• NitkoBitan
    11.9k
    Pomalo sam iznenadjen da su ljudi na sjeveru stajali na sektoru s kojeg zbog reflektora ne vide teren, a na drugom kraju tribine je bilo prostora. Pretpostavljam da je mozda zbog organizacije koreografije ili nesto slicno.Infinity

    Pogledaj izdanja sjevera na proslim utakmicama. Uvijek kop naginje zapadnoj tribini, cak je i inace jedan zvucnik manje prema istoku. Mislim da su 2 glavna razloga tome: prazan istok (bolje bit blize zapadu) i vise se ulazi na 1. ulaz jer je blize.
  • NORTE
    9k
    Pogledaj izdanja sjevera na proslim utakmicama. Uvijek kop naginje zapadnoj tribini, cak je i inace jedan zvucnik manje prema istoku. Mislim da su 2 glavna razloga tome: prazan istok (bolje bit blize zapadu) i vise se ulazi na 1. ulaz jer je blize.NitkoBitan
    Većina ljudi na sjever ulazi na ulaz br 1 koji je bliže zapadu, a ostali na br 2 koji je u sredini tribine.
    Tako da je jasno i zašto je taj dio prema istoku uvijek slabije popunjen.

    Prazan istok je tu manje bitan, ali svakako nije lijep prizor na većim tekmama.
  • xavier
    11.1k
    Po meni bi više zapad trebalo koristiti ne samo za dinamo-zagreb, na poziv ustanite purgeri su jedva dočekali da se dignu.... Tamo je sad dosta ljudi i sa istoka treba to potegnuti za neka buduća vremena da nam pjesma ide sa svih strana....serbus

    Ovisi o utakmici. Nije baš svaki put tako, dapače.
  • serbus
    3.5k


    Ma treba ih pogurati i jave se ... Je da je to teži način ali da bi za neko vrijeme dobili dodatnu snagu kada naša pada treba razvijati suradnju sa ostatkom stadiona pa makar i više puta pali dok ne prohodamo.
  • xavier
    11.1k


    Pa uključi ih se, ali problem je što aktivno (veći dio tribine) mogu sudjelovati samo kraće periode.

    "Dinamo - Zagreb" naravno, zatim "Dinamo, Dinamo", pa onda "hoćemo pobjedu". Od pjesama "Nebo se plavi".

    Druge stvari ipak malo teže.
  • Nino Bule
    11.3k
    Meni se cini da je i akustika zapada puno losija od istoka pa se pjesma/skandiranje gubi
  • luka modic
    608
    Zapad me nekoliko puta jucer pozitivno iznenadio,vidilo se sa sjevera kako ljudi ustaju i pjesmom prate sjever pogotovo u trenutku opceg ludila na pjesmi "ale ale Dinamo ale"
  • DrawTube
    2.8k


    Imaš li možda još slika s Juga? Ovdje izgleda kao 4000 na sjever dolje, 500injak ja sjever gore, Zapad dolje skoro pun dakle 5500-6000 od 6400 a Zapad gore dobro popunjen dakle bar 3000/4333

    Ovo je sigurno bilo 13 000+ , s 200injak Qrmade možda i 14 000.

    Pothitno se treba uvesti reda u brojanje karata, na razini sezone gubimo skoro 10 000 gledatelja!
  • Infinity
    15.2k
    Pothitno se treba uvesti reda u brojanje karata, na razini sezone gubimo skoro 10 000 gledatelja!DrawTube

    Gubimo gledatelje ili nam samo statistika izgleda malo losije od stvarne? Mislim da je puno bitnije da su ljudi tu nego da pise da su tu. Naravno da bi bilo dobro da sve funkcionira onako kako treba, al nije mi ovo neki goruci problem.
  • Gelipter
    3.4k
    Ove sezone često zapad krene odgovarati Zagreb na naše skandiranje Dinamo, Dinamo i baš se vidi da žele sudjelovati više nego je to prije bio slučaj. Nažalost, primjerice na Hajduku nije bilo pozivanje zapada za Dinamo-Zagreb, a i ovog puta mi se čini da je bilo samo kako bi se zapad pripremio i na skandiranje Arijan Ademi.
    Loša digresija, ali recimo kad su u Varaždinu zapad i istok na Dinamo odgovarali Zagreb zvučalo mi je sinkroniziranije i glasnije nego to često bude na Maksimiru. Možda je do osobnog dojma ili veličine stadiona. U svakom slučaju, treba forsirati interakciju sa zapadom.
  • Riot
    1.7k
    Ove sezone često zapad krene odgovarati Zagreb na naše skandiranje Dinamo, Dinamo i baš se vidi da žele sudjelovati više nego je to prije bio slučaj.Gelipter

    Meni se cini da su napokon skontali da je to zasebno skandiranje i da se ne trazi od njih da uzvracaju
  • Gelipter
    3.4k
    nadajmo se. Kako god bilo ako će se više forsirati interakcija bit će i manje grešaka.
  • nemapredaje
    1.9k


    Na "ale ale Dinamo ale" se uvijek zapad diže. I to većinom ekipa koja je inače išla na istok
  • LovroZG
    1.3k
    Meni se cini da su napokon skontali da je to zasebno skandiranje i da se ne trazi od njih da uzvracajuRiot

    I nisu baš. To je već godinama tak. :rofl:
  • The Undertaker
    4k
    Jesu. Neki se još uče ali je generalno u redu. Ne znam da li se primjetilo kad je Zapad vidio Oršića u loži pa je krenulo skandiranje "Vrati se".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.