• Krizy
    35.4k
    :lol: :lol:
    Odbio sam sve ponude, samo Zona :joke:
  • Nolifer
    6.5k
    Ovakve priče su se radile na nekom drugom forumu vezano za football manager u tom stilu, radi početka trenerske karijere... Sjećam se da je upravo na taj način se trebalo opisati nešto o povijesti kluba, te grada iz kojeg dolazi, taktici i svemu ukratko. Tako da svaka čast @Krizy na ovom uvodu, pogledao sam i ovaj njihov forum i stvarno čitaju i ovaj forum.

    Dobra ideja da se tako za svaki klub opiše sa kim budemo igrali kaj se tiče Lige Prvaka ili Europske. Iako sam rekao da mi je zadnji post bio, ali iznad sam toga i ostao sam samo radi ovakvih priča i Dinama i neka idalje pišu o nama kad budemo ih prošli... :clap: :up: :strong:
  • Krizy
    35.4k
    Dobra ideja da se tako za svaki klub opiše sa kim budemo igrali kaj se tiče Lige Prvaka ili Europske.xFire

    Odavno je to tradicija, obradio sam sve klubove u zadnje 3-4 sezone na taj način, oko 30 sigurno :grin:
  • NitkoBitan
    11.7k
    Nadodao bih jos jedan zanimljiv podatak vezano za nastupe Bodoa u posljednja 3 europska gostovanja u kvalifikacijama za LP. Ostvarili su 2 poraza i jedan nerijeseni rezultat.

    Klaksvikar-Bodo 3:1
    Linfield-Bodo 1:0
    Žalgiris-Bodo 1:1

    Ocito ih gostovanja ne idu, padaju na Maksimiru sigurno :cool:
  • Majki2111
    2.6k
    Danas Sarpsborg-Bodo u 19:00
  • pencilneck
    635
    Ako odigramo loše derbi, siguran sam da gore nećemo izgubiti. Ova ekipa uvijek odreagira nakon razočaranja. Dobar dio igrača je već u fazi emotivnog zasićenja u Dinamu, ali ako ih nešto trgne iz letargije, onda je to kad ih se podcjenjuje i govori da "to više nije to".

    Ako razbijemo Tovare i krenu hvalospjevi, onda bi moglo biti gadno u Norveškoj.
  • seljak86
    2.3k
    Želiš reći da nije moguće da odigramo 2 solidne utakmice...?
  • pencilneck
    635
    Nije nemoguće. Ja govorim o svojim očekivanjima koja formiram na temelju uzorka 4 mjeseca utakmica pod Antom Čačićem.
  • Majki2111
    2.6k
    Bodo vodi 0-2, međutim puuuuno prostor bude za nas. Ovo je ekipa baš napadački posložena. U fazi obrane daju jako puno prostora. @Krizy je sve napisao. Imaju dobar visoki pritisak i trebat će nam Petkoptu da rješimo dugim loptama i to je to. Sarpsborg im je prodavao akcije kroz sredinu. Imali su stativu kod 0-0. Ja bih se postavio napadački, sakrio bih im loptu. Kontrola sredine. Kolko sam vidio, oni nisu spremni odigrat niski blok na visokoj razini dugo vremena.

    Ono što mi je skroz drago da naši još od Bjelice znaju igratobranu, niskio blok. 100 puta smo pokazali to. Taj dio me ne brine.

    Iako mislim da ćemo primit gol od njih, mislim da ćemo ih proć lakše od očekivanog.
  • Majki2111
    2.6k
    1-4 na kraju za Bodo. Prevelik s obzirom na kaj sam ja vidio. Osim visokog pritiska ničim me ova ekipa nije oduševila. Jesu jaki u napadu. Trebat ćemo jako dobro obranu igrat. Ali imat ćemo prostora u napadu jako jako puno. I to čak vodit loptu kroz sredinu, dribljat. Mora se to iskoristit.
  • miro
    3.1k
    znači Ivanušec i Tolić bi imali kaj za reć protiv Bodoa?
  • Eduardo
    17.2k
    Mene je iskreno strah ove utakmice, pribojavam se slučaja Sheriff.

    Naravno, i igrači snose dio odgovornosti za partije koje gledamo već duži period, ali Čačić kao ni njegovi prethodnici nisu stvorili igru. Dinamo nema prepoznatljivost, nema shema i šablona, sve je stihija i 'ho-ruk’. Šlepamo se na neku sreću, mišiće, iskustvo i individualnu kvalitetu ovisno o raspoloženosti određenog pojedinca jer mi u svom tom periodu teško možemo istaknuti igrača koji je bio ili je trenutno u nekoj posebnoj formi. Činjenica je da mnogi od njih štekaju i da ne izgledaju dobro.

    Opet, Čačke nema poraz, a prati ga sreća kao i u prvom mandatu, identičan scenarij i ako opet na taj “mix” uđe u LP biti ću iskreno iznenađen i bolno zabrinut kako će to izgledati u skupinama. Poučen prošlosti jednostavno mislim da Čačićev Dinamo ne može bolje od ovoga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.