Ne znam šta je čačke dobio sa Drmicem ako nemaš protok lopte kroz sredinu. Ovako su naša dva vezna ostavali na širokom prostoru sa njihova četiri.
    Ajde malo manje negative. Ja sam vidio da smo se borili i bili bolji
  • marcio amoroso
    32.2k
    Nažalost realan rezultat.
    Pobjeda protiv Milana nas vodi pred vrata raja. Ja bi rekao da je Salzburg u ovom dvomeču bio bolji za taj jedan gol.
  • Blue98
    722
    Krajnje je vrijeme da Baturina bude u prvih 11, ivanusec je van forme totalno
  • Logistika
    1.1k
    Nije gotovo,nadam se samo da sad sa milanom neće pokušati opet onu kontru kao cekat,nego igrat malo
  • Praskaton
    1.8k
    Potpuno promasene zamjene,vec kad je izaso kapetan otvorio se koridor u sredini svaka njihova polukontra je mirisala na gol mozemo bit sretni smo nismo primili nesto.
    Kao sto je netko rekao ukupno gledano 1/6 bodova kad se pogleda unatrag je slabo.Realno danas se momcima nema sta zamjerit po meni.Ivanusec uz par gresaka jedini ispod nivoa.
    Nista potuc se sa Milanom i nadat se pobjedi engleza,tu smo zivi smo borimo se sa najvecima mislim da vise ne mozemo trazit
  • The Undertaker
    4k
    Prvo poluvrijeme smo, od gola, bili odlični. Drugo smo pali žestoko. Realan rezultat. Šutalo nas je čupao na kraju. Izmjene opet krive i zakašnjele ali to je već standard.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Nas je realno zeznuo i očajno odrađen (nemog vjerovat da to govorim s obzirom da sam bio na prvu presretan) prijelazni rok... Ljubičić je jedini koji nam igra (makar ajde, Šutalo bi bio odličan da se nije ozljedio i vjerujem da bi igrao) Ali Drmić mi se čini nikako da se nije uklopio u momčad, očajno nam fali vezni i lijevi bek kad već Čačić otvoreno ne vjeruje NITI JEDNOM OD NAŠA DVA BEKA...
  • Jaro
    5.4k
    nije negativa ak ljudi pisu realno. Za pristup nema zamjerke, ali dinamo nije bio bolji zahvaljujuci Cacicevom vodjenju. Kad mu je momcad pala, pogotovo veza, on je napravio sve moguce da jos vise oteza... Petkovic i Drmic su par puta isli na istu loptu, iza njih ogromna rupa ostajala i sreca sto je Sutalo extra klasa te ni jedna od onih 5-6 kontri nije zavrsila sansom...
    Ivanusec nije bio unutra od pocetka, on ga drzi do pred kraj...
  • dzg717
    937
    Padali su i jači od Milana na Maksimiru!!!
  • og1986
    2.9k
    Na sofi piše da u slučaju istog broja bodova prvo se gleda gol razlika. Znači i to je bitno ako odigramo x protiv Milana kojom slučajem.
  • dzg717
    937
    Gol razlika prije međusobnog omjera?
  • Švabo86
    66
    logične bi zamjene bile Drmić za Petka, Baturina za Ivanuseca. I još možda Peru na LB a Ljubičica u vezu. Ali ovako se sve skroz pogubilo, loptu nismo mogli iznjet, a ostala u sredini rupa od 30 metara
    32.2k
    Sa pobjedom protiv Milana i porazom Salzburga kući od Chelseaa mi smo prezimili. Idemo jako i idemo po to jebeno proljeće :strong:
  • Fanboy
    2.2k
    Drugo poluvrijeme zamjene bi trebale biti

Ljubo u sredinu, Bočkaj mjesto Ademija te Baturina umjesto Ivanušeca.

Čačić kao da mu je netko naredio da zamjena mora biti od 80-te minute, znači ti ubijaš svoju momčad jer mogu primiti gol kad im padne ritam, a u tih 10 minuta zadnjih je ritam ionako razbijen jer i protivnik mijenja, više se leži, više prekida i momčad ne stigne ništa napraviti baš kao danas izuzev slobodnog.