• Beowulf112
    301
    Mislim da imamo sanse sutra..rebica ce ljubici lc zaustavit a leao ide na ristovskog...tako da su bokovi okej..kolko se sjecam.prvu protiv milana nije igrao ristovski..vazno je samo da nasi stoperi zaustave girouda..koji je nezgodan za cuvat..i ja bi dao prednost baturini ispred ivanuseca sutra!baturina mi djeluje da vise grize i da je zeljan igre..ostalo nista nebi mjenjao
  • SAS1987
    13.3k
    Obucite lakirane cipele i najbolje odijelo, izaberite najbolju kravatu jer danas igra Dinamo.
  • Krizy
    35.4k
    Igor Budan otkrio: Piolija sam nudio Dinamu i htio je doći!
    Zanimljivo
  • deda
    27.6k
    Al je tiho i mirno :naughty:
  • SAS1987
    13.3k
    Piolija sam nudio Dinamu i htio je doći!Krizy

    Ak se danes dokaže može ostati u Zagrebu.
  • manikk
    230
    ja jutros od 7 svako malo refresham zonu, sve nešto čekam ''da krene''
  • blackbully
    4.4k
    Piolija sam nudio Dinamu i htio je doći!
    — Krizy

    Ak se danes dokaže može ostati u Zagrebu.
    SAS1987

    Možda i njega danas smjenimo :wink:
  • Gelipter
    3.4k
    nek slika prvo istočnu tribinu i metne šiltericu. :wink:
  • SAS1987
    13.3k
    Možda i njega danas smjenimo :wink:blackbully

    Pjevat će milanezi "Pioli is fired" :lol:

  • deda
    27.6k
    U Zg je kolaps, krenite svi ranije na tekmu.
  • Salva
    2.3k
    Ali da se toliko karata za Sjever dolje preprodaje preko njuškala i ostalih stranica, ne razumijem. Kužim zapad i nekad prije istok, ali navijačka tribina…Nadam se boljoj atmosferi nego na Salzburgu, gdje je “padobranaca” i uspavanih primadona bilo puno previše.
  • SAS1987
    13.3k
    gdje je “padobranaca” i uspavanih primadona bilo puno previše.Salva

    Nije toliko problem u padobrancima i primadonima nego u (nama) koji navijamo a nismo kupili godišnju.
  • pencilneck
    635
    Četvrti put zaredom Miho predviđa da će Čačić igrati s četvoricom odozada i četvrti put zaredom će promašiti.
  • obelix
    83
    Istina. Ja sam izgubio u onom razdoblju 2013-2017 naviku kupnje godisnje i oocenito sam otisao na Maksimir dvaput godisnje. Zadnjih par sezona mi se sve polako vraća, konacno danas uspio i do karte doc nakon Chelseaja doma i Salzburga doma i vani. I volio bih da roka kiša... I dalje mi je Anderlechta 0:2 najdraza domaca tekma ikad u moru ostalih

    Mislim da se da igrat protiv Milana, osobito jer im fali par prvotimaca. Vrijeme je da ih dobijemo, zadnja 3 susreta primili po 3 gola od njih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.