• San Lorenzo
    11.1k

    Olmo je veća legenda Dinama nego Modrić...prove me wrong.

    Što se same utakmice tiče, ok, neki napredak u odnosu na prethodne dvije, ali sve je to debelo ispod naše realne snage i renomea...imali smo nekoliko šansi za ubiti utakmicu kontrama, ali je to sve odigrano tako aljkavo i improvizirano da nismo niti opalili ka golu na kraju.
  • xyz
    840
    Neka melankolija je u meni i pobjeda je tu, ali svejedno moram napisati SMIJETE ČAČIĆA...
  • maksimirski istok
    182
    Primjer svega onog šta znači ime Dinamo, nakon Oršićevog odlaska sam bio tužan,ljut,razočaran ali ovo večeras je izazvalo nezamislivu prazninu
    Kapetane HVALA
  • superhik
    10.2k
    Nadam se da će moj sin jednog dana razumjeti zašto je tata bio tužan, a pobjedili smo
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Par puta su veceras oci zasuzile.. Osjecaj je cudan, pobjedili smo, a opet.. cekamo te kapetane za europski trofej :broken:
  • Rex Ramae
    2.3k
    Baš emotivna večer, sve je palo u stranu uključujući lošu igru i loše suce, Kapetane ovo je bila tvoja večer, ti si bio glavni akter večeras, hvala ti 373 puta, hvala ti na svemu i vidimo se opet nekad na Maksimiru.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Jako emotivna večer i jako bitna pobjeda, svi smo mirniji na +9.
    Kapetane, hvala na svemu i vidimo se ponovno u Maksimiru s tobom u nekoj drugoj ulozi.
  • SAS1987
    13.3k
    Knez Mislav OršićxFire

    Mozda bi Southampton htio zamjeniti Orsica za hrvatskog reprezentativca Spikica.
  • San Lorenzo
    11.1k

    Jedino ako su im Delboy i Rodney zaduženi za sportsku politiku.
  • CrniJack
    49
    Nikad se nisam praznije osjećao poslije neke utakmice.
    Na neki način sam i ljut na kapetana zbog ove odluke.
    Baš osjećaj da je jedna velika era završila.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Jako emotivna večer, tesko je bilo kontrolirati osjecaje na tribini.
    Čudan osjecaj,Hvala jos jednom Kapetane!
  • Gelipter
    3.4k
    Uprave i igrači odlaze, ostajemo samo Dinamo i mi! Jedino kaj nije otišao igrač, nego igračina i Kapetan. Falit će puno jer: jedan je Arijan Ademi!

    Usprkos tuzi, ovi osjećaji svih nas su ono kaj nogomet čini nogometom i legende odvaja od prosječnih koji samo prolaze kroz klub. Prije ove tekme danas zadnji put sam na tekmi pustio suzu na San Siru protiv Milana kad smo fanatičnim navijanjem dali onaj impuls koji je igračima bio potreban da zabijemo. To je ta povezanost bez koje ništa nema smisla.
  • DZGIS
    945
    Prvi put u životu da sam pustio suzu zbog nogometa i odlaska nekog igrača... i skrivao da niko ne vidi da su emocije baš toliko proradile

    Pobjeda i 3 boda su nekako važnija zbog činjenice da se kapetan oprostio na najbolji mogući način, ali samo da je ušla ona prva prilika u prvoj minuti... ili da je Rile propustio loptu i da je kapetan zakucao u mrežu kod gola, ali ako bi mogli birat tko će zabit za pobjedu na oproštaju, onda neka to bude baš lav Rile

    Dan kad se kapetan vrati u neku od uloga u klubu, će bit opet tako emotivan dan, ali i sretan
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.