• blackbully
    4.4k
    Ali da se toliko karata za Sjever dolje preprodaje preko njuškala i ostalih stranica, ne razumijem.Salva

    Znači da su jazavci s ciljem kupovali Sjever dolje za preprodaju. Dobro kažeš za Zapad, dosta ih je podijeljeno preko sponzora i nekako mi je "logično" da ih onda preprodaju oni koji ne idu ili ih utakmica ne zanima.
    Samo mi ovi preprodavači za Sjever nisu jasni. Znači ili si čekao par sati u redu, ili gušio i rušio server na ulaznice.hr i uskratio neke navijače da bi izašao u plusu za 200 kuna po ulaznici. Jer ja čisto sumnjam da je netko kupio 6 ulaznica i "ne može ići ili je nešto iskrsnulo". I još je pitanje hoće li ih uopće preprodat jer vidim da ih nabijaju po 500 do 700 kuna.
  • Nino Bule
    11.3k

    Izađe li cacke u niskom bloku danas sa 3 stopera, sam neka se pokupi sa trenerskog mjesta
  • deda
    27.6k
    To ti je 99% sigurno.
  • Nino Bule
    11.3k
    Jos se nadam da nije, to ako napravimo to je jos jedno u nizu samoranjavanja
  • NitkoBitan
    11.8k
    S obzirom na to da posjetitelji svoja vozila neće moći parkirati oko stadiona i u široj zoni oko stadiona, savjetujemo da, ako na javno okupljanje dolaze osobnim vozilom, isto parkiraju na parkiralištima u drugim dijelovima grada te pješke ili javnim prijevozom dođu do stadiona.

    Cisto da se zna.
  • pencilneck
    635
    Naravno da će izaći s 3 stopera. Ako je protiv Salzburga s kojim smo al pari po kvaliteti oba puta išao ziheraški i oba puta tek nakon primljenog gola promijenio postavu na prirodnih 4-2-3-1, odnosno 4-3-3, najbolje da će sada protiv mnogo kvalitetnijeg Milana ići s četvoricom. Ako je zapisano negdje da moramo primiti gol, najbolje je da se to dogodi što ranije, pa da imamo vremena odreagirati nakon što se vratimo u normalnu taktičku postavku.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Igrati s 3 nazad ne znači igrati ziheraški. Ziheraški možeš igrat u svim formacijama kao i napadački.

    Problemi nastaju iz drugih razloga, a bude li ziheraški, onda osim tri nazad će i to bit promašaj.
  • pencilneck
    635
    Dečki na Tribini su jako dobro objasnili koji je problem s postavkom s 3 nazad protiv ekipa kao što su Salzburg ili Milan i zašto to nije funkcioniralo niti u jednoj od tri utakmice s tim protivnicima, a zašto jest funkcioniralo čim se vratilo na četvoricu.
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa eto u toj drugoj sa salzburgom je spikic bio u igri i lako se prebacilo sistemski sa 3 na 4, ono sto je problem sto mi kad izađemo sa tih 3 iza to 99% znaci niski blok i cekanje prilika iz kontri a to nije nasa najbolja igra.
  • Olmic
    2.7k

    Šta nisi to rekao nakon Chelsea?
  • The Undertaker
    4k
    Ja bih rekao da nije toliko do sustava već do načina. Naša igra koja se svodi da se napuca lopta na Petkovića a on glavom spusti na Oršića je pročitana i to teško da će proći. Čačić treba, odnosno već je davno trebao, naći nove mehanizme. Znam da previše očekujem ali igrače za razne varijante ima.
  • Svi na Sjever
    1.9k


    Upravo tako igra s tri ne mora značiti igrati ziheraški dapače vrlo si ofenzivan s dva beka visoko i u našem slučaju praktički igraš s 5 veznih sto je kod nas posebno plus sto lijevog beka igra Ljubičić koji je vezni igrač, problem je ako će Čačić samo čekat i da nam Petković bude na 50 metara od gola i da Oršić mora šprintat 40-50 metara, onda smo u ziheraškom položaju.

    Čačkone će se zajebat ako misli da će Milan srljat, ako Salzburg izgubi a igra prije nas, Milan je taj koji bi se mogao postaviti u bloku, jer znaju da doma imaju sve opet u svojim rukama u zadnjem kolu.
  • Nino Bule
    11.3k

    Zato sto se protiv chelsija moralo tako igrat, sa milanom i salzburgom je to promasena taktika. Svaku seria a utakmicu milana koju sam gledao su se bologne i takvi nadigravali sa njima i imali hrpu sansi, jedino smo mi sjeli u krilo golmanu i cekali da krenemo gubit
  • dzg717
    936
    Bilo bi lijepo kad bi se zapjevala i neka pjesma koja ide na razglasu za zagrijavanje
  • bbb medimurje
    2.9k
    Kakav video na telegramu, najezih se :love: :fire:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.