• Navijač Dinama
    7.3k
    Bolje se rodit bez kur..vec srece
  • bbb medimurje
    2.9k
    Steta 1/6 bodova u dvije tekme s njima
    Dojma smo da smo mogli vise
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Najviše nas je koštao Čačić... jebote toliko iskustva ako ne znaš zamjene pravit i kada se otvorit. :rage:
  • striko
    1.1k
    Zašto Baturina dobiva mrvice u zadnje vrijeme?
  • dzg717
    937
    Kako ideja Moze bit sa Petkovićem u sredini protiv ovakve trkačke ekipe?
  • Carrasco
    4k
    Baturina u 10 minuta napravio više nego Ivanušec u cijeloj sezoni, bravo Čačiću...
  • dzg717
    937
    Ivanusec najvece razočaranje nazalost, po meni treba izgubit poziciju u prvoj
  • dzg717
    937
    Mišić opet doktorski
  • Švabo86
    66
    Ova je utakmica bila kriminalno vođena. Ostali smo bez veznog reda, Ivanušec ostaje u igri, a izgubio 5 lopti na centru. Petko 0, a Baturina dobije zadnje minute. Skroz smo si sami umrtvili utakmicu.
    A i čini mi se da navijanje danas nije bilo optimalno, bez zestokih momenta
  • og1986
    2.9k
    I mi smo odgodili utakmicu da bi ovako izgledali danas ???

    Očekivao sam puno više, puno puno više.

    Sada se treba vaditi na Milanu
  • Fanboy
    2.2k
    Ne može se biti zadovoljan. Jednostavno Čačić je loše vodio utakmicu.
    Sredina konstantno padne iz utakmice u utakmicu on ne mijenja.
    Petković-Drmić loše funkcionira od početka sezone ...
    Uvođenjem Bočkaja i Ljube u sredini te Baturime se uvijek dobije na kreaciji, zašto ne prije...
    Čemu Bulat koji ima par minuta pola sezone...

    Jednostavno pokazuje limite koji su nedopustivo u Ligi Prvaka. Dinamo je ovo trebao dobiti, ovo dođe kao poraz.
  • Jaro
    5.4k
    Steta, propustena prilika... Nastup u Salzburgu i opet kaos sa zamjenama u Zg sprijecile da ne bude vise bodova... A moglo se. Ovima makni Sucica i cisto trkacka momcad...
  • Ludovic IX
    5.3k
    A nist, protiv Milana za proljeće. I nadati se da će chelsea dobiti salzburg. I onda chelsea sa drugom postavom zadnje kolo..

    Ali Milana moramo dobiti ako išta zelimo
  • Fanboy
    2.2k
    Ne može ni jedan trener biti ozbiljan sa Peternacom kao pomoćnikom....
  • Str1nger Bell
    677
    Ako Drmic misli iskljucivo cekati da dobije loptu, bez imalo trke i zelje u obrambenom djelu onda mozemo slobodno vratit Kulenovica pa nek on igra za manje para.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.