• NitkoBitan
    11.9k
    Razbit cemo ih ko pcke na Maxu i ajmo sad masovno doc na Osijek!! Pedala s morena ko jos nije... btw. nadam se da se 36 rod slavu protiv Bodoa jer ce bit bas nabrijana atmosfera i mirisim nikad bolje navijanje pogotovo ako dode dosta Norvezana
  • Klenx
    4.1k
    Ovo ako uđemo u Lp će ličit na one slavne dane kad nismo gol mogli zabitdzg717

    Mislim da neće.
    U Maksimiru će biti skroz druga tekma. Gore pripizdina, umjetna trava i još natopljena, domaćinska ekipa.
    Deremo to u Zagrebu
  • Nino Bule
    11.3k
    Dojam iz ove utakmice ce jako ovisit o tome kako ce uzvrat proci. Ako ih na maksu torpediramo s 2 razlike ovo ce bit sasvim ok odrađeno gostovanje
  • Olmic
    2.7k
    I ovaj njihov desni stoper zanimljiv igrač
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Oni nemaju sanse u Zagrebu, ako cemo realno rezultat je vise posljedica postavke iz prvog poluvremena, da se igralo sa ekipom iz drugog od pocetka vjerojatno bi dobili ovo veceras.

    Liga Prvaka nakon 3 godine here we come
  • plavi72
    696
    Umjetna trava,kiša,mediji napuhali daju bezbroj golova1-1,1-0,nevažno ,najvažnije je odigrati u srijedu dobru utakmicu ,Ivanušec,Petković vraćaju formu,bit će dobro !
  • miro
    3.1k
    Rezultat odličan, igra grozna. Ne bih ja baš bio siguran da ćemo mi to proć, pa ovi nam ulaze kroz sredinu kako im se digne - i to svi, stoperi, vezni, napadači, krila, mogao bi i golman...Ne kažem da su oni sad Barca ili ne znam šta, ali ljudi imaju ideju u igri, ja ju danas kod nas nisam vidio
  • Jaro
    5.4k
    Ono kaj mene zabrinjava - Livakovic je sve losiji s loptom u nogama...
  • Derek Trotter
    338
    Nikad lakše nisam podnio poraz.

    Champions league, we are coming :victory:
  • dzg717
    937
    moguće i nadam se ali u 5 europskih utakmica u niti jednoj skoro nismo bili bolji protivnik, nego ono nekak jedvice
  • Fanboy
    2.1k
    Jel Mišić ima pravo igranja uzvrata ?
  • Nousername
    613
    Bez pretjerivanja i euforije ali na Maksimiru nikome nije lako
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Ma kakvi, nac veznog da nebi Ljubo morao pokrivat..
  • bbb medimurje
    2.9k
    Polako decki, necemo ih sad podcijeniti kak smo ih mozda prije precijenili
    I meni se isto cini da prolazimo ovo ali polako
    Podsjetimo da dinamo ove godine je samo u 2 utakmice sacuval mrezu (hajduk i shkupi)

    btw. SVI NA OSIJEK!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.