• xyz
    840
    č

    Što nema Mišić samo dva žuta? Treći je suspenzija...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mene ne brine toliko Bodo koliko činjenica da ćemo imati jako malo vremena za trenirati na umjetnoj travi.
  • The Undertaker
    4.1k
    Zašto? Pa ima umjetne trave i u Zagrebu. Mogli su već odraditi koji trening.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Očekujem:
    Liva, Rista, Šutalo, Perić, Ljubo, Aki, Amer, Martin, Špika, Bruno, Orša
    deda

    Misic umjesto amera?
  • Fanboy
    2.2k
    Kad se vraća J. Šutalo, hoće li biti spreman za uzvrat sa Norvežanima?
  • marcio amoroso
    32.4k
    Misic umjesto amera?bbb medimurje

    Mišić ima žute.
  • Nino Bule
    11.5k

    Ne, rekao je peternac da mu treba jos 2 tjedna da bude u punoj spremi, tek je krenuo trenirat, mislim da ce protiv sibenika dobit minute
  • LovroZG
    1.3k
    Mišić ima dva žuta, treći je suspenzija.

    Poznat je po tome što nije sudio čisti gol Cristiana Ronalda u remiju Srbije i Portugala u Beogradu, kao i po tome što je dosudio kontroverzan penal za Engleze u polufinalu Eura protiv Danske. Po meni je to bilo simuliranje Sterlinga.Eduardo

    I Belupu nije sudio penal vrijedan prolaska protiv Bilbaa. Ne daje puno kartona i voli puštat igru.
  • plavi72
    718
    Dobri su(izbacili Celtic,Alkmar,pobjedili Romu dva puta prošle godine u konf.ligi,prvaci svoje zemlje su,ali kad te za "ulazak"u skupine LP čeka prvak Norveške,mislim da je to lijepa prigoda koju ne bi trebali propustiti(nisu liga petice,nisu Portugalci,Nizozemci ).
    Imamo puno više iskustva i poslije kmečavaca pada i Bodo.
  • Stjepan
    479
    Ne znam ja sam negdje pročitao da ga neće biti u Norveškoj zbog žutih kartona sad nezz jel pravilo 2 ili 3 kartona suspenzija
  • Majki2111
    2.6k


    Baš dobru pjesmu imaju
  • xyz
    840
    Mišić je u avionu tako da je očito da nije suspendiran...
  • Robredo276
    265
    Mišić je u avionu tako da je očito da nije suspendiran...xyz

    Ne mora to ništa značiti. Igrača se katkad povede radi atmosfere u ekipi, autoriteta na treningu, nagrade, čega god. Ne kažem da je ili nije suspendiran, nisam provjeravao broj kartona, ali to što je u avionu stvarno nije dokaz da može igrati.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Nije suspendiran, slijedeci mu je suspenzija. Ademi, Misic i Moha su sa po 2.
    tfyr3jv73ycx5ig7.jpg
  • Majki2111
    2.6k
    Utakmica je na Arena Sport 1 HR. Emisija ima prije i poslije. Oni koji imaju A1 su mirni. Liga prvaka je na Areni općenito.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.