujete?
    U naredne tri utakmice priželjkujem da nastavimo niz sa čistom mrežom, davanje prilika mlađim igračima, prvenstveno Topiću na desnom krilu i to je to.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Naveo sam činjenice koje dokazuju da se adaptira i da momčad napreduje. I podcjenjivanje Hajduka bi nam se moglo obiti o glavu sljedeće sezone ako ih ne shvatimo ozbiljno.xyz

    Ful napreduju, da.

    Ne bi imali ni šansu biti blizu da Čačić nije sve ukakao i onda dobio pedalu.
  • Mali Zeus
    9.5k
    S obzirom da juniori imaju derbi za vikend sumnjam da će igrati i u sljedećem kolu seniora.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Mi izbjegli za valjda par minuta onu tuču, a prvo nismo ni skužili da je led svuda na cesti, nego smo mislili da se šljunak rasuo.. :eyes:Neki tip

    Deda govori ovo je lišće :rofl:
    Ja sam srećom izašao u Popovači pa nisam zapeo u toj gužvi :pray:
  • deda
    27.7k
    Trener Dinama nije biti lako. Navijači su uvijek nervozni i hoće više. Igor je obavio svoj glavni zadatak u ovom kratkom periodu, a to je stabiliziranje momčadi i obrana titule. Njegov rukopis možemo tražiti tek od nove sezone. Sad klima s onim što ima. Siguran sam da se mnogima neće možda svidjeti ono kako će Igor pokušati igrati na jesen. Ali šansu smo mu dali i moramo mu dati bar zeru povjerenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.