• Bruh
    888
    a nemre se iznimka po statutu radit il?
  • Jaro
    5.4k
    Znaci moze doci u Upravu. Al ajmo sacekati sta nose dani pred nama.

    @Bruh statut samo skupstina moze mijenjati. Nije se borilo godinama za njega da bi se prvom prilikom zaobilazio...
  • Rakovica1986
    537
    Pa mislim, ja ne znam kako mi išta možemo napraviti osim vjerovati Zvoni ako uspije nekako, da će doć i maknut sve osim naših na zakonit način. Usvojit će se statut, a onda nakon nekog vremena raspisat novi, onaj koji smo i svi zapravo htjeli.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Bobana za predsjednika Uprave a Vlatku poslat kao pojacanje u Odjel za clanstvo. Treba netko odgovarat na 900 mailova dnevno.
  • Jurki
    8.5k
    Vlatku poslat kao pojacanje u Odjel za clanstvoNitkoBitan

    Nju treba poslati u 3 p.m. a ne u odjel za clanstvo. Za takvu spodobu nebi trebalo biti mjesta niti da 500 metara od stadiona u nekoj birtiji kuha kavu.
  • superhik
    10.2k
    Znaci moze doci u Upravu.Jaro

    Može ako ga izabere IO
  • Jaro
    5.4k
    da. U druga tijela nemre jer nije clan bio...
  • Dudu9
    426
    mislis da nije moguce da je svejedno bio clan? neovisno sto je neki pravilnik Uefe itd
  • superhik
    10.2k
    ako je bio, UEFA-i je tak sad svejedno :grin:
  • Crni86
    1.1k
    I evo prve problematike statuta, nije strasna ali u ovom trenu mi zbog toga nemremo zvonu vidjet ko predsjednika te ko zna kolko jos kvalitetnih ljudi cemo propustiti … mi sad gubimo kvalitetnu osobu (u ovom slucaju zvone) kada je ta osoba radila u nekom nogometnom savezu ili klubu jer vrlo logicno je i da niko iz hnsa/lokse/nekog treceg saveza ili kluba ne smije biti clan dinama. Mislim da je tu trebalo nadodati neki izuzetak i staviti da se taj dio ne primjenjuje na osobe koje radi svojeg posla nisu smjele biti clanovima dinama.
  • Endeavour
    397
    Dobro ovdje se radi o jedinstvenom primjeru. Koliko ljudi je u UEFA-i ili u drugim klubovima koji bi došli sad u Dinamo. Za ove izbore imamo dovoljan bazen ljudi. Možda i bolje za Bobana da bude predsjednik uprave ili podpredsjednik kluba & savjetnik predsjedniku do novih izbora. I tad preuzme štafetu.

    Dugo smo ga zazivali i čekali. Do idućih izbora vjerovatno ćemo povećati broj članova skupštine koje biramo na 40 ili čak svih 60.
  • Neron53
    276
    Povecanje broja ljudi koji ulaze u Skupstinu mora biti glavni cilj ali samo ako oni mogu uci sa vise lista.
    Ulazak sa samo jedne liste donosi demotiviranost i za prijavu lista i za izlazak na same izbore, a posljedicno i za uclanjenje radi konzumiranja clanskih prava. A cilj demokratizacije bi trebao biti upravo to.
  • Endeavour
    397

    Birati 60 ljudi na listi sa stotinu imena bi bila noćna mora. Barem što se fizičkog zaokruživanja tiče. Možda bi online prošlo gdje bi UI prikazivao trenutni broj odabranih.

    Ili liste po pet ili deset ljudi. U svakom slučaju zanimljivi izazov.
  • The Undertaker
    4k
    Da li ovo sigurno da ne možeš biti obični član Dinama ako radiš u UEFI? Jasno je da ne možeš biti u nekom organu kluba ali baš da ne možeš biti član mi se čini previše. Jel to znači da ne smiješ imati i dionicu ili udjel u nekom klubu, makar simbolički?
  • Neron53
    276

    Pa naravno da bi suludo bilo raditi liste od 100 ljudi te birati 60 za Skupstinu . Kao prvo, zato se valjda i smanjuje broj skupstinara na 60, pa se moze i na 50.
    Ali radi legitimiteta tih istih skupstinara pa preko njih i skoro svih ostalih pozicija u klubu, barem 51 posto skupstinara bi trebalo biti izabrano na izborima.
    I naravno, po mogucnosti sa vise lista.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.