2.6k

Presica u 19:30
  • Zagi
    5.1k
    Bodo je na domaćem terenu neporažen zadnjih 30 utakmica. Zadnja ih je srušila Legia 7.7. '21 sa dva gola Mahira Emrelia :ok: :strong:
  • BBBaranja
    1.9k
    Jel se zna koliko karata je prodano za naš sektor?
  • Stjepan
    479
    34:50 do 41:50 analiza Bodo Glimta od komentatora sa arene koji je dosta puta radio prijenosa utakmica Boda
  • Salva
    2.3k
    Ajmoooo Dinamo!
  • Rocky1986
    245
    Znaci prijenos je danas samo na maxsportu?
  • Cosey
    435
    Teško je reći kaj možemo očekivati. Mogu nas ubiti, a možemo i mi njih. Situacija dosta podsjeća na gostovanje protiv Young Boysa.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ja čitao danas da prenosi Arena 1
  • Klenx
    4.1k
    Prijenos radi Arena 1.

Očekujem postavu kao i protiv Hajduka, samo Oršić na krilu, Ivanušec u sredini, Lauritsen na stoperu, a Perić i Baturina na klupi.

Nekako sam mišljenja da je sve ispod 3 razlike dohvatljivo u Zagrebu.
  • cron1ck
    1.6k
    Baturina na klupi.Klenx

Zašto? po meni najbolji igrač protiv Hajduka, treba nam on u sredini ako mislimo pozitivan rezultat
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Da, ne vjerujem u Baturinu na klupi. U boljoj je formi od Ivanuseca, a svi smo svjesni da ce dolje bit tesko nadjebavanje. Ako igras na gol vise onda ti u igri mora bit igrac koji aktivno sudjeluje u g/a na startu sezone. Ja mislim da ce Ivanusec startat s klupe i uci u nastavku u paketu s Gojakom i, nadam se, Emrelijem. Nekad je dovoljno vidjet svoj zadnji poraz da noge malo zaklecaju :grin:
  • Robredo276
    265
    Sportske pišu da se očekuje Ivanušec zbog bolje duel igre od Baturine, a to će nam biti potrebno gore.

Naravno, to što SN kažu da je tako ne znači da je tako, prenosim.

Istini za volju, i ja mislim da je ovo utakmica za iskusne. Doma može Baturina, ali gore bih stavio Ivanušeca. Pa nije Ivanušec odjednom postao bezveznjak.

Baturina je sjajan, no Ivanušec će ako bude igrao danas biti odličan, siguran sam.
  • Mr Anderson
    5.4k

Baturina je bio najbolji protiv Hajduka, ali treba se zapitati može li jedan tako mladi igrač u 3 dana odigrati dvije vrhunske utakmice. Makar, ja bi ga svejedno stavio, ako ne bude išlo mijenjaš ga na poluvremenu.