• Efes Pilsen
    6.7k
    Ne znam jel ste popratili izjave poslije, Cacic realan, Ivanusec potvrdio utjecaj terena. Idemo napunit Maksimir u uzvratu i pokazat im sta je prava prednost domaceg terena.
  • Keyser Soze
    8k
    Protiv Viktorije Plzen smo se vratili u Zagreb sa zaostatkom od jednog gola i znamo kaj je bilo kasnije.
  • Crusades1986
    9.5k
    Mišić ponajbolji igrač danas. Šteta kaj ga nema u uzvratu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa ko slavi? Ja ovdje ne vidim da se otvaraju šampanjci i ne znam kaj.

    Neloš rezultat protiv neugodnog protivnika koji je doma skidao ozbiljne skalpove.

    Kaj očekivati od skroz drugačijih utakmica protiv potpuno drugačijeg protivnika u drugačijem sustavu natjecanja se po ovom ne može vidjeti.

    Posebno ako se uspoređuje sustav igranja u grupama i knockout sustav na dvije utakmice.
  • Jurki
    8.3k
    Dajte ljudi koji vam je k? Kad ovi Norvezani koji inace igraju lose na gostovanjima dojdu u Zagreb na plus 25 vlaga 70 posto. Krepali budu do zagrijavanja. Da ostale stavke ne nabrajam, dobra su ekipa al ak smo razmontirali Tottenhama, Villarreala i Sevillu drzali u šahu onda budu i ovi pali. Lagano prolazimo dalje. Njihova publika je ko da gledaju jebeno umjetnicko klizanje. Prolaz ko iz picke
  • Ali
    1.9k
    Sad su bili i sazeci, nisu oni neprelazna ekipa.
    Statisticki su oni u prvom dva pucali u okvir i jefnu zabili, i tu kaj du zabili na dusu idd malo orsi i ljubicicu, daleko su obojica a ovaj ima pol sata za namjestit centarsut. I jos peh da Ras koji inace ina izvrsnu igru glavom promasi skok, kad hoce hoce.
    A drugo mi smo imali tri izhledne sanse, prvo Emreli kasni sa pasom na ivanusem pa igra petka u offsidu. Druga kapetan glavom gadja za malo, iako mozda bi bilo bolje da ju je celom tukao jako u drugu stranu.i kaj reci za Petkovu zadnju, prvo Rile kao zvjer izleti iz naseg sesnaesterca u punom trku (85min) ubaci, petko primanje vrhunsko, izdzi faul za crveni, i gadja ne komllicira i tik pored gola... bas steta.

    Ako krenemo od prve minute doma u napad, prolazimo ovo, jos danas i psv igri bolji u x kod rangersa, jos i ukrajinci da prodju i etp nas u LP
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Očekivana tekma realno,naša niža energija zbog derbija i putovanja je presudila.

    Oni se jako loše snalaze kad nemaju posjed i tu sam ocekivao vise veceras, kontinuirani pritisak u Maksimiru i uz ludilo sa Sjevera ocekujem prolazak.
  • Olmic
    2.7k


    A kad je bio dobar?
  • Jaro
    5.3k
    pa nikad,zato je lose kaj je sve gori... ili bar tako izgleda pogotovo u ovim tekmama gdje su mu stoperi u krilu pa cesce dobije loptu...
  • Olmic
    2.7k


    Slažem se da..čak je više puta Ras rađe u aut ispucao nego vratio Liviju jer on ne može iz čamca u more i upravo zbog toga mislim da nikada neće otići iz Dinama jer ne vrijedi više od 4, 5 milja s tim hendikepom, a nama vrijedi više od toga.. Iako priča se da je on upravo problem u svlačionici da svaki prijelazni rok obećaju mu brda i doline, a nitko da ponudu ne pošalje..
  • Infinity
    15.2k
    Ako Ljubicic nastavi igrati LB svaka ekipa s malo boljim krilom ce nas razbiti. Ruzno mi je pisati lose o igracu koji ne igra svoju poziciju, al sinoc je kap prelila casu. To sto on igra tu je iskljucivo krivica Cacica koji ga ubacuje, a ako su Stefulj i Bockaj jos losiji onda su krivi i ljudi u klubu koji nisu doveli boljeg beka.

    Tako lose partije nekog igraca Dinama nisam gledao jos od Kastratija. Doduse, Kastrati barem nije bio opasan po vlastiti gol. Ljubicic je sinoc u nekoliko navrata ispao zbog loseg postavljanja. Njihovi igraci su ga driblali kao da je dijete. Bilo je ruzno za gledati.

    Prema naprijed nije puno bolji. U vise navrata se vidjelo kako mu Orsic ne vjeruje i ne daje mu loptu. Predat ce mu ju samo onda kada je to jedina opcija. I opet mu zavrsni pas ne lici ni na sta.

    Ne vjerujem da Bockaj moze biti u obrani losiji od njega, a 100% sam siguran da prema naprijed moze biti ucinkovitiji. Zasto na terenu imati igraca kojem je minus i obrana i napad kad mozes imati igraca kojem je obrana minus, a napad plus. Barem ce mu Orsic gurnuti jednu ili dvije lopte u prostor, a on ce uputiti upotrebljiv centarsut. Ljubicic to ne radi.

    I zao mi je Ljubicica, jer gubi samopouzdanje. Zbog tog samopouzdanja mu zavrsni pas lici na moj pas. Da igra u vezi sigurno bi bolje citao igru, bolje se postavljao i bio korisniji prema nazad. Ipak je skolovan za tu poziciju. A onda bi bio kvalitetniji i prema naprijed. Uz njega samopouzdanje gube i Bockaj i Stefulj, jer sjede na klupi i gledaju ocajnu predstavu suigraca na njihovoj poziciji.

    Mi se u uzvratu ne bi trebali braniti i u igri mora biti Bockaj. Isto tako razumijem da cemo u grupi uglavnom igrati bunker i cekati kontre, ali je jasno da Ljubicic defanzivno ne moze nista na toj poziciji i da moramo naci drugo rjesenje.
  • plavi72
    684
    Nema ozljeda,poraz nikada nije dobar,ali povoljan za uzvrat i miriše na Victoryu Pzlen,mislim da je bila jedna prosidba tu večer,na semaforu ,Ivana? udaj se za mene...
    Neka se ponovi 3-0 i nova prosidba(ako je to na toj utakmici,mislim da jeste,ne mogu često na utakmicu radi daljine pa pamtim one uživo).
  • Eduardo
    17.2k
    Siguran sam da je Štefulj obrambeno stabilniji i od Ljube i od Pere te da može odraditi ovo što Čačke treba (defanzivnu stabilnost) bolje od obojice. Ruku bih stavio u vatru za to. Ljubičić je lošiji LB od obojice i slažem se sa svim napisanim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.