• Tom Hanks
    2.5k
    Orsica su neki pljuvali a sad fol cmizdre za Ademijem a oboje otišli u picku mile matere negdje od Dinama
    Licemjeri
  • Mr Anderson
    5.3k
    Jedna era je završila, znaš da će kad tad završiti, ali svejedno je teško, jako teško. Mislim da bi mi bilo lakše da sam ostao doma i gkedao na TV. I danas se vidjelo koliko Ademi znači ekipi i kad nije u svom top izdanju. Ostavlja nas na plus 9, deset kola prije kraja. Valjda neće to uprskati.
    Što se tiče igre, vidjelo se da smo malo digli zalaganje za razliku od Pule i pogotovo Šibenika i s takvim stavom bi morali ovo mirno privesti kraju.
    Bilo je dosta prilika, stativa i prečka, par izglednih situacija gdje se trebao bolji završni pas odigrati. Slično ko protiv Osijeka, puno prilika stvaramo i puno promašujemo. I to je već napredak u odnosu na zadnje dvije.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Dobra, borbena, čvrsta i fer tekma. Dečki su digli zalaganje, to je bilo očito, imali smo par dobrih prilika prije gola i držali ih u njihovih 16 iako su i oni povremeno bili opasni. Kad smo zabili je bilo ogromno olakšanje, ali ona njihova stativa mi se još vrti u glavi, bilo je onak, a u k, neće valjda. :D
    Kakva šteta za onaj Ademijev udarac kaj su skinuli s crte, da je zabio kakav bi to delirij bio, ja sam već počeo skakati.

    Na kraju Ademi, divni oproštaj, kome nije bar malo suza kanula u kutku oka nema dušu. :D
    Poslije sam vidio izjavu njegovu za Novutv, to je jedan tako skroman, normalan tip, hebena legenda, šteta da odlazi, ali siguran sam da će se vratiti u nekoj funkciji, kako i treba. Bit će teško bez njega do kraja, ne samo zbog njega kao igrača nego najviše zbog njegovog liderstva, ali neka dečki to privedu u miru do kraja i zbog kapetana.

    Poseban spomen za riječke pi.ke koje su zviždale kad je Ademi pričao, a razglas je bio grozan, niš se nije čulo, ali dobro nakon malo je on samo poveo navijanje.
  • Somport
    556
    Poseban spomenMali Zeus

    Ne trebaju ni to. Luzeri do kraja, garantiram da bi u obrnutoj situaciji bio potpuno drugačiji odnos.

    Gospodski od Ademija što ih je ignorirao, ubili smo ih kad je poveo navijanje i to je to.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Najbolji hit, bio s kćeri i njenim frendom iz razreda, on prvi put bio na tekmi, krene tekma, navijanje, on pita kad prestaje pjesma, velim ja nikad, poslije me kćer pita kaj fakat nikad ne stane pjesma. :grin:

    Nikad!!
  • NORTE
    9k
    pobjeda je tu, ali svejedno moram napisati SMIJETE ČAČIĆA...xyz
    Ne smijete!
  • xyz
    840
    Jel se zna što je s ozljedom Petka?
  • Nino Bule
    11.3k

    Istegnuce ligamenta, nakon pauze bi trebao biti spreman, protiv walesa nece biti u zapisniku ali ce ga pokusat osposobit za tursku vec.
  • xyz
    840


    Lako meni za Wales i Tursku, mene zanima Gorica... Thx
  • Keyser Soze
    8.1k
    Jučerašnja utakmica iz riječkog kuta

    t87fq6u18hymv5dx.jpeg
  • Infinity
    15.2k
    Pomalo sam iznenadjen da su ljudi na sjeveru stajali na sektoru s kojeg zbog reflektora ne vide teren, a na drugom kraju tribine je bilo prostora. Pretpostavljam da je mozda zbog organizacije koreografije ili nesto slicno.

    Nisam do sad vidio fotku cijelog sjevera. Jucer gledajuci na TV-u sam bio uvjeren da je taj dio prazan s obzirom da se u vise navrata vidio i prazan dio prema istoku. Nije mi islo u glavu gdje su ljudi s obzirom da se rasprodalo pet od sest sektora :rofl:

    Sve u svemu, dobra popunjenost donjih tribina, kao i gornje zapadne. Sad i ja, poput dede imam dojam da je ipak bilo vise ljudi nego sto sluzbena brojka prikazuje.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ma nije sigurno bilo 11.200, bilo je 13 tisuća bar.
  • NORTE
    9k
    Pomalo sam iznenadjen da su ljudi na sjeveru stajali na sektoru s kojeg zbog reflektora ne vide teren, a na drugom kraju tribine je bilo prostora.Infinity
    Nisu oni ni svjesni da tamo ima mjesta.
    Odu tu jer ime je bliže, vjerojatno su ušli na ulaz 1 koji je skroz prema zapadu.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Zbog koreografije su rasporedivali ljude tako da je to dosta utjecalo na raspored. Mi smo stajali u zadnjem redu i iza nas je bila hrpa ljudi nakon korea.
  • serbus
    3.5k
    Po meni bi više zapad trebalo koristiti ne samo za dinamo-zagreb, na poziv ustanite purgeri su jedva dočekali da se dignu.... Tamo je sad dosta ljudi i sa istoka treba to potegnuti za neka buduća vremena da nam pjesma ide sa svih strana....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.