• Mlađi referent
    10.4k
    Ni Diaz ni Dest danas ne treniraju
  • puxigadjurdja
    1.4k

    trpanje Oršića na predictor :)
  • plavi67
    920
    možemo s njima, bit će gusto.
    idemo dinamo, hrabro dinamo!!
  • NitkoBitan
    11.8k
    U Milanu sam stvarno imao osjecaj da smo ravnopravni prvo poluvrijeme, penal nas je dosta poljuljao. Uvjeren sam da cemo s njima doma lakse igrat nego sa RBom i Chelseajem, NAPRIJED Dinamo!!
  • nemapredaje
    1.9k


    Desna strana obrane im izgleda klimava. Gabbia ukupno 6 nastupa ove sezone (331 minuta), a Kalulu koji je nominalno stoper će zaigrati na boku.

    Mislim da bi Oršić mogao napraviti fini nered po toj strani.
  • Krizy
    35.4k
    Lijeva strana jako opasna. Desna realno ni blizu najjačih s kojima smo se dobro nosili.
    Ajmo po 3 boda :pray:
  • Olmic
    2.7k
    Gotovo sigurno se vraćamo sa 3(5) iza..

    Livi
    Ristovski Šutalo Perić
    Moha Mišić Ademi Ljubo
    Ivanušec Oršić
    Petko
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Cacic potvrdio da su svi na raspolaganju osim Boska Sutala. Eto, imat ce i dovoljno opcija za mijenjat na vrijeme :grin:
  • NitkoBitan
    11.8k
    Rebic za medije kaze da atmosfera na Maksimiru nije dobra kao na Poljudu :rofl: Mora tovar svoje hvalit (iako oni dolje nemaju apsolutno nikakve veze s ovom utakmicom), nadam se da ce ga se izvizdat posteno i ubit svaku sansu za njegov povratak u reprezentaciju
  • Ludovic IX
    5.2k
    Lakše neg sa salzburgom. Pa prvo poluvrijeme smo ih satrali. Realno bi bilo 2 razlike za nas na poluvremenu. Sumnjam da ćemo sutra tako razbiti milan u ikojem poluvremenu.
  • manikk
    230
    Bilo da Dinamo igra protiv Kamena iz Podbablja ili Milana ili Chelsea, uvijek sam nabrijan i priželjkivam pobjedu.

    Također, drago mi je što smo uz naš Dinamo i mi kao navijači odrasli i evoluirali pa se više ne zadovoljavamo samom činjenicom da igramo LP ili kao nekada da zbrajamo postignute golove (a ne bodove).

    Ipak, volio bi da ostanemo realni do kraja i da ne podcjenjujemo jedan Milan, bez obzira na sve njegove mane i eventualne nedostatke.
    Nego, ajdemo se sutra pofajtat muški, dati sve od sebe i pokušati uzeti ta 3 boda.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Bit ce pjesacenja sutra :strong:
  • SAS1987
    13.3k
    Bit ce pjesacenja sutra :strong:Efes Pilsen

    Sve je blizu kad se pobijedi :smile:
  • blackbully
    4.4k
    https://www.acmilan.com/it/news/articoli/champions-league/2022-10-24/dinamo-zagabria-milan-le-chiavi-della-gara

    Google preveo.

    "Dinamo obično izlazi na teren s 3-5-2 u ovoj Ligi prvaka, postavom koja u fazi obrane može imati oblik 5-3-2 s dva vanjska igrača spremna spustiti se kako bi stvorili zaštita vlastitog šesnaesterca. Čačićeva momčad ne traži produženi posjed lopte niti voli visoki presing, radije čeka da protivnik u vlastitom troakaru udari iz ponovne utakmice . Kvalitete u floskulama veznjaka Milana mogle bi poslužiti da privuku pritisak hrvatskog bloka i svladaju ga kroz dribling ; Bennacer i Tonaliu zadatku bi im mogao olakšati manje čekajući stav Dinama, diktiran potrebom preuzimanja rizika kako bi kući donio neke temeljne bodove.


    Aktualni hrvatski prvaci redovito se oslanjaju na ponovne startove na otvorenom , koji se provode zahvaljujući Petkovićevim pivot vještinama i Oršićevim i Ivanušecovim driblingima u trku. Pogodak iz protunapada kojim je Dinamo pobijedio Chelsea na otvaranju skupine zorno svjedoči tome. Milan je sa svoje strane već uspio ubosti Hrvate na ponovnom startu u prvoj utakmici kada je Leão, iskoristivši beskrupuloznije postavljanje od Dinama nakon Giroudovog pogotka prednosti, našao je prostora da aktivira vlastitu brzinu i potrči spakirati asistenciju za Saelemaekersa. Portugalac, odlučujući u svim pogocima svojih suigrača na ovom turniru, još nije pronašao put do mreže i želio bi se otključati na Maksimiru, možda nekim svojim štapom."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.