• db-izbjeglica
    12.7k
    Ovo nikad u životu nisam vidio...
    Je, sudac nekad zna zaustaviti izvođenje kornera/slobodnog udarca zbog naguravanja, ali PRIJE izvođenja.

    Ovdje je korner izveden, lopta u zraku... Svaka logika nalaže da ima tri opcije:

    1. Pustiti da se igra
    2. Suditi prekršaj za salzburg
    3. Suditi prekršaj za dinamo

    Ovo dosuđeno je neobjašnjivo...
  • Jaro
    5.4k
    ma on nema pojma kaj je tu sudio... korner izveden, ako je faul Perica, onda je lopta za Salzburg, ako je faul na Pericu onda nije korner. U oba slucaja ceka kraj akcije i VAR provjeru... cijelu tekmu je bio uzas, kao i drugi svabo u Milanu...
  • reziser
    6.2k
    U oba slucaja ceka kraj akcije i VAR provjeru.Jaro

    to nije slucaj za VAR provjeru, VAR na to nema utjecaja
  • xavier
    11.1k
    Teško je ne biti barem malo razočaran nakon ove utakmice. No rekao bih da je najveći problem nestao u trenutku kad je dobar dio navijača zaključio da je Salzburg "seljačka" momčad i da je dovoljno "biti hrabar" i pobjeda ne može izostati.

    Salzburg nije seljačka momčad, dapače, radi se o dobroj modernoj momčadi koja možda ne izgleda super atraktivno, ali veoma je nezgodan protivnik. Naravno da to ne znači da ne možemo protiv njih. Itekako možemo, ali nedostajale su neke stvari.

    Petković nije loš, ali malo je pao u odnosu na one maestralne predstave od prije mjesec dana. Oršić izgleda dosta potrošeno i teško mi se oteti dojmu da bi za nas bilo idealno da uopće ne ide u Katar nego da dobro odmori i vrati se u formu. Ivanušec je pao, ali do prije par utakmica je bio odličan. Svi zazivate Baturinu koji je odlično izgledao na početku sezone no meni se nikako ne sviđa kako izgleda u duelu s fizički moćnijim igračima, a takva je na žalost većina protivnika. Ademiju isto treba odmor. Mišić je u ovom trenutku apsolutno motor ove momčadi.

    Stvarno šteta što nije bilo malo više konkretnosti i što nije zabijen taj drugi gol. No što je, tu je. Ništa još nije izgubljeno i teško mi se oteti dojmu da će nam protiv Milana možda biti čak trunku lakše (zapravo "manje teško") igrati nego protiv Salzburga.

    Navijanje, bilo je trenutaka kad je energija pala, ali ja nisam stekao dojam da je bilo baš tako loše. Barem tamo gdje sam ja bio. Zapravo meni je lošiji bio početak u Salzburgu gdje prvih 10-15 nikako da cijela tribinama počne pjevati zajedno. Imam dojam da su neki u početku bili toliko fascinanirani šankom na tribini da su dali prednost pivama pred navijanjem.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Inače, sinoć je na Maksimiru bilo 20.779 gledatelja što mi je čudno s obzirom da je na jugu bilo još 1500 ljudi. Recimo protiv Chelsea je bez nsših na jugu bilo 20.607 gledatelja.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Par situacija su bili ocigledni faulovi za nas ne sudi nista, s druge strane drugi kriterij.. Sve je to moglo bit nebitno samo da je lopta Bockaja otisla par cm nize :grin:
    Njihove kontre u drugom dijelu smo ocajno branili, svi su pokrivali svoje strane, ali sredina je redovito bila krater i lako su izlazili na nasih 16 i u 16.. to treba malo pregledat.
    Sve u svemu, kazem, dobra utakmica, moglo se opet vise, ali jbg. Nema vremena za zal, ide brutalan ritam i ajmo potvrdit da smo pravi.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Zapad dolje prema sjeveru je imao dosta praznih stolica.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Da, imaš pravo. Na zapadu gore prema jugu je isto bio jedan dio prazniji u prvih 15 minuta, kasnije nisam toliko obraćao pažnju na to
  • Jaro
    5.4k
    a neki nategnuti faul u akciji za gol, al realno, ako je korner izveden, ovo se desava njemu iza ledja i nis ni ne vidi, nema on kaj tu suditi...
  • reziser
    6.2k
    to se zove neosnovan zvizduk, greska suca.
    Korner je izveden i moze biti samo faul za dinamo ili salzburg, nema treće
  • Jaro
    5.4k
    ma slazem se, on je osjetio guranje/dodir/udarac i posto nije bas neki pametni odmah zvizdi... I inace je bio los - a koliko je nesiguran jest kod toleriranja Misicu da mu jebe sve po spisku i odmahuje rukom - rijetko kad to prodje u Europi...

    No nebitno, i dalje je trener Dinama stepenicu dvije ispod razine momcadi (ma koliko ta momcad imala mana). No i takvi smo jos "zivi" i u igri za prolazak...
  • Logistika
    1.1k
    Lik je garant držao zvizdaljku u ustima,ovi kad su se zabili refleksno zvižnuo,na zna ni sam za šta,još padne gol,kao za k.rac iz tog,pogubio se lik...
    Po meni,Čačić se previše prilagođavao,i previše ovima sve pustio u gostima,ovom igrom sve bi bilo isto i u prvoj tekmi,pogotovo jer je i atmosfera na stadionu bila dobra za naše,da smo tamo išli na tri boda sad bi bili drugi sa 5 bodova...razumijem da sa Milanom ,Chelsea igras drugačije,ali kad ideš u goste kod Salzburga,Haife,Celtica,Plzen,njih ako imaš u grupi tu moraš igrati svoju igru obje tekme...imamo širinu za igrati HNL i europu,ali nemamo ipak toliku kvalitetu ,treba ostati dosljedniji svojoj igri,svom automatizmu i biti hrabriji...i zbilja ne znam šta oni svojim klincima rade,a šta to naši ne rade,da su ovi zbilja fizički bodo na steroidima,jedu teren,mislio sam,cijelo vrijeme da ce naši to anulirati svojom teknikom,ali napadi su nam spori ovako. Sve to nešto na Petka da zadrži,oa dok on sačuva dok netko prođe ,ovi su namješteni...sveti dr Mišić kad stranu promjeni,on nam bas diktira tempo...moramo imati više okomitosti,morati će to brže ići. Sve bi razumio da ih je 6 7 sad igralo i za vikend ali nismo igrali,ovi su igrali,ajde sa b ekipom ali igrali su...pa 20 godina valjda nakon svakog euro poraza pričamo o pali smo zadnjih pola sata. Ajmo dečki na glavu sa ovima pa šta bude. Sad iz ove perspektive,pa jbt kakav roster ti moraš imati za neko 1/4 fin lige prvaka
  • Logistika
    1.1k
    afoi1ifrz9b31g7p.jpg
    Ovaj bi se se Petkom mogao 3 dana hrvati
    za 4,5 miliona doveden iz Lyona.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Trebamo takve igrače makar ne bili svi Hrvati ako želimo proći skupinu u budućnosti, nogomet je takav jbg.
  • Eduardo
    17.3k
    Realan rezultat, ali da možemo žaliti za više od boda u ove dvije utakmice - možemo. Sinoć smo do te 55. - 60. minute bili vrlo dobri. Energetski pad poklopio se s izlaskom kapetana i do kraja je bilo preživljavanje. I uspjeli smo, živi smo, tu smo i imamo šanse. Dalje nema kalkulacija, nakon Milana smo ili pokojnici ili pukovnici.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.