• NitkoBitan
    12k
    Loše navijanje sjevera danas.Majki2111

Defnitivno najlošije navijanje Sjevera ove sezone.Salva

Dosta smo pali u 2. poluvremenu ali je to po meni vise zbog iscekivanja gola nego neke nezainteresiranosti. Najbolji dio definitivno na poluvremenu, ekipa se dosta "isprsila" za dat u plave kutije.

KAKO GOD. Tko treba uzet kartu za sjever dolje za Milan kod karatane odmah naprijed u prve redove. Ne jebite zivu silu, bit ce u tom redu dosta navijaca Milana i preprodavaca.
  • Ali
    1.9k
    Ljudi, nista jos nije gotovo, Milan ima problema sa pivredama velik broj ih je van stroja, plus tomori kao najjaci njihov defenzivac je kartoniran. Uci bez kalkulacija, samo pobjeda , kao stoje macabi danas usao od prve.minute posjed i pritisak i zabit rani gol.
    Jer tri boda protiv milana znaci sigurno jos jedno proljece u europi, samo ce biti zadnje kolo u tom slucaju pitanje da li lp ili el.
    Mi imamo 4 boda iz 4 kola, vise od juvea, sevilla, celtica i kopenhagena.
    I dva kola do kraja smo u kombinacijama za prolazak dalje.
    Bravo !
  • Mlađi referent
    10.5k
    Čačić ne evoluira kao trener niti malo. Pripremi utakmicu dobro i onda ju loše vodi / kasno reagira.

No da, na kraju nas samo taj nespretni penal dijeli od Salzburga kaj je svakako iznad mojih očekivanja.
  • obelix
    83

Točno to. Pobjeda Chelsea nam pase i zbog raspodjele bodova i zbog toga jer bi Chelsea osigurao praktički prvo mjesto - osim ako mi dobijemo i Milan pa u zadnjem kolu onda mozda ne bi s rezervama isli iako bi osigurali prolaz. Nama svakako ta pobjeda protiv Milana treba, ali fascinantno je i da s porazom cemo mozda imati sanse za rtrece mjesto na kraju. Svakako poraz ili X s Milanom nam dode na slicno.

A zamjene, sve ste rekli. Valjda su svi vidjeli da smo u 60.min pali i da smo 15 min visili, a onda se igra zadnjih 15 rascjepkala.

I najlakše vam je pamtit ovako - UEFA natjecanja uvijek gledaju medusobni omjer, a FIFA natjecanja, kao sada nadolazeće SP u Kataru, uvijek gledaju gol razliku ako je isti broj bodova
  • Jurki
    8.5k
    No da, na kraju nas samo taj nespretni penal dijeli od SalzburgaMlađi referent

Penal i govno koje nas je onak grdo pokralo.

Nasim deckima svaka cast.. nemam kaj za reci
  • BBB Sibenik
    4k

Jebiga svi bi mi tili dobit i tri boda al teške su to tekme, detalji odlučuju. Budimo realni sve je ovo dobro, sad Milan doma opet imamo sve u svojim rukama. Po meni lakše ćemo sa njima doma nego sa ovima! DZG iznad svih!
  • obelix
    83
    Znaci, pobjedom protiv Milana nismo nista osigurali. I dalje mozemo sa 7 bodova bit zadnji. Kao prvo, ako dobijemo Milan jedan razlike i izgubimo od Chelsea, a Salzburg izgubi od Milana i dobije Chelsea, mi smo zadnji. Ako Salzburg odigra X sa Chelsea i sve ostalo isto, onda u trokutu od nas tri svi sa sedam bodova smo opet zadnji. Previse je opcija, treba probat dobit samo Milan uz pobjedu Chelsea i tek onda imamo velike sanse za rtrece, a i realne za drugo mjesto. Za drugo mjesto moramo svakako izvuci 4 boda. S tri boda mozemo bit samo treci ili cetvrti
  • Ali
    1.9k

Matematicki si u pravu, ali realno je da ce chelsea koji je tri klase jaci od salzburga i u naletu su da ce ih dobiti. Tada je chelsea prvi sa 10, mi drugi sa 7 , rb na 6 i milan na 4. A tada smo i matematicki u proljecu.
    U svakom slucaju mi moramo napast milan iz svih oruzja od prve
  • flexXy
    1.9k
    Dns nam je falilo sirine u veznom redu. Baturina je nazalost jos fizicki preslab za ovu razinu, a Ljubicic igra beka. Kada Ademi i Ivanusec igraju slabiju utakmicu mi nemamo nikakvo rjesenje a prodalo se Gojaka za sitnis. Nadam se da ce kapetan i Ivanusec bit na razini iducu tekmu i da ulazimo u to proljece.
  • Ali
    1.9k

Tu ce se pokazati od kakvog smo materijala, ove cetiri tekme su najveci izazov za ovu generaciju
    Sa pobjedom u prve dvije i x u trecoj i poraz u zadnjoj su ostvarili sve ciljeve za ovu sezonu i mogu na godisnji do proljeca
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Zamjene su ocigledno promasene sta ti znaci dva napadaca kad si napravio krater u sredini.
    Realne zamjene su bile napadac za napadaca i Bockaj umjesto Ademija a Ljubo u sredinu,ovako smo prepustili utakmicu od 65 minute.

Ristovski,Ljubo, Misic i Sutalo medju boljima.

Sjever danas vise gledao i sudjelovao u utakmici pa nije grmilo kao inače.
    Vec tjednima tvrdim da cemo lakse dobiti Milana nego Salzburg ,tako da glavu gore živi smo za sve opcije!
  • Infinity
    15.2k
    Mislim da mi nismo realni i da smo zato svi toliko razocarani. Ostao je dojam da se moglo vise. Kakav dojam je ostao Bodi nakon nas? Jel jos uvijek misle o tom? Izbacimo ih kroz produzetke, a sad nam je u glavama da smo to rutinski prosli.

Salzburg je dobra ekipa. Prosle sezone su prosli grupu.

Ja se jesam nadao da mozemo do cetiri boda, mada su mi tri bila realna. Danas dijelom nismo imali srece. Sudjenje je bilo kao malo kad lose. U drugom poluvremenu smo pali, pa na kraju mozda i nismo zasluzili vise od boda.

Da nismo primili taj glupi gol vjerojatno bi dobili. Nakon prosle utakmice sam napisao da je Ivanusec bio nas najgori igrac, a bio je i danas. Mnogi to gore nisu vidjeli, okomili su se na Cacica, a danas kada je pao gol nakon njegove greske upalio se radar i pratilo ga se pozorno. Ja protiv njega nemam nista, ali mislim da je u ovih 180 minuta bio najgori na terenu.

I dalje je sve na nama. Ako dobijemo Milan 2-0 sigurno smo treci. Meni oni ne djeluju kao neka top ekipa i mislim da ih mozemo dobiti.

Zanimljivo da smo nakon izvlacenja svi racunali na borbu za trece mjesto sa Salzburgom, a sad gledamo kako biti medju dva. Al tako i treba sve dok smo u igri.

Slijede nam paklena tri tjedna, a optimisticno cu reci da je zdrijeb osmine finala LP 07.11.2022.
  • Miro93
    2.7k
    Attachment
    received_891412785179364 (4M)
  • blackbully
    4.4k

Vrhunac utakmice... Pero izvodi slobodnjak u 90+, pjeva se pjesma (ne znam točno koja) i pola sjevera se nadoveže sa zapadom i njihovim "Pero, Pero...". Dečko na štangi gleda i ne vjeruje, par njih oko mene maše glavom...