• jp23
    2.2k
    Ako je istinito, i prekriži ga kao i Mykhu, onda nek se goni nazad kod svog brata po kafani u medugorje
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    A što sa Šutalom, Perićem, Moharamijem, Mišićem, Špikićem, Drmićem, Kulenovićem, Ljubom, Kulenovićem, Menalom, Marinom, Emrelijem, Nevistićem? Jel su i oni svi opisani? Čak i nisam sve nabrojo...

    Ako je ovo istina, više nemam nimalo simpatije prema Jakiroviću, neka se goni skupa s upravom...
  • Šteco
    530
    Kulenovićem, Ljubom, Kulenovićem, Menalom, Marinom, Emrelijem, Nevistićem, Perićem? Jel su i oni svi opisani? Čak i nisam sve nabrojo...Dragon1Warrior123

    Mislim da si Kulenovića zaboravio. Mislim da njega treba do 10 puta spomenuti. Možda bi i to bilo premalo.
  • The Undertaker
    4k
    Po viđenom ovo što je igrao, Benauer trenutno nije stoper kvalitete za Dinamo ali jest zadnji vezni sa potencijalom da zamijeni Mišića. Uz ogradu da je za konačnu ocjenu potrebno da igra malo više na stoperskom mjestu kako bi dobio na sigurnosti i uigrao se sa ostatkom obrane. Koliko je to važno, posebno za stopere, pokazuje igra Šutala u Ajaxu. Osobno mislim, ako budemo pametni sa njim, da ćemo imati prvotimca.
  • Orc123
    5k
    Ako je ovo istina onda....nemam rijeci...sram me rko nam vodi klub, sram me tko nam je trener....nek mi oproste i cacic i kopic sto sam rekao da smo na dnu...sad smo dno dna na³…! Mislim da je opet vrijeme za otvoreno pismo Zone u klub, a i na Jakirevu adresu! Amo je to istina onda je to visto izigravanje serifa na strancima. Kako za isusa boga moze Max biti nakodgovorniji za ovo jucer? Kako? Kako za Goricu? Sta je onda s Boskom, Kuletom i da ne nabrajam svi sve znate! Srami se Jakire ako je ovo istina sto prenosi index, srami se! Moju podrsku vise nemas ni najmanje.
  • Mihaljević
    8k
    Jakir bi sa ekipom iz 21/22 napravio bolji rezultat nego Kopić i Čačić. Trener jest krivac ali nije glavni.
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa dobro koji kurac zasto svaki tjedan jedan igrac bude otpisan, pa daj igraj do zime s cime imas pa onda otpisuj
  • Ivdzo11
    2.9k
    Ma i novinari naklapaju sta on zna da je on bas prekrizio Maxa sad... Ako je onda se Jakir pogubio na maks.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    ako cemo tako gledat i Kruno Jurcic bi napravio sa tim igracima rezultat.
  • Orc123
    5k
    ako taj isti trener vidi najveci problem u Maxu i Miki onda taj trener nije kapacitet za voditi vinogradar s kamoli dinamo! Max nije stoper za prvih 11 ali Boga mi nisu ni Peric, Sutalo ni Rile koji je bek! Max je barem polivalentan igrac iskoristiv na vise pozicija koji odlicno igra i zadnjeg veznog, koji je sa loptom i tehnikom na ti za razliku od Boska i Perica! Sko nema kvalitet za prvih 11 barem je iskoristiv za vise pozicija za razliku od nekih!
  • Mihaljević
    8k
    Siguran sam da bi i Kruno napravio dobar rezulta, ovo je jednostavno sranje ekipa bez world-class igrača (Čast izuzetku Petku i Vidoviću i Baturini kad su u formi.)
  • Šteco
    530
    I onda mi dođe recommended...



    k8lCyg3.gif
  • sanjinlego
    1.9k
    Eh da su problem stranci. Imamo mi u svlačionici domaćih koji jedva čekaju sve “novosti” i sukobe prepričati dobrim kolega novinarima. ;)

    Zato Jakiroviću, od mene podrška, i vrijeme je da pojedine zvijezde presele na klupu.
  • austrijanac
    2.6k
    A po Maxu vam je sve krenulo jucer s Nicotom i njegovom teskom artiljerijom po njemu. Smece obicno.
  • Paggini
    5.8k
    Nisam za davanje otkaza čisto iz razloga jer boljeg nemamo na vidiku, osim maničnog Bjelice koji će uzet 5 milijuna otpremnine prije Božića, uvalit svog okota kao "MENTAL TRAINERA", naručivat avione i slično, Tomića koji nije dobar trener i nitko me neće uvjeriti da je dobar i Vaha koji košta boga oca. Boljeg nemamo.

    Ali s druge strane, hoće meni netko reći da je Dinamo trenutno lošija ekipa od Ballkanija, Gorice, Plzena i Hajduka? Da se dogodio jedan od ta 4 poraza, rekao bih ok, zalomilo se. Ali to je postao već obrazac i tu je sigurno Jakirova krivica. Da, kadar je ograničen, rok je odrađen tragično, ali još uvijek to nije lošije od ovih od kojih gubimo i ne stvaramo prilike nikakve. I to je isključivo na Jakiru.

    Ne znam koje je rješenje, ali imam osjećaj kao da smo u glibu punog blata iz kojeg ne možemo izaći nikako i to se sve dogodilo u manje od pola godine. Ovakav stratosferni pad nismo nikad doživjeli i stvarno bih volio vidjeti koje je rješenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.