• Zagi
    4.9k
    Već su krenule kritike treneru?
    Daj nemojte me jebat.
    Da imam moć moderacije, poskidao bih vas sve k'o zečeve. Prestanite se sramotiti.
  • SAS1987
    13.4k
    Već su krenule kritike treneru?Zagi

    Več se traži novi :lol:
  • Captain America
    13.5k
    Dinamo iz jesenskog dijela bi smrvio ovog Dinama.Maksim Maksimirski

    Taj Dinamo je imao Ademija, Oršu i zdravog Petka. Vidjeli smo kako je to izgledalo s istim dirigentom, a bez tih igrača ovo proljeće.
  • Ali
    1.9k
    opet će napraviti 3 zamjene u utakmici i jednom junioru dati 10 minuta pri kraju utakmice.



    Čovjek je ovo napisao prije 4h, ja bih mu dao dva boda extra na predictoru.

    Malo me smetaju dvostruka mjerila, kad je trener "naš" sto i jedno opravdanje, a kad nije iz "našeg kontigenta" onda i gaženje tovara ima zamjerki.

    Treće gostovanje za redom 0:0, i mogu razumjeti da je kraj sezone i da je stožer kratko vrijeme tu.
    Ali tak se ne prodaju godišnje za narednu sezonu. Sve tri gostujuće ista logika. Za ekipu poput rijeke i Olimpije ok. Dinamo mora i može bolje.

    Moha, Bulat, Špika a i Drmić kaj se mene tiče mogu od sutra na GO. Pa nek i izgubimo od Gorice
  • The Undertaker
    4k
    Rezultat je danas bio relativno nebitan. Čak ni nogomet nije bio posebno loš. Međutim, ne znam što se postiglo ovom utakmicom osim osvojenog boda. Ispada da Bišćan nije puno gledao Dinamo ove sezone. Jedna propuštena šansa da bude pametniji na ljeto.
  • Riot
    1.7k
    Ma ovo sto je preostalo utakmica nema se sta puno ocekivat, neka klinci dirnu loptu i pokazu sta znaju, a ovi neki pojedinci nek je dirnu po posljednji put u nasem dresu jer realno ne vjerujem da ima itko zivaca ih gledat vise. Uzivajmo u ovoj zavrsinici bez neke sekirancije jer vjerujem sto se terena tice svijetliji su dani pred nama, sto napisa netko gore, jedva cekam taj prijelazni rok. Uostalom prvaci smo, a slavlje je na josipu brozu bilo samo pocetak.
  • San Lorenzo
    11.3k

    Upravo tako, moje zamjerke nisu na igru, nego na odabir igrača...neznam koliko Špikić još može dobiti šansi koje će potratiti svojim neinteligentnim nogometom.
  • Zagi
    4.9k
    Ali tak se ne prodaju godišnje za narednu sezonu.Ali
    Beli preuzeo i marketing?
    Mislio sam da mu je primarni posao učvrstiti obranu da nešto napravimo u europi.
  • Ludovic IX
    5.3k
    Nećete dobit klince. Idući vikend su u splitu. I ako i pobjede, spustit će ih do kraja da osvoje naslov.

    Bar ja tak mislim , zašto ne igraju a na finalu kupa nisu ni pokazali da su za prvu.

    Sjećam se da je bilo i onih koji su ovako njurgsli protiv vahe kad je dobivao 1:0..

    Lakše je bilo ustabilit obranu u ovih par tjedana nego popravit realizaciju i kombinatoriku prema naprijed.

    Ekipa, manje zuci za tipkovnicom i što se mene tiče, nema kritike prema biscanu do 1.8. Tad će znati već di smo i što smo
  • Ali
    1.9k

    Marketing dodaje mašnu, rezultati, igra i pojačanja prodaju karte osobito u pretprodaji na većini stadiona na svijetu.
    Nadamo se ozbiljnoj rekonstrukciji ekipe i samo malo više hrabrosti.
  • San Lorenzo
    11.3k
    Nećete dobit klince. Idući vikend su u splitu. I ako i pobjede, spustit će ih do kraja da osvoje naslov.Ludovic IX

    Poanta juniorskih ekipa je da opskrbljuju seniorsku momčad, neznam postoji li uopće bolja šansa od ove trenutne da se isproba neke od tih igrača...kog boli dupe za zlatne medalje u cicibanskim konkurencijama?!
  • Droljo
    4.9k
    Tovare
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Bišćan nije i ne može biti kriv za bilo šta jer je tek došao. Preuzeo je izmoždenu ekipu punu poluozlijeđenih igrača i njegov rad će se moći ocijeniti tek u sedmom mjesecu kada prođe pripreme i kada krenu prvenstvo i Europa.

    Ali jedna je krajnost pljuvati trenera nakon samo mjesec dana a druga je krajnost ovu cvitanovićevsku utakmicu nazvati dobrom. Pričao sam sa desetak ljudi u stvarnom životu (svi su gledali utakmicu jer je HRT prenosio) i niti jedan od njih desetak nije rekao da je išta što se događalo u ovih 90 minuta bilo dobro. Komentari su bili vrlo grubi i nepristojni, ljudi su bili ogorčeni jer su protratili 2 sata života. Ajmo realno reći da se odigralo loše, da trener nije ništa kriv jer je tek došao i to je to. Pa nije Sjeverna Koreja pa da se sada mora govoriti kako je utakmica Osijek-Dinamo bila fenomenalna i kako je Dinamo blistao kada smo svi svjedočili ovoj nogometnoj antipropagandi.
  • bluepower86
    717
    Dajte ljudi molim vas prestanite s glupostima i komentiranjem Dinamove igre na danasnjoj utakmici,sezona je gotova i utakmice se moraju odradit do kraja.Moze vas sve skupa bit sram.Napravit cete covjeku pritisak nepotrebno.Na Pripremama ce se napravit selekcija i priprema za iducu sezonu.Pola vas treba banirat ovdje zbog pisanja gluposti.
  • Mrvica
    3.2k
    Bišćanu ne treba zamjerit ništa, radi sa onim šta ga je dočekalo. Privest ovo kraju pa kako god i onda ga pustit da slaže ekipu i radi po svom. Tek kad riješi sve i kad krenu kvalifikacije za LP i iduća sezona onda ćemo kritizirat ako bude potrebe. Možda samo dati rezervama priliku da odigraju ovo do kraja, pa kako bude. Iskreno današnji rezultat me ne dira ni najmanje.

    A drago mi je da se Petko vratio :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.