• Mališan
    1.7k
    Rosas je samo bio primjer. :)

    Ako je Tomić na drugoj strani jednadžbe onda nemam ništa protiv, ali ako bi nakon Čačketa došao Kljuno, profesor Ivanković i slični, onda sam prije za jednog "Rosasa".
  • Neutralna zona
    33
    Pričamo o LP kao o odlasku u luna park. Mi smo u poziciji da je to teško izborena zarada. Nikada to nije šetnja kroz park i večeras bude teško i ako prođemo, a toplo se tome nadam, sa Bodom bude još teže. Ako netko misli da je rješenje dovesti trenera koji će uigravati momčad za LP kroz HNL i da je taj neko garancija ulaska u LP onda smatram da je to iluzija. Dakle, rješenje je dovoditi igrače većeg znanja i iskustva, koji su takve stvari već prošli, a takvi koštaju puno više nego naša momčad trenutno. Osobno ne mislim da su naši treneri loši, već naši igrači nemaju u ovoj ligi potreban impuls za razvoj. Evidentno je npr. da smo momčad koja se ne zna braniti, to ponekad izgleda smiješno, a opet nimalo čudno jer nemamo protiv koga vježbati obranu. Naviknuti smo da će napad uvijek dati jedan više. I na kraju, jel i ta zamišljena skuplja momčad sa skupljim trenerom garancija ičemu? Kako onda razvijati mlađe, prodavati i zarađivati, za njih više nema mjesta tada.
  • LovroZG
    1.3k
    Kak pa smo se onda pod Bjelicom znali branit? Pa i pod Zoranom smo s vremenom imali ok obranu.

    I na kraju, jel i ta zamišljena skuplja momčad sa skupljim trenerom garancija ičemu?Neutralna zona

    Nemoj brkat cijenu i kvalitetu. Traži se kvalitetan trener koji će ti dat veću šansu da ostvariš i nadiđeš svoje ciljeve. Ak se za takvog treba platit, nek se onda plati. Manje kvalitetan trener često ispadne i skuplji kad mu moraš dat otkaz jer je neš sjebo.
  • Jurki
    7.4k
    naravno da nema garancije za ulazak u LP kao u lunapark. Garancije nema za nista u zivotu pa tak ni za to. Ali trener koji zna kaj radi i zna kak postaviti pripreme, momcad i igru povecava mnogo šanse da se do toga cilja dođe. Na kraju krajeva sa dosadasnjim uspjesima smo dosli u poziciju da smo nositelji kroz cijele kvale. Ako imas kvalitetnog trenera s ovakvim/slicnim kadrom u 10 sezona mora uci barem 7-8 puta. Moze se nekad desiti da se oklizne ali to onda nije neznanje nego nesreca.
  • Neutralna zona
    33
    Upravo sam to pričao. Nećemo ući 7-8 puta u LP unutar 10 sezona pa baš da nam je trener...you name it. Nemamo kadar za to koliko god se uvjeravali suprotno. Pa svaka sezona nam je na "pas mater" a očekujemo trenera i sve bude odjednom išlo kao po loju jer igrači su odlični samo trener ne valja. Ne vjerujem u to. Generalno, ne.
  • Infinity
    14.9k
    U deset sezona bi mogli u LP uci 7-8 puta samo ako bi liga bila bolje rangirana i ako bi mi startali barem pet puta iz play offa i pet puta iz treceg pretkola. Uci 7-8 puta u deset sezona iz prvog i drugog pretkola je znanstvena fantastika.
  • Fanboy
    2.1k
    Jučer je Ante Šimundža odično vodio Bugare, sa igračem manje ih je posložio da su sa sva igrača manje izgledali kao da oni imaju višak na terenu. Čak kada su imali 3 igrača manje što bi svaka momčad izgledala kao porazbijana vojska oni su vršili pritisak, čak dolazili u priliku za udarac te držali formaciju.

    Rezultat nitko ne može ignorirati, no jako mi se svidjelo kako je momčad izgledala s tim da su izgubili uoči utakmice i pred sezonu neke od najvažnijih igrača dok se Dinamo pojačao.

    Njega bih definitivno visoko stavio na listu potencijalnih trenera...
  • Jaro
    5.1k
    s onim potezima prema tribinama - sam nek on ide tovare trenirati...
    A jaki trener koji je dopustio da mu tri igraca i jedan clan stozera zarade crvene kartone...
    Sudac je imao cudan kriterij, al kako nasima tak i njima - Cacic je maknuo Misica i Ristovskog zbog toga...
  • Zagi
    4.5k
    Čaćić je u tom trenutku ipak imao 5:2 i igrača više pa si je to i mogao dopustiti bez nekog rizika.
  • SAS1987
    13k
    sam nek on ide tovare trenirati...Jaro

    On je inace deklarirani navijač Hajduka :smile:
12345Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.