• Orc123
    5k

    Meni to fascinantno, pa prijelazne rokove i strategiju, dugorocnu viziju treba voditi SD a ne trener! Jesu li oni ludi? Ali mi SD nemamo a po novinama mozemo cekati i 1mj kao sto je netko izjavio...nema sile...pas m...dobit cu cir od njih...
  • Jurki
    8.4k
    ima valjda netko sposoban od silnih zaposlenih da moze kontaktirat postenog SD koji ce nac trenera!Orc123

    Si procital clanak iz sportskih?
    Jedan clan IO pital novinara.. "imas ti kojeg sportskog direktora"?
    O kakvoj sposobnosti i viziji mi govorimo?
    Strmopizdili smo se na glavu sa vrha zgrade (LP) u zahod u prizemlju zgrade (konf liga) sa jasnom vizijom uprave da se zabetoniramo u septičku jamu.
    A nitko nebu ni preispital svoju odgovornost a kamoli dal ostavku.
    Ni trener, a uprava jos manje.
  • emilperska
    3k
    Ja velim da iza tog covjeka stoji ili vladajuca stranka ili Međugorje. Nema logike da je on sa svojim stozerom i dalje tu.
    Neka nam Bog pomogne. Ali sanse da on pobjedi sad svih 5 u nizu su 1%.
  • Armagedon13
    958
    Pitanje koga mi možemo pobijediti
  • Mali Zeus
    9.3k
    Halilović izgleda kao dijete.sanjinlego

    Kaj bi ovo uopće trebalo značiti?
  • Bosskovitz
    7.3k
    Ali kako će Sergej Jakirović objasniti Takuru Kaneku veličinu kluba Dinamo i da je ovdje samo pobjeda i 3 boda u igri?sanjinlego

    Kamo sreće da je Kaneko naš ključni problem. Devet igrača u prvih jedanest jučer itekako zna veličinu Dinama i da je ovdje samo pobjeda u igri. Vidović, Mišić, Nevistić i Perić su Slavonci, Ljubičić i Vidović su dijaspora, Bulat je iz Šibenika - oni jako dobro znaju kaj je Dinamo pa ne vidim da su puno bolji od Kaneka. Risto je iz Makedonije, tamo poštuju Dinamo kao rijetko gdje, tko god je bio dole to zna jako dobro. Baturina je iz Splita ali je iz naše škole, došao je tu s razlogom - jer zna kaj je Dinamo.

    Problem je pristup cijele momčadi, mentalitet. Vidi se to po govoru tijela, mi izgledamo izgubljeno, gotovo preplašeno, i potpuno bezidejno. A ja ne vidim da trener ima rješenje za to. Imao je reprezentativnu pauzu, nije se dogodilo apsolutno ništa. Prema napred nas nema, a iza smo šuplji i okej, ova momčad je slabija od prošlogodišnjih, ali nije toliko slabija da zasluženo gubimo od Gorice, Ballkanija ili Viktorije bez dva najbolja igrača ove sezone.

    Naravno da sve to nije krivnja trenera, možda nije ni veći dio jer nije birao igrače, bilo bi fer da odradi normalne pripreme i isfura zimski prijelazni rok pa da ga onda vidimo ali život jebeno nije fer - trener je jedino kaj možeš danas promijeniti da ima instant efekt. Loksa doma, Oriolik u kupu, Varaždin vani, Viktoria vani, Rijeka vani, Osijek doma, Astana vani... u narednih mjesec dana imamo sedam utakmica od kojih Jakirović ne smije izgubiti niti jednu jedinu ako želi ostati trener, a tek eventualno Rijeku i Viktoriju smije odigrati X. S obzirom na našu formu zadnjih sedam utakmica (3-0-4), to zvuči kao science fiction i ako to napravi, zaslužuje ostati.
  • Orc123
    5k

    Sve si rekao frende...a mi koji nemamo nista od svega toga se zivciramo, patimo, razbijamo glavu...a oni lepo muzu pare iz Dinama, jedu i piju na racun Dinama, imaju milijune, smiju se i boli ih k..ac....tko je blizu peci taj se grije! Jebem ti, zasto sam morao zavoljeti taj sport i Dinamo do srzi!? Kako je lijepo onima kojih boli kiki za sport....gledo bi serije i bio zdraviji koliko god one retardirane bile.
  • hardek
    1.4k
    Da igrač koji je odigrao 71 utakmicu u 3 sezone Eredivisie koja spada u top 5 liga u Europi nema fizičke sposobnosti igrati u HNLu. Stari moj šta se ovdje sve da pročitati
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪Mali Zeus Da igrač koji je odigrao 71 utakmicu u 3 sezone Eredivisie koja spada u top 5 liga u Europi nema fizičke sposobnosti igrati u HNLu. Stari moj šta se ovdje sve da pročitatihardek

    Ovo kaj taj piše ne bi ni sam Jakir pisao o sebi.
  • Jaro
    5.4k
    koliko ja vidim po upisima @sanjinlego je profa osobno...
  • sanjinlego
    1.9k


    Odigrao je koliko minuta? Odigrat ću i ja uz pomoć kvalitetnog agenta svaku utakmicu po minut i tako nakupiti 200 utakmica.

    Jednostavno, to je moje mišljenje. Tibor Halilović nije za Dinamo. Protiv Orilolika ima problema u duelu, o Ballkaniju da ne govorim.

    Mislim kvalitetan je on, fizički jak, odlična kretnja zato mu Jakirović i “vjeruje”.
  • Jurki
    8.4k
    Imao je reprezentativnu pauzu, nije se dogodilo apsolutno ništaBosskovitz

    Da imal je reprezentativnu pauzu.. i umjesto da je uigraval neki kurac on je igracima dao 3-4 dana slobodno.
    Vidimo rezultate toga rada.
    Svaki normalni trener bi u ovakvoj situaciji poveo momcad (bez obzira na izostanke reprezentativaca) na mini pripreme i probal neki kurac pripremiti.
    Sad su opet utakmice.. i sad opet nema vremena za uigravanje jer imaju samo rekuperacijske treninge.
    Vrag ti mater jebi Jakire.. pa kad bi ti onda uigraval neki kurac?
  • hardek
    1.4k
    Prijatelju, Tibor Halilović je za Heerenveen odigrao 69 utakmicu u Eredivisie u ukupnom zbroju 4760 minuta odnosno 69 minuta po utakmici. Uz to je u jednom periodu bio i kapetan kluba o čemu mi ovdje pričamo
  • Facke
    2k
    Po mene je Tibor zasluzil puno vecu minutazu. Ali neda mu Jakirovic da igra. I to je to. Da tim novim igracima par minuta i onda ih razjebe. A Misic je naprimjer zasluzil klupu. Ali eto Jakirovic je pameten a mi sme svi glupi.
  • Mali Zeus
    9.3k
    ↪sanjinlego Prijatelju, Tibor Halilović je za Heerenveen odigrao 69 utakmicu u Eredivisie u ukupnom zbroju 4760 minuta odnosno 69 minuta po utakmici. Uz to je u jednom periodu bio i kapetan kluba o čemu mi ovdje pričamohardek

    Je al imao je protiv Oriolika problem u duelu. Kuiš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.