• Krizy
    35k
    U petom kolu Lige prvaka, Dinamo će ugostiti Milan. Dinamo mora ići na pobjedu kako bi zadržao šanse za novo europsko proljeće.

    Ovo će biti šesti susret Dinama i Milana. U dosadašnjih 5, Milan je upisao svih 5 pobjeda, pa se moramo nadati prekidu niza.

    S talijanskim klubovima, Dinamo je kući odigrao 13 utakmica, upisao 5 pobjeda, 3 neriješena ishoda i 5 poraza.

    Dinamo nema suspendiranih igrača, dok će kod Milana utakmicu propustiti Tomori, zbog crvenog kartona u prošlom kolu.

    Kod Dinama nitko nema 2 žuta kartona kroz natjecanje, što znači da nitko neće propustiti zadnje kolo ako dobije žuti karton. Samo ako netko dobije crveni.

    Koeficijenti za utakmicu su:
    Dinamo 4.20 - 3.80 - 1.85 Milan
    1. Kakav rezultat očekujete? (90 votes)
        Pobjeda Dinama
        77%
        Neriješeno
        18%
        Pobjeda Milana
          6%
    2. Idete li na utakmicu? (90 votes)
        Da
        74%
        Ne
        26%
    3. Na kojem mjestu očekujete Dinamo? (90 votes)
        1.
          2%
        2.
        27%
        3.
        60%
        4.
        11%
  • runtothehills
    382
    I prvi golman Maignan im se ponovo ozljedio, znaci u utorak starta Tatarusanu.
    Danas Milan igra kod kuće sa Monzom, a neki od glavnih igrača nece startati od prve minute (Giroud, Leao), Pioli ih zeli odmoriti. U utorak je njima, kao i nama, veliko finale.
    Ajmo plavi!
  • Logistika
    1.1k
    Nadam se pobjedi Chelsea,u tom slučaju i u zadnjem kolu smo u igri ,sa Chelsea koji bi tad riješio prolaz...možda bi se i lakše uganjalo nešto,nego sa Milanom sad. Iako mislim da i s Milanom možemo kvalitetno odigrati,pogotovo kod kuće. Jedino je pitanje koliko dugo ćemo moći tračati. U prvoj im se dalo previše terena i za toliko su nas i dobili...volio bi možda čak od početka Petko i Drmić.
  • Logistika
    1.1k
    Probit će ga Bočkaj !!!!
  • Klenx
    4.1k
    Nema im Tomorija, prvog golmana, desnog beka Calabrije i Saelemakersa
  • Keyser Soze
    8k
    Theo Hernandez isto nije potpuno spreman, a kad on nije 100% fizički onda je pola tog vrhunskog igrača, kao kod nas Ademi kad nije spreman
  • KlasicZg
    512
    Daj mi samo pobjede...
  • SAS1987
    13.2k
    Daj mi samo ulaznice... :rofl:
  • NitkoBitan
    11.4k
    Daj mi samo ulaznice... :rofl:SAS1987

    Da si član ne bi se zivcirao oko tog :wink:
  • SAS1987
    13.2k
    htio sam se učlaniti prije par godina al nisam mogao jer nemam OIB.

    Dinamo je tom prilikom bio jako korektan te su mi čak i ponudili pomoć kod pridobivanja OIB ali mi se nije dalo.

    A na pitanje zašto nemamo godišnje kad smo ionako često na Maksimiru ti mogu odgovoriti jedino sa "jer smo idioti" :lol:
  • Olmic
    2.7k


    Ademi i 100% spreman nama nije pojačanje
  • pencilneck
    631
    Navijački naravno svi se nadamo pobjedi, ali objektivno gledano ni bod ne bi bio neuspjeh za nas. Chelsea se ne događa baš svaki dan i ako bude X to je po meni još jedan dokaz da Dinamo napreduje. Moje nade su više fokusirane na London gdje bi potencijalno Chelsea mogao istrčati s B sastavom da se sačuvaju za derbi s Arsenalom. Zato nam je od krucijalne važnosti da Chelsea dobije u Salzburgu jer tada ne da su sigurno prošli, nego su i osigurali prvo mjesto u grupi. Tu bi se možda dalo nešto iščeprkati.
  • Infinity
    15.1k
    Chelsea ce ici na prvo mjesto, tesko da ce kalkulirati puno. Nasa pobjeda protiv Milana znaci da si gore ne smiju dozvoliti poraz od nas.

    Nasa jedina nada je da oni u Londonu nas podcijene i da tako dobijemo.

    Mi se moramo nadati da cemo dobiti Milana, a da ce Chelsea dobiti Salzburga, jer smo tako osigurali minimalno trece mjesto, a onda cemo u zadnjem kolu ganjati prolaz dalje. S 2-0 pobjedom smo jako blizu i osmini finala, jer bi nas dalje vodila pobjeda Milana nad Salzburgom. Valjda ih Milan nece nakantat uz nas debakl u Londonu. Mi bi imali GR 0, oni -5. To bi se moralo okrenuti. Ne bi zamjerio Cacicu da izvede deset obrambenih igraca gore, jer bi nas nula vodila dalje i u slucaju da Salzburg uzme bod u Milanu.
  • Nino Bule
    11.2k

    Ma gore ide ponavljanje taktike iz prve utakmice milijun posto
  • pencilneck
    631
    Chelsea je siguran prvi s pobjedom u Salzburgu, osim ako i mi dobijemo Milana. Ali u tom slučaju smo mi već osigurali prezimljavanje tako da nam ni ne treba da Chelsea istrči s rezervama protiv nas. Mislim da trenutno nismo u formi ni trenerskoj ni igračkoj da bi pobjeda nad Milanom bila realna, osim uz neku baš jako veliku dozu sreće, pa bih osobno i s bodom bio zadovoljan. A u Londonu ako ovi izađu s rezervama, sve je moguće. Može i Salzburg iznenaditi Milana na San Siru pa bi nam i bod s Chelseajem mogao biti dovoljan.
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Netko iz Austrije da mozda ide na utakmicu u utorak?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.