• xyz
    840
    I ja se pridružujem čestitkama za ovaj fantastičan uvod. Svaka čast za trud...
  • blackbully
    4.4k
    Za sve one koji planiraju na gostovanje jedan fun fact: zračna luka Bodo je udaljena od stadiona 2 minute taxijem, odnosno 15-ak minuta pješke.

    Iz Zagreba naravno nema direktnih linija nego je većinom presjedanje preko Bruxellesa i leti se oko 11 sati. Druga najbolja opcija je Zagreb - Oslo - Bodo koja je dosta brža. Cijene su otprilike od 3500 do 5000 kuna i koliko sam uspio tražiti čak ni polasci iz Beča/Budimpešte nisu jeftiniji.hclp01a0acy0p3kg.jpg

    Autom (rent a car) od Osla do Bodoa traje oko 16 sati, udaljenost je preko 1100 kilometara.syv5wkosh7uuub6e.jpg
  • pencilneck
    635
    Je li sigurno da se igra 16.8.?
  • serbus
    3.5k
    Nadam se da uvod u temu zona može proslijediti Čačiću barem putem teleteksta nekako mi se čini da još nije došao do maila.
  • xyz
    840


    I mene zanima... 3 tekme će biti u utorak, a 3 u srijedu. Nadam se da je naša u srijedu...
  • Klenx
    4.1k
    Šalji ovaj uvod Čačiću!
  • Infinity
    15.2k
    Prema UEFA-i, igramo prvu utakmicu u utorak, uzvrat u srijedu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Možda nebi bilo loše odgoditi HNL između dvije tekme s Bodom.
  • Ludovic IX
    5.1k
    S obzirom na obranu , mi ćemo primiti gol-dva gore 100%..samo treba i zabiti onda i bit će to ok. Doma ih dobivamo 2 razlike, siguran sam
  • Infinity
    15.2k
    Ja bi sacekao prvu utakmicu. Ako prodje dobro onda ne bi odgadjao. Ako ne prodje dobro onda bi odgodio. Da je Osijek u nekoj formi odgodio bi odmah. Mrzim odgode, al Liga prvaka je veliki ulog i ako vec imamo mogucnost onda bi ju iskoristio. S obzirom da je Osijek u katastrofalnoj formi i da bi ih morali dobiti, pricekao bih gostovanje gore i onda kalkulirao.

    Sad ne znam samo koji je rok za odgodu. Ne znam koliko ranije se mora traziti.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Mislim 8dana
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja bi umjesto odgode otpustio 6, 7 igrača kojima se ne vjeruje i doveo one kojima će se vjerovati i koji će moći upasti u rotaciju. Koji će ti klinac jedan Štefulj Dilaver, Marin, Tolić ili Gojak ako ne mogu dobiti minutažu protiv Istre ili Varaždina.
  • Mališan
    1.7k
    Ja bi umjesto odgode otpustio 6, 7 igrača kojima se ne vjeruje i doveo one kojima će se vjerovati i koji će moći upasti u rotacijumarcio amoroso

    Dilaver je igrač koji je kod Bjelice bio jedan od najvažnijih karakterno i skupa s njim je promijenio paradigmu u ovakav europski dinamo koji nas je čak i razmazio očekivanjima.

    Marin je godinama etiketiran kao jedan od najvećih nadolazećih talenata i prošlu sezonu je napokon napravio iskorak na hnl razini i pokazao da u njemu ima dinamita i mjesta u dinamu, pa makar i na kraju klupe za rotaciju.

    Tolić je toliko izlizana tema i ispričana priča da mi se ne da uopće raspisivat o tome.

    Gojak je već 7 godina u klubu, ima 11 trofeja s dinamom. Od svih igrača u kadru samo Livaković i Ademi imaju više nastupa, a osvojenih trofeja u klubu više ima samo Ademi!

    Je l' problem što ti igrači ne igraju niti poluvrijeme protiv jedne Istre ili Varaždina, baš svih tih igrača ili penzionera na klupi?

    Odnosno da preformuliram, je l' bi vrijedilo sad odstraniti sve te igrače jer ih trenutni trener ne koristi, a postoji mogućnost da za koji mjesec dođe drugi trener koji će im naći ulogu?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma ja uopće ne mislim da su oni višak nit bi meni bili višak.
    Meni bi sigurno bar trojica od tih bili u kadru. Ja samo pišem kako je glupo ne vjerovati kraju klupe ni malo, a tražiti odgode.
  • Keyser Soze
    8k
    Mislim da je Krizy oborio rekord lajkova na postu, sasvim zasluženo jer ovakav tekst pun zanimljivosti ne možeš naći nigdje osim na Zoni zahvaljujući njemu :cheer: :clap:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.