• Captain America
    13.5k
    Nije problem odigrati dva neodlučena ishoda, ali tolika sterilnost u napadu je problem.db-izbjeglica

    Moje mišljenje je da se treneru treba dat određeno vrijeme, pogotovo u našoj situaciji. Sudove ćemo donosit nakon kvalifikacija krajem kolovoza, a ako tad bude ovako, nemam problem priznati svoju grešku da nisam bio dovoljno kritičan nakon 2 napadački sterilne utakmice.
  • staglisce1800
    50
    Nakon svjestkog prv. od 8 gostujucih tekmi dobili smo
    samo dve (varteks, lokomotiva).Jako lose za ovako slabu ligu.
    Naravno da smo svi happy kaj smo prvaci, a valjda se bumo pojacali
    na ljeto da probamo opet uci v Ligu Prvaka jer s ovom ekipom nikaj od toga.
    Amjo Plavi !
  • Str1nger Bell
    677
    Treba vratit brku, predosadno je ovo za gledatelje ispred malih ekrana. Pogotovo kad nam dođe Liga prvaka u kojom nam je najbitnije da imamo posjed i dominaciju, za obranu lako.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Nije ovo nužno do Bišćana, možemo na prste jedne ruke nabrojat tekme ovog proljeća kad je bilo bolje od ovog.
  • Droljo
    4.9k
    Ne razmem kak se posere i ne stavi nikoga sa klupe. Gotovo je, uzeli smo kantu. Ljubo na beku, strašno! A opet, cico bi hladno danas odigrao 3:3 i bili bi zadovoljniji a opet ispadne bod..
  • Ludovic IX
    5.3k
    Mene do priprema ne zanima ni kvaliteta nogometa niti išta. Pripreme su ključ svega zajedno sa dobro odrađenim transfer rokom.
  • Jurki
    8.5k
    Dobro je, nismo dugo izdrzali da ne krene pljuvacina.
    Samo mjesec dana..
    Ovde svi veliki treneri i strucnjaci pa nije za zameriti.
    Ovoj ekipi treba jeben remont a to smo znali i prije proljetnog dijela sezone.
    O Biscanu kao treneru cu suditi nakon priprema i jesenskog dijela sezone.
    Nekima nebi pasalo ni da su Klopp, Guardiola i Ancelotti na klupi.
    Igraci cekaju ligu nacija, ep u21 i sad bi se trebali trgat u utakmici koja se bu zaboravila sutra.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Jedan Salzburg bi danas zabio dinamu 4,5 komada.Maksim Maksimirski

    Salzburg nije zabio 4,5 komada ni kad smo bili ocajni i veoma ranjivi u obrani. Ne preuvelicaji i ne lupetaj
  • Dinamosaur
    956
    Ovakvih tekmi smo odigrali na stotine. Mi nismo briljirali al nisu nas ni protivnici nadigrali,dapače.

    Onaj potez Špikića kad ide sam na golmana, e to radi razliku dal si pobjednik il prolaznik. Napadač Dinama ono mora iz prve samo malo podignuti preko golmana i to je gol.
  • miro
    3.1k
    ne bi tu ni Frigan bolje reagirao, a bome ni Drmić
  • San Lorenzo
    11.3k
    Ja čak nisam ni razočaran igrom, protok lopte je bio dobar, igru nam nisu vodili stoperi, nismo primili gol, tako da, uspoređivati ovo s Čačićevim nogometom je zločesto...osim toga, kadar nam je jednoličan, puno teretnih igrača i puno onih koji na ljeto trebaju potražiti novu sredinu.
  • Dinamosaur
    956
    za Drmu stvoreno!
  • miro
    3.1k
    Drmić je puno prespor da uopće uđe u onakvu šansu
  • dotepenec
    98


    Slicno razmisljam. S obzirom na emocionalno praznjenje prosli vikend, sasvim ok utakmica, drzali smo sve pod kontrolom. Mimozice koje vjerojatno nisu nikad potrcali kukaju ali internet trpi svašta :grimace:

    Mali Topić ima ono nešto, uvjeren sam uz kvalitetne pripreme kako bi mogao biti top(ic) pojačanje :cool:

    Manje kuknjave iz kauča, više druženja i odlazaka na utakmice. Uživajte, nemojte biti cmizdrave curice ;)
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Salzburg nije zabio 4,5 komada ni kad smo bili ocajni i veoma ranjivi u obrani. Ne preuvelicaji i ne lupetajBBB Mataa998

    Dinamo iz jesenskog dijela bi smrvio ovog Dinama. Tada se u Europi igralo konkurentno u skupini lige prvaka a u HNL-u se oborilo rekord sa 31 bodom od moguća 33. Taj Dinamo se mogao nositi sa Salzburgom, ovaj današnji bi popio ozbiljnu porciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.