• Krizy
    35k
    U četvrtom kolu Lige prvaka, Dinamo će ugostiti Red Bull Salzburg. Svi se nadamo da možemo do 3 boda, koja bi jako puno značila u borbi za novo europsko proljeće.

    Ovo će biti osmi susret Dinama i Salzburga. U dosadašnjih 7, Salzburg je upisao 4 pobjede, Dinamo jednu a 2 su završile neriješeno.

    S austrijskim klubovima, Dinamo je kući odigrao 9 utakmica, upisao 4 pobjede, 3 neriješena ishoda i 2 poraza.

    Ni Dinamo ni Salzburg nemaju suspendiranih igrača.

    Koeficijenti za utakmicu su:
    Dinamo 2.80 - 3.40 - 2.60 RB Salzburg
    1. Kakav rezultat očekujete? (96 votes)
        Pobjeda Dinama
        88%
        Neriješeno
        8%
        Pobjeda Salzburga
          4%
    2. Idete li na utakmicu? (96 votes)
        Da
        77%
        Ne
        23%
    3. Na kojem mjestu očekujete Dinamo? (96 votes)
        1.
          6%
        2.
        29%
        3.
        51%
        4.
        14%
  • plavi72
    684
    Hoće li 1.dan biti prodaja za članove ?
  • deda
    27.3k
    Uvijek je bilo tako.
  • Nolifer
    6.4k
    Ja se toplo nadam suboti da će bit pušteno u prodaju :smile:
  • Stojke
    48
    opušten sa godišnjom ali nadam se zbog drugih da ce se moci normalno kupiti online a ne kao protiv chelsea, ipak ne ocekujem toliku navalu na salzburg
  • NitkoBitan
    11.5k
    Za ovu utakmicu stvarno nemam neki osjecaj kakva bi mogla biti potraznja za ulaznicama ali kako god one ograde koje su razdvajale domace i gostujuce navijace na jugu sa utakmice Hrvatska-Danska jos stoje. Siguran sam da bi dobar dio ljudi rade pogledalo utakmicu s juga gdje je cijena karte kao na sjeveru nego sa sjevera gore (pa i sjevera dolje ako im se ne navija) ili zapada gore.
  • Klenx
    4.1k
    Kalkulacija nema, pobjedom si na konju, sa remijem na papiru u igri, ali u praksi jako teško, sa porazom van svih kombinacija.

    Takav Dinamo i onda očekujem, napadački i bez kalkulacija.
  • marcio amoroso
    31.8k
    A realno je i po teoriji najbolji sistem protiv romba koji oni igraju jako dobro u biti naš uigrani sistem 4-2-3-1

    Razumijem i jasno mi je da smo izašli čvršće i kompaktnije protiv najboljeg protivnika kući i u gostima protiv Milana. Ovo sinoć je ipak bila utakmica gdje smo mogli malo više riskirati i ići sa našom provjerenom varijantom.

    Uvjeren sam da su svi pametniji nakon sinoćnjeg poraza i siguran sam da ih možemo dobiti. Mene osobno bi sve osim ove postave iznenadilo:

    Livaković- Ristovski, Šutalo, Perić, Ljubičić- Ademi, Mišić- Špikić, Ivanušec, Orša- Petko
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ne očekujem ali se nebi iznenadio da Pero zaigra desno krilo od početka
  • pencilneck
    633
    Koliko vidim Salzburg danas igra gotovo u potpunosti s B ekipom u Altachu. Svega par igrača od srijede su u sastavu.
  • pencilneck
    633
    Adamu, igrač koji u LP ulazi umjesto Okafora kad se ovaj umori, je upravo izašao ozlijeđen. Nije izgledalo bezazleno jer nije mogao hodati bez pomoći.
  • Filip 91
    485
    o8aintcjcr0ekds2.jpg
    Originalna koreografija protiv Red Bulla
  • Nino Bule
    11.2k
    Kakvo je stanje s ristovskim ?

    Volio bi da sutra zaigramo sa 4 iza napokon u ligi prvaka, peric, sutalo imaju jako dobru igru nogom, uz misica i ristovkog stvarno ne bi smjelo biti problema izaci iz salzburgovog pritiska.
  • Majki2111
    2.6k


    Na 8:30 kreće presica.

    Svi su zdravi osim Boška Šutala. Menalo izlijećio ozlijedu, ali nije fit još za utakmicu. Emreli, Mišić, Ristovski i Drmić konkururaju za utakmicu.

    Čačić najavljuje više okomite trke i brži pas i protok lopte. Vjeruje da uz manje grešaka možemo do 3 boda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.