• M77
    445
    Znaju navijaci kako se igra u gostima pa hoce sto vecu razliku napravit
  • og1986
    2.9k
    Lagan prolaz u uzvratu.

    Bockaju dati iduće dvije tekme, ako ne položi onda kupuj novog, Ljubičić više nema smisla na beku
  • marcio amoroso
    32k
    Dobro je ovo. Ako ne možemo pobijediti Bodo u ZG nismo ni zaslužili ligu prvaka. Ja mislim da možemo, i da hoćemo. Ne mislim da će biti lako, ali neće ni njima. Idemo im prirediti pakao :fire: :fire: :strong:
  • Jaro
    5.4k
    Petkovic igrac prevage od kad je usao... steta za sansu, al 99% ostalih nogometasa nebi ni doslo do suta tamo...
  • Captain America
    13.4k
    Zadovoljan sam, nema Bodo šanse na Maxu. Večeras su visili, što će tek bit ovdje na punom stadionu. Kako je Ras odigro večeras i zadnje tekme, mogli bi se Šutali potuć za to jedno mjesto u prvih 11. Večeras još jedna potvrda da Drmić nema što tražit u Europi kraj Petka unatoč promašaju. Bruno napravi tolko ostalog posla dok je Drmić igrač manje kad smo autsajderi.
  • Salva
    2.3k
    Drugo poluvrijeme odigrano skroz solidno. Smatram da smo favoriti i da imamo odličnu priliku doma za prolazak dalje.

    Petkoviću ne zamjeram promašaj, 90 posto napadača se tu ne bi ni izborilo za šansu. Dobro je gađao, šteta.

    Mišić odigrao maestralno.

    Smeta me zadržavanje lopte pri rezultatu 1-0 i izmjena Baturina - Gojak.

    Svi na Osijek !
  • db-izbjeglica
    12.7k
    posran osjećaj, ne znam što da mislim...dinamovi igrači su zadržavali vrijeme u trenutcima dok gube 1:0 :monkey:
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Bogami Petko opet odlican. Da je ono uslo.. Sve opasno sto smo odigrali je preko njega. Ivanusec ipak u ovom trenutku zreliji od Baturine, mali jos mora radit na obveznoj igri, nekoliko puta je samo stao umjesto da nastavi pokrivat igraca. Sve u svemu ok, prednost nije velika, sad idemo na nas teren gdje su nasi igraci navikli. Osjetili smo protivnika, valjda smo shvatili da nisu bauk.
  • Markelo
    2.5k
    Išli bi u ligu prvaka a trljamo ruke sa minimalnim porazom protiv nekakvog Bode
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Drugo puno jače od prvog poluvremena.. što je tu je. Mišić mi je najbolji danas bio. Trojac Petko,Mahir i Ivanušec su puno više pokazali večeras nego Oršić Drmic i Špikić. Teren klizav, neugodan. Ljubičiću, dečku svaka čast ali nije on za beka. Bočkaj osim Lokomotive je igrao sasvim dobre i pristojnd tekme i vrijeme je da on bude taj koji će počet uzvrat na toj poziciji.

    Doće i ovi žutokljunci norveški na 30°, na pravu travu, i pravu navijačku atmosferu, a tu će biti naguženi.

    Idemo dalje, sad se okrenut tekmi sa Osijekom.
  • Olmic
    2.7k
    Kako Mišić propušta tekmu, mora Ljubo u vezu a lijevog beka kupit noćas
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Viking je naš najbolji obrambeni igrač (dok se JŠ ne oporavi)
    Petko vrhunski
    Ljubo nije bek
    Ubijamo ih u Zagrebu
  • Ludovic IX
    5.2k
    Sad će db nac zamjerke petku, nemojte ga previše hvaliti..

    Iskreno, prije tekme sam se nadao da neće bit tri razlike za njih. Mi teško protiv tih ekipa koje doma igraju ko da nema sutra
  • Dino
    2.2k
    Nisam zadovoljan rezultatom, ali igrom bogme jesam. Decki su dali do znanja da se ne daju zajebavat, bore se i ne glume mrtvace. Steta kaj ovo nije okrunjeno pobjedom, ali treba uzet u obzir i prirodu terena na kojem igramo.
  • dzg717
    937
    Ovo ako uđemo u Lp će ličit na one slavne dane kad nismo gol mogli zabit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.