• Carrasco
    4k
    Baturina jučer u 10 minuta: Dueli 4/4, ključna dodavanja: 1, oduzete lopte: 1, pretrpljeni prekršaji: 3.

    Ako nije mogao ući bar 10 minuta ranije umjesto Ivanušeca koji je bio baš loš nek ide sve u tri... ali šta očekivati od trenera koji izjavi da je igranje Lige prvaka patnja, i ova 4 boda su čudo.
  • Aggro
    588
    Ne znam kak nitko ne spominje Šutala...da nije odigral takvo drugo poluvreme bi mi kurac X izvukli...
  • Captain America
    13.4k
    Na zapadu gore prema jugu je isto bio jedan dio prazniji u prvih 15 minuta, kasnije nisam toliko obraćao pažnju na tonamodi grebza

    Dosta nas se povuklo u zadnje redove da možemo stajati bez smetanja ostalim navijačima. Kako je vrijeme prolazilo i bilo sve hladnije, tako se još smanjivao broj. Bilo je ljudi jer se izlazilo duže nego s Bodom i Chelseajem.
  • Jurki
    8.5k
    spominjes energergetski pad u igri. Tocno i to niko ne osporava. Ali se postavlja pitanje zakaj do toga dolazi.
    Dinamo igra vecinu hnl utakmica u 2 ili 3 brzini, dodaje gas kad treba, ali to za LP nije dosta. Necu srat po Cacketu, to je problem svih trenera koji su prosli kroz klub. Za pocetak trebalo bi igrat bar 60 minuta svaku tekmu full gasom (isto vredi i za mlađe kategorije). I taj prag dizat polako. Naravno ovisi i o skautingu igraca itd.
    Ovo sad nije maksimum kluba, dapace moze se puuno bolje.
  • Papastrumf
    9.5k
    Dinamo igra vecinu hnl utakmica u 2 ili 3 brzini,Jurki

    Sam si odgovorio na pitanje.
  • Jurki
    8.5k
    lako za to kaj mi to znamo. Al oni koji bi trebali voditi racuna o tome ocito ne znaju.
  • xavier
    11.1k
    Al oni koji bi trebali voditi racuna o tome ocito ne znaju.Jurki

    Tko su "oni"? Čelnici drugih HNL klubova koji namjerno ne slože bolje momčadi kako bi Dinamo cijelo vrijeme igrao u nižoj brzini i ne bi mogao podići tempo za Europu? :chin:
  • Jurki
    8.5k
    naravno da sam mislil na upravu i trenere. A ko bi drugi trebal voditi racuna o tome?
    Kakve veze imaju celnici drugih hnl klubova s ovim?
    Ostatak hnl karavane nije ni vrijedan spomena.
    Dinamo bi trebal igrati full gasom.. pa ak protivnicima utrpaju 6-7 komada nebitno. Tempo si mozemo sami nabijati. A ne da se nakon 2:0 stane na kocnicu.

    Ok jasna stvar da je to lakse napisati nego provesti u djelo.
  • xavier
    11.1k


    Ne ide to baš tako.
  • Jurki
    8.5k
    ajd jos bi razmel da smo miljama daleko od ekipa iz nase grupe, ali tu smo negdje.. blizu i ne fali puno. I bas ne vjerujem da se to nebre dici za jednu stepenicu vise
  • xavier
    11.1k


    Nisam rekao da smo miljama daleko od drugih momčadi u skupini nego da ne možeš baš ne znam koliko dići tempo u HNL-u ako momčadi protiv tebe uglavnom igraju bunker.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Ima netko video Živkovića na Areni kad je pao gol?
  • reziser
    6.2k
    ''Osobno mislim da je sudac pogriješio što je uopće sudio išta, barem mi snimka ne sugerira prekršaj Perića, a ako je već sudio, onda nastavak igre ne može biti ponavljanje kornera jer je lopta bila u igri kada je on svirao, dakle izveden je korner. Nastavak je mogao samo biti izravni udarac za Salzburg. Iako je on sudio prije nego što je Petković igrao, mislim da je ovo bila nesretna odluka'', reklo nam je jedno poznato sudačko ime.
  • Jurki
    8.5k
    stvar je u tome da kad povedemo 2:0 npr umjesto da stiscemo dalje igra se tek tolko da utakmica zavrsi a to nije dobro i u tome je problem. A puno utakmica se čeka neki kurac. Evo primjer zadnja protiv Belupa poveli smo 1:0 i stali igrati. Ovi izjednacili pa smo tek onda ubacili u brzinu vise. Umjesto da smo ih nagazili u kontinuitetu.. ima takvih masu primjera.
    Jbg dojma sam da hnl igramo kolko nam treba ovisno o stanju na semaforu...a ne kolko bi trebalo. Imamo previse "garbage time".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.