• Captain America
    13.4k
    Malo gledam raspored Chelseaja. Nakon nas im odmah dolazi utakmica s Arsenalom tako da će sigurno ić svom silom na Salzburg da rješe sve nedoumice jer nakon njih ih čeka manje neugodni Brighton.
  • SAS1987
    13.3k
    Na sjeveru (dio od centra prema istoku) je po meni jako falio netko na štangi.
  • De Oliveira
    904
    Ne znam cemu negativa... Nakon 4 kola LP u igri smo zadrugi krug i to vrlo ravnopravno. Uz malo vise srece mogli smo imati koji bod vise, ali igramo najjace natjecanje na svijetu. Kod mene 0 primjedbi stozeru i igracima. Idemo dalje. Kako je netko je napisao, slijede 4 iznimno vazne utakmice i idemo izvuci maksimum iz njih. A sada odspavati 3 sata prije posla :D
  • LovroZG
    1.3k
    Naša momčad, ko i svaka, ima svoje limite. Po ove dvije ravnopravne tekme sa RBS-om jasno je da su nam oni limit. Šta nije loše jer je RBS razina kluba koji opravdano sanja osminu finala. Zamjene su bile zakašnjele, neke i sumnjive, al najveći naš problem je taj da smo mi kondicijski i trkački debelo u donjem domu LP-a, i onda smo još k tome krnji u vezi.

    Igrač poput Ljubičića bi nam zlata vrijedio u sredini. Ademi sad jedva izdrži sat vremena ovakvog tempa i puno bolje bi bilo da se i mi i on pomirimo da polako ulazi u dio karijere di će nam najkorisniji bit ko zamjena (barem u LP). Ivanušec se pogubio nakon šetanja s njegovom pozicijom zadnjih godinu dana i tu bi se Baturini morala dat veća minutaža ak se ne sredi. A baš taj Baturina nam je jedini veznjak kojem se vjeruje na klupi jer je Bulat i dalje rekovalescent bez ozbiljne minutaže. Prijelazni rok je bio za 9/10 do samog kraja kad se ispostavilo da mi nismo doveli lijevog beka, a riješili smo se jednog trkački vrlo zahvalnog veznjaka koji bi danas bio prvi kandidat da zamjeni Ademija da je osto u klubu. Baš šteta, sad ćemo se morat "vadit" na Milanu za dva tjedna.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Prvo poluvrijeme je bilo nešto slično ko protiv hajduka. Slažemo prilike,poluprilike više ali neće u gol.

    Nažalost, salzburg ipak nije hajduk

    Činjenica da je jučer u prvih 11, bilo 11 igrača koji komuniciraju na hrvatskom je čudo. Ok, ristovski je baš Makedonac, ali svejedno. od sezona kad su nam u prvih 11 bila po 5-6 stranaca do ovoga, mene ovo baš veseli. Ja nemam ništa protiv stranaca u ekipi ali taj stranac mora biti top.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Gledam sad sažetke....
    Ne mogu prožvakati salzburgov gol nikako.
    Prenaivno, preglupo primljeno...

    Nepotrebni pokušaj odigravanja vanjskom, nitko ne radi faul, ivanušec u povratnom trku napušta igrača, jbni fliper ispadne idealna asistencija i šećer za kraj - periću u bloku lopta prođe kroz noge.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Tu tekmu smo trebali dobit, stta ponistenog Gola Petkovica i Grede Bockaja, al kaj je tu je.
    Ivanusec i meni najslabija karika u ove dvije Tekme mislim da bi tu s Baturinom bolje prosli.
    Sad da mi je netko prije par lijeta rekao da se moramo vadit protiv Milana rekao bi jbg nema sanse al sad imamo Dinamo za koji ni to nebi bilo cudo
  • Jurki
    8.5k
    Mislim da se deckima nema kaj prigovoriti, dali su kolko su mogli. Jedino je Ivanusec bil katastrofalno los. Malo se zakasnilo s izmjenama, al kaj je tu je.
    Ono lopovsko govno s fućkom nebum ni spominjal da mi tlak opet ne zraste.
    Dal biti razocaran? I da i ne. Malo peh malo sudac, malo Čačke.. al sve u svemu tu smo na vagi sa svima u grupi. Jbg nekad se nekaj treba i posrati u nasu korist.
    Idemo zgazit žabare i to je to. Ova ekipa je pokazala vise puta da se moze ravnopravno tuci sa najboljima i s tom cinjenicom moramo biti zadovoljni.
    Milan mora pasti.
  • Ludovic IX
    5.2k


    ma kakva vanjska, izmedju dva igrača salzburga je postojao koridor koliko je mjesta bilo..mogao je izmedju njih gurnut i bila bi šansa i to kakva..

    protiv milana i jučer primimo gol iz kontre di ivanušec bezveze izgubi loptu
  • Svi na Sjever
    1.9k

    Po meni krivi tajming te pjesme iako poslije primljenog gola , al to je ipak tek 12. minuta a ne 72. minuta.

    Prvih šest-sedam minuta koreografija i tribina jednostavno nije ulovila "agresivni" zamah ili ludilo kao inače, imam osjećaj i poništavanje golova nas je razbucalo na neki način.
    Plus što se pratio dosta teren i pritisak na suca , jučerašnja utakmica je najbolji prikaz nedostatka istoka koji je inače "zadužen" za takve stvari.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Jel ima negdje situacija kada je poništen petkovićev gol?

    Jel fućkao prije izvođenja kornera ili nakon?
  • reziser
    6.2k
    koliko sam vidio, korner je izveden, sudac fućka, petkovic daje gol....ali naravno da nemre biti prioznat,

    sudac je morao dosuditi faul na pericu a ne vratiti korner!
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ja nisam toliko razočaran, pobjedu sam očekivao, ali kad se zbroji i oduzme sve onda mislim da je x realan. Ono kaj mislim da smo naučili iz ove 4 tekme je to da ne možemo dobro pratiti tempo i da smo trkački vjerojatno jedna od lošijih ekipa u LP(neka me netko slobodno ispravi), više igrača kao Ljubičić nam je potrebno. Od Ivanušeca sam imao visoka očekivanja nakon kaj smo ušli u grupe, a sad žalim kaj Baturina nije u prvoj jer kad je ušao smo počeli igrati tečnije.
    Čačić je jako zakasnio s izmjenama, svi igrači koje smo uveli u 80. su trebali ući barem 10 minuta prije, vezna linija nam od izlaska Ademija nije postojala i mogli smo lagano primiti gol da nije bilo prečke i Livakovića. Šansa koja me proganja nije Bočkajeva prečka nego ona situacija u kojoj je Petković trebao gurnut Orši koji bi išao 1na1 s njihovim golmanom...
    Kaj se sjevera tiče, podsjeća na tekmu sa Shaktarom, svi su bili u nekom isčekivanju, manje navijali i više pratili događanja na terenu, falila je ta jedna pjesma u pravom trenutku da nastane kaos na tribini. I jebiga, vidi se da na ovakvim utakmicama tribinu čini dosta ljudi koji dolaze rijetko na Dinamo, ako uopće i idu ikad što se najbolje vidi po skandiranju "Pero, Pero" kao da igra repka, praćenje bubnjeva isto ništa, pljeskanje ljudi ni ne znaju kako treba ići itd.
    Sve u svemu, s bodom zadovoljan jer je ovo Liga prvaka i igramo čvrsto sa svima, atmosfera mi nije bila kao inače, moj dojam.
    Sad zgaziti Milan i idemo po proljeće!
  • Crta
    40
    Igrači....većina dala maksimum, to je jedino bitno. Uz malo sreće, Milan se može namazat...
    Trener....loše vođenje, moguće kriv za manjak bodova u zadnje dvije tekme.
    Sjever...drugačiji, manje sterilan, više sudjelovanja u igri, veći pritisak na teren i suca, sve pohvale.
  • Carrasco
    4k
    Attachment
    311246125_474606511291782_395712208887785267_n (2M)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.