• ZGBhoy
    1.7k
    Kaj je tu je.
    Da su ozbiljna ekipa smo i prije tekme znali.
    Pamet u glavu u Maksimiru naš teren, možemo mi to
  • Nousername
    613
    Steta sto nema Misica za uzvrat ono nije bio faul, a kamoli zuti.U posljednje vrijeme je puno agresivniji sto mu je opasno falilo u igri.Sudac je napravio cirkus od tekme sta i mozes ocekivat od Uefinog sudca
  • Papastrumf
    9.5k
    Steta za Bruninu sansu ali nema mu se sto zamjeriti za razliku od onog u Makedoniji npr. Sve je napravio vrhunski, cak je i udarac bio jako dobar, ali falilo je malo srece.

    Svi imamo isti osjecaj, a to je da cemo ih razvalit u Zagrebu, a to mi nije nimalo drago.
  • Salva
    2.3k
    Očekujem da će Dinamovci osjetit koliko je bitno dečkima pružit podršku i doć u što većem broju na Osijek i naravno ispunit stadion u uzvratu. Kakva god situacija bila, pred vratima Lige prvaka smo, ajmo podržat ekipu !
  • M77
    445
    Svi na Maksimir u subotu!
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Ja sam zadovoljan unatoč porazu, imali smo neke šanse pogotovu ovu Petka al nije ušlo mos ga jebat. Ovo djeluje da prolazimo al nisu Norvežanini ludi, njihov trener kaže da itekako poznaje BBB i da će ih spremit za atmosferu na Maksimiru. Stvarno virujen u prolaz i mi ovo itekako možemo proc, al prije tog SVI NA OSIJEK!
  • Beowulf112
    301
    Petkovic i ivanusec su jako dobro odigrali ovu utakmicu..najbolja njihova tekma ove godine!nadam se da je to znak da mozemo ozbiljno racunati na njih u nastavku sezone
  • Majki2111
    2.6k
    Tamo u komentaru prije tekme sam apostrofiro Petkovića i naše vezne igrače da će imat puno prostora. To se vidjelo u drugom poluvremenu. Može se a njima.
  • SAS1987
    13.3k
    Išli bi u ligu prvaka a trljamo ruke sa minimalnim porazom protiv nekakvog BodeMarkelo

    Ribari.
    ipfiecozw5yqfvq3.jpg
  • pencilneck
    638
    Jbg, napisao sam neki dan da ako razbijemo Tovare da vrlo vjerojatno slijedi prizemljenje u Norveškoj. Teško ova ekipa spaja dvije dobre utakmice u nizu. Sad neka negledljiva utakmica s Osijekom uz minimalnu pobjedu i zvižduke sa Zapada i onda razbijamo Bodo bez beda.
  • Majki2111
    2.6k
    A čuj barem nisu s Malte :lol:
  • Markelo
    2.5k
    Jupi, izgubili smo od ekipe koja je dobila Romu i Celtic u trećem rangu europskih natjecanja. Sad je sve ok kad vidim ove prošlosezonske rezultate. Mogao si objavit i da su popušili od Legije al dobro
  • vjeko1701
    5.9k
    Jer smo hibrid Reala i Citiya pa u gostima moramo nabiti ekipu koja je sposobna poniziti Mourinhovu Romu 6:1.

    Treba ponekad malo stati na kočnicu, sagledati sve okolnosti i imati respekt prema protivnicima.
  • SAS1987
    13.3k
    oni su solidna ekipa sa evropskim iskustvom, izrazito domacinska momcad i igralo se je po natopljenoj umjetnoj travi skroz na kraju ravne zemlje.

    Ja sam zadovoljan rezultatom i ocekujem da ih zgazimo na Maksimiru.
  • Markelo
    2.5k
    Pa imaj respekt prema sebi pa nemoj slavit poraze. Prevladava mišljenje kako smo super prošli jer se eto vraćamo samo s golom zaostatka. Šta onda očekivat od gostovanja na Etihadu ili parku prinčeva ako se iz Norveške vraćamo sa porazom a mi smo zadovoljni?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.