• Somport
    556
    Optimističan sam. Još jedna pohvala @Krizy od mene za uvod, SofaScore se može pokrit po ušima :lol:

    Ne očekujem čudo od tekme, ali vjerujem da će ekipa stisnut i solidno ih proć da nemamo problema doma. Čak i ako završi na x, nisam prezabrinut.
  • Robredo276
    265
    Čak i ako završi na x, nisam prezabrinut.Somport

    Kad bi završilo x ne bi uopće bio zabrinut, jer iskreno, meni je x dosta optimističan i poželjan scenarij.

    Nisam neki defetist općenito, danas očekujem pobjedu protiv Hajduka, ali smrdi mi poraz gore i to neki 3-1. Ne zazivam i naravno da ne želim, ali to ću igrati na Predictoru.

    Dobra vijest je da sam ko Ćiro kad su u pitanju prognoze. :strong:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Uopće nisam imao predodžbu koliko je taj Bodo bogu iza leđa. Frend i ja smo nešto kombinirali da bi do Malmea jeftinim letom pa onda dalje, ispada da je od Malmea do Bodea 1.800 km. Znači isto jedino avion dolazi u obzir. Od Osla ima 1.300 km. Baš je dugačka Norveška.
  • Eduardo
    17.2k
    U Norveškoj nam sudi Danny Makkelie. Sudio je Hrvatskoj protiv Rusije na Poljudu, dva puta Rijeci, jednom Slaven Belupu i već je tri puta sudio Dinamu.

    Rijeka je s njim remizirala protiv Betisa i izgubila od Olympiakosa. Slaven Belupo je 2012. dobio 2:1 protiv Athtletic Bilbaoa.

    Mi imamo dvije pobjede i jedan poraz, onaj od 2:1 u četvrtfinalu Europa lige protiv Villarreala. Dobili smo Sheriffa 3:0 (2013) i Aalborga 1:0 (2014). Zanimljivo je to što nam je sve tri sudio na gostovanju kao što će i ovu četvrtu. Dao nam je dva žuta, pet njih protivnicima... Bez crvenih i penala do sada.

    Poznat je po tome što nije sudio čisti gol Cristiana Ronalda u remiju Srbije i Portugala u Beogradu, kao i po tome što je dosudio kontroverzan penal za Engleze u polufinalu Eura protiv Danske. Po meni je to bilo simuliranje Sterlinga.

    m1rupvgh8wyrqcms.jpg
  • xavier
    11.1k


    Majki nema te na temama gdje se piše o Dinamu, sad vidim i zašto. Sve vrijeme trošiš na forume drugih klubova :cool:
  • Majki2111
    2.6k
    Uvijek volim druge tabore čitat. :smile:
  • Captain America
    13.3k
    Nisam nimalo optimist zbog njihove podloge. Kad se sjetim kak je bilo s YB tamo na njihovoj umjetnoj travi, a da smo na Maxu bili al pari (uz krađu Kuipersa) potpiso bi minimnalni poraz.
  • Stjepan
    479
    Sve to stoji umjetna trava i te spike ali ne bi da igramo protiv Reala pa bi unaprijed potpisao minimalni poraz
  • Captain America
    13.3k
    To je samo prvo poluvrijeme. Njima se ovdje sprema katastrofa s obzirom kolko su domaćinska ekipa. Ima na Sportskima intervju s norveškim novinarom koji je spomenuo ak ne dobiju s bar 2 razlike nemaju što tražit u Zagrebu.
  • Stjepan
    479
    Sve to stoji da su domaćinska ekipa nerjšeno bih možda potpisao unaprijed al poraz nikako uglavnom svi se mi nadamo da će Dinamo uz dobru igru proći dalje
  • Stjepan
    479
    Mišić nema u Norveškoj zbog kartona,pitanje je tko će u vezni red sa Ademiem i Baturinom da li će Ivanušec ili Gojak pošto će Ljubičić igrati lijevog beka mislim da od toga Čačić neće odstupiti
  • deda
    27.5k
    Očekujem:
    Liva, Rista, Šutalo, Perić, Ljubo, Aki, Amer, Martin, Špika, Bruno, Orša
  • IceMan
    1.5k
    Vjerujem da će ovaj uvod i Čaćke pročitat.. : )

    Moje mišljenje je da će gore biti čupavo ali opet mislim da nebismo smjeli izgubit. Samo da nam sad slava ne udari u glavu nakon ovakve igre protiv Hajduka . što se često zna dešavat nama..)

    U ovom playoffu fakat nije bitan način samo da uđemo..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.