• plavi72
    694
    Ne primiti gol,najvažnije,a Oršić je tu za pobjedu.
    Diaz ozlijeđen jako upitan,znači dodatno oslabljeni,padali su i jači,nadam se da i milanezi ostavljaju bodove.
    lp uživam !
  • Dzontra
    0
    Prodaje li itko 3 karte za sjever
  • Krizy
    35.4k
    "Dinamo je momčad koja voli držati posjed, napada s manje igrača, ali to radi odlično. Nikad ne gube kod kuće i čeka nas jako teška utakmica. No, mi želimo pobjedu, ona je sad imperativ. Znamo da nas čeka jako teška utakmica."

    Koja razlika od raznih izjava suparničkih trenera do prije 6-7 sezona :grin:
    Možda bi i prije ponekad nešto slično izjavili ali iz pristojnosti, sad je činjenica da smo kući odlično, među 30 klubova, sa jako puno srušenih top momčadi na Maksimiru.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Szymon Marciniak sudi.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ostao mi u sjecanju kao supak, ne sjecam se s koje utakmice..
  • Antonio Zg
    8
    ,,Utakmica 5. kola Lige prvaka proglašena je utakmicom visokog sigurnosnog rizika, a na takvim utakmicama nažalost nije dozvoljeno otvaranje južne tribine za domaće navijače.”

    Ne kužim, zakaj opet nije otvoren jug? Mi njima trebamo dat 5% tribine, ali ne bolje je otvorit cijeli jug za njih... Ajde još da je istok otvoren, ali mi nemamo istok i opet ne otvaramo jug. Ajde kao visoki rizik, ali ni protiv Chelsea nije bio otvoren jug.
  • serbus
    3.5k


    Milanisti iz Istre ako stignu na jug jebali bi ježa bolje da nije u prodaji za domaće...
  • Mali dioničar
    14k
    ,,Utakmica 5. kola Lige prvaka proglašena je utakmicom visokog sigurnosnog rizika, a na takvim utakmicama nažalost nije dozvoljeno otvaranje južne tribine za domaće navijače.”

    Ne kužim, zakaj opet nije otvoren jug? Mi njima trebamo dat 5% tribine, ali ne bolje je otvorit cijeli jug za njih... Ajde još da je istok otvoren, ali mi nemamo istok i opet ne otvaramo jug. Ajde kao visoki rizik, ali ni protiv Chelsea nije bio otvoren jug.
    Antonio Zg

    Da, utakmica je visokog rizika jer za razliku od Salzburga imaju navijačku skupinu u pravom smislu te riječi.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Mi njima trebamo dat 5% tribine, ali ne bolje je otvorit cijeli jug za njih...Antonio Zg

    Dali su im 1350 karata ako se ne varam.. ne znam otkud to cijeli jug?

    A i dolaze ti talijani koji je su prava ultras grupa za razliku od Salzburgovih "gasera" i pozera
  • Fićo1986
    972
    Jedva cekam nekom j mater na sjeveru ko ce držat mobitel i snimat i ne navijat cijelu tekmu...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    dosta dobra i sazeta analiza ekipe s Tribine.
    Sutra ocekujem da nisam nezadovoljan zalaganjem i trkom, sve ostalo je bonus. Ajmo Dinamo :grin:
  • plavi67
    920
    ne znam u kakvom će sastavu milan igrati i koliko je karata prodano njihovim navijačima ?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    sve sto su dobili je rasprodano, mislim oko 1400 karata. Sto se sastava tice imaju oni dosta problema, ali to ih nije sprijecilo da pobjede za vikend.
  • Mlađi referent
    10.4k
    ne znam u kakvom će sastavu milan igratiplavi67

    Sky Sport najavljuje ovaj

    4v8973wc8m92wpgf.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.